Orient LTT08001S Hakkında Bilgi

Hakkında Bilgi Almak İstediğiniz Saatleri Burada Sorabilirsiniz
Forum kuralları
Sayın Üyeler TSF'ye Hoş Geldiniz, Saat Danışma Platforumu Bölümünde Yeni Saatinizle İlgili Bütçe ve Marka/Model Bazlı Tavsiye ve Kullanıcı Tecrübesi Talebinde Bulunabilirsiniz. Düşünülen Kriterlerin Detaylı Olarak Belirtilmesi Üyelerin Daha Rahat Tavsiyelerde Bulunmasını ve Tecrübelerini Paylaşmalarını Sağlayacaktır. Lütfen Açtığınız Konulara Sadece X Model Yorumunuz Nedir Şeklinde Yazmayınız. Sorulan Saatin Model Fotoğrafı, Özellikleri ve Öncelikle Kendi Yorumlarınızı Ekleyerek Sorunuz.

İyi Forumlar Dileriz

TSF

Orient LTT08001S Hakkında Bilgi

Mesaj halimtunc » 28 Haz 2020, 15:50

Not Resim yükleyemedim. Kusura bakmayin.
Selamlar. Acemi bir saat sever olarak aranızdayim.
İnternette başlıktaki saatle ilgili fazla bilgi bulamadim. Sadece Hong Kong üretimi oldugunu biliyorum. Orient in kendi sitesinde arartirrdim orda da bulamadım.
Kullanan veya bilen var mı bu modeli. Bir de japon ve diğer ülkelerdeki üretilen Orient saatler arasında kalite farkı var mı. Acaba bu saatlerde sahte olma ihtimali var mı.

Hepinize iyi günler
Kullanıcı avatarı
halimtunc

Re: Orient LTT08001S Hakkında Bilgi

Mesaj halimtunc » 28 Haz 2020, 16:00

Kullanıcı avatarı
halimtunc

Mesaj harun » 30 Haz 2020, 00:36

Merhaba, bu saatin sahte olmasına ihtimal vermiyorum. Son zamanlardaki fiyat artışları sebebiyle TR fiyatı Japon Quartz Chronograph bir saat için kötü fiyat değil. Hong Kong üretimi olması da çok önemli değil,
Orient, saatlerde kendi mekanizmalarını kullanıyor. Kendini kanıtlamış bir markadır. Bu saatte kullanılan mekanizma da sanırım Seiko 7T92 muadili bir mekanizma.
Hoşunuza gittiyse TR indirimini kaçırmayın, eğer akrep ve yelkovanı daha koyu bir renkte olsaydı ben de almayı düşünürdüm.
Kullanıcı avatarı
harun

Mesaj hknmtn » 30 Haz 2020, 00:46

Merhaba. Bu modeli ben de görmüştüm güzel bir model. Kalite farkı olduğunu düşünmüyorum. Sahte olacağını da sanmıyorum. Fiyatı da güzel. Eski bir model olabilir.
Kullanıcı avatarı
hknmtn

Dön TSF Saat Danışma Platformu - Ask Your Next Watch

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Majestic-12 [Bot] ve 87 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners