Fiyat Belirleyemedim Yardım Lütfen

Hakkında Bilgi Almak İstediğiniz Saatleri Burada Sorabilirsiniz
Forum kuralları
Sayın Üyeler TSF'ye Hoş Geldiniz, Saat Danışma Platforumu Bölümünde Yeni Saatinizle İlgili Bütçe ve Marka/Model Bazlı Tavsiye ve Kullanıcı Tecrübesi Talebinde Bulunabilirsiniz. Düşünülen Kriterlerin Detaylı Olarak Belirtilmesi Üyelerin Daha Rahat Tavsiyelerde Bulunmasını ve Tecrübelerini Paylaşmalarını Sağlayacaktır. Lütfen Açtığınız Konulara Sadece X Model Yorumunuz Nedir Şeklinde Yazmayınız. Sorulan Saatin Model Fotoğrafı, Özellikleri ve Öncelikle Kendi Yorumlarınızı Ekleyerek Sorunuz.

İyi Forumlar Dileriz

TSF

Fiyat Belirleyemedim Yardım Lütfen

Mesaj smhhhh » 07 Tem 2020, 15:24

Arkadaşlar merhaba,

Geçen yıl babamın evinde bir saat gördüm. Babam saat sevmediği için ben aldım saati. Uzun yıllar köşede kalmış. Pilini vb. değiştirdim. çalışmasında ve kondisyonda hiçbir sıkıntı yok. sadece sağ düğmelerden en alt 3. düğme sıkışmış. onu sanırsam açtırıp temizletmek gerekiyor. fakat çalışması konusunda bir sıkıntıya neden olacak bir durum değil. İnternet üzerinden Seiko Panda Quartz Chronograf diye arattım 150 dolardan 450 dolara kadar yurtdışı sitelere koyulmuş ilanlar var. Saati satılığa koymak istiyorum fakat ne çok yazmak ne de az bir fiyat belirtmek isterim. Deri kordonla oldukça farklı kombinasyonları da var saatin. sizce ederi ortalama olarak nedir ?

sevgiler.

Resim

Resim
Kullanıcı avatarı
smhhhh

Re: Fiyat Belirleyemedim Yardım Lütfen

Mesaj silahsızkuvvet » 07 Tem 2020, 15:39

Öncelikle merhabalar. 150-400 bandının ortalamasını alırsak,ki o size kalmış. yani 150$ yede satan var 400$ ede gibi(insan neden ucuzu varken pahalıyı alır di mi? :) )ve ( saat biraz vintage gibi olduğu için internettekiler fiyatı abartmışlar ) . evet sıfırının ortalamasını alırsak, 150-200$ dolar gibi bir fiyata gelir. tuşu çalışmıyor demişsiniz. ve 2.el bir saat,bunları ve varsa çiziklerini göz önünde bulundurursak;yaklaşık 75-100 $ arası bir fiyata gelir. buda 515 tl - 680 tl arası yapar. [Çok çizik varsa bu fiyatı düşürür bilginize olsun selamlar . iyi günler :champ: :champ: :champ: :thumbup: :thumbup:
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
Kullanıcı avatarı
silahsızkuvvet

Dön TSF Saat Danışma Platformu - Ask Your Next Watch

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 161 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners