13.000 - 15.000 TL Barem Aral覺覺nda Saat Tavsiye

Hakk覺nda Bilgi Almak 襤stediiniz Saatleri Burada Sorabilirsiniz
Forum kurallar覺
Say覺n yeler TSF'ye Ho Geldiniz, Saat Dan覺ma Platforumu B繹l羹m羹nde Yeni Saatinizle 襤lgili B羹t癟e ve Marka/Model Bazl覺 Tavsiye ve Kullan覺c覺 Tecr羹besi Talebinde Bulunabilirsiniz. D羹羹n羹len Kriterlerin Detayl覺 Olarak Belirtilmesi yelerin Daha Rahat Tavsiyelerde Bulunmas覺n覺 ve Tecr羹belerini Paylamalar覺n覺 Salayacakt覺r. L羹tfen A癟t覺覺n覺z Konulara Sadece X Model Yorumunuz Nedir eklinde Yazmay覺n覺z. Sorulan Saatin Model Fotoraf覺, zellikleri ve ncelikle Kendi Yorumlar覺n覺z覺 Ekleyerek Sorunuz.

襤yi Forumlar Dileriz

TSF

13.000 - 15.000 TL Barem Aral覺覺nda Saat Tavsiye

Mesaj sertkayasin » 12 Haz 2020, 00:21

Merhabalar 15.000 TL barem aral覺覺nda saat d羹羹n羹yorum 繹m羹rl羹k 襤ki model belirledim kafamda birisi Longines Master Collection dieri Rado Diamaster sizce hangisini almal覺y覺m ve bu fiyata deermi iki modelde... Sizin tavsiye edeceiniz baka modeller varm覺 acaba yard覺mc覺 olursan覺z sevinirim Teekk羹r ederim imdiden.

https://www.rado.com/collections/diamaster/diamaster-automatic/R14053106
Resim

https://www.longines.com/tr/watches/the-longines-master-collection/l2-909-4-51-7
Resim

Biraz sadeliine 繹nem veriyorum bu modelleri se癟memin sebebide bu.
Kullan覺c覺 avatar覺
sertkayasin

Kay覺t: 12 Haz 2020, 00:05

Re: 13.000 - 15.000 TL Barem Aral覺覺nda Saat Tavsiye

Mesaj BoluluBatuhan » 12 Haz 2020, 02:44

襤kisi de g羹zel modeller birini se癟ecek olsayd覺m longinesi se癟erdim fakat bu fiyat aral覺覺nda nomos sinn gibi alman markalar覺n覺n ve orisin g羹zel modelleri de var alternatif olara inceleyebilirsiniz

F3111 cihaz覺mdan Tapatalk kullan覺larak g繹nderildi
Kullan覺c覺 avatar覺
BoluluBatuhan

Kay覺t: 31 Mar 2020, 21:23

Mesaj Ok7 » 12 Haz 2020, 08:33

Ikisi aras覺nda bende longines derim ama ben ahs覺m adina 繹m羹rl羹k d羹羹n羹yorsam siyah kadran ve Roma rakamindan uzak dururdum.

Redmi 7A cihaz覺mdan Tapatalk kullan覺larak g繹nderildi
Kullan覺c覺 avatar覺
Ok7

Kay覺t: 27 ub 2011, 12:09

Mesaj moy » 12 Haz 2020, 08:41

Bize biraz daha bilgi verebilirseniz 癟ok daha rahat ve nokta at覺覺 繹neriler verebiliriz.
Bu b羹t癟enin ne kadar 羹zerine 癟覺kabilirsiniz ? Alaca覺n覺z saat 0 m覺 olmal覺 yoksa 2.el g羹zel kondisyonda bir saat sat覺n al覺r m覺s覺n覺z ? Ne tarz bir saat ar覺yorsunuz dress, pilot,diver,chrono vs.? Maksimum ve minimum 癟ap aral覺覺n覺z nedir?
Bu bilgileri payla覺rsan覺z daha sal覺kl覺 繹nerilerde bulunabiliriz.
Sanayi olmadan ekonomi, ekonomi olmadan ba覺ms覺zl覺k olmaz.
Kullan覺c覺 avatar覺
moy

Ya: 38
Kay覺t: 10 ub 2015, 16:41

Mesaj Ok7 » 12 Haz 2020, 09:18

Bir tavsiye de birakayimResim

Kullan覺c覺 avatar覺
Ok7

Mesaj sertkayasin » 12 Haz 2020, 09:56

m羹rl羹k istiyorum alm覺ken iyi olsun severek kullanaca覺m bir saat istiyorum s覺f覺r olacak normal fiyat baremi 15.000 bin TL ge癟memeli bu rakam bile benim i癟in 癟ok ama son zamanlardaki zamlardan dolay覺 fiyatlar y羹kseldi roma rakam覺n覺 bende tercih etmiyorum kadran覺 siyah olmamas覺n覺n sebebi nedir acaba.? Ben biraz saat de sadelii tercih ediyorum i癟erisinin fazla kalabal覺k olmas覺n覺 sevmiyorum eer 繹nereceiniz modeller varsa payla覺rsan覺z sevinirim teekk羹r ederim
Kullan覺c覺 avatar覺
sertkayasin

Kay覺t: 12 Haz 2020, 00:05

Mesaj g繹rkemk » 12 Haz 2020, 10:45

bence iki model beenmisiniz ve dier 繹neriler ile kafan覺z覺 kar覺t覺rmay覺n t羹m forum ayn覺 saaatleri takmak zorunda deil. 襤kisi aras覺nda ben longines i beendim

fiyat olarak deer mi sorusunu longines daha 癟ok kar覺l覺yor
Kullan覺c覺 avatar覺
g繹rkemk

Kay覺t: 02 Eyl 2016, 14:57

Mesaj Ok7 » 12 Haz 2020, 11:02

sertkayasin yazd覺:m羹rl羹k istiyorum alm覺ken iyi olsun severek kullanaca覺m bir saat istiyorum s覺f覺r olacak normal fiyat baremi 15.000 bin TL ge癟memeli bu rakam bile benim i癟in 癟ok ama son zamanlardaki zamlardan dolay覺 fiyatlar y羹kseldi roma rakam覺n覺 bende tercih etmiyorum kadran覺 siyah olmamas覺n覺n sebebi nedir acaba.? Ben biraz saat de sadelii tercih ediyorum i癟erisinin fazla kalabal覺k olmas覺n覺 sevmiyorum eer 繹nereceiniz modeller varsa payla覺rsan覺z sevinirim teekk羹r ederim
Benim fikrim tabi ama bence beyaz kadran her zaman i癟in daha kullan覺l覺 ve klasik.her k覺yafete uyar.kayis deitirmek isteseniz kahve lacivert siyah vs. Istediiniz renk kayisla rahatl覺kla kullanabilirsiniz.

Kullan覺c覺 avatar覺
Ok7

Sonraki

D繹n TSF Saat Dan覺ma Platformu - Ask Your Next Watch

Kimler 癟evrimi癟i

Bu forumu gezen kullan覺c覺lar: Hi癟 bir kay覺tl覺 kullan覺c覺 yok ve 96 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners