Aerospatiale Marka Kadın Saati Bilgi?

Hakkında Bilgi Almak İstediğiniz Saatleri Burada Sorabilirsiniz
Forum kuralları
Sayın Üyeler TSF'ye Hoş Geldiniz, Saat Danışma Platforumu Bölümünde Yeni Saatinizle İlgili Bütçe ve Marka/Model Bazlı Tavsiye ve Kullanıcı Tecrübesi Talebinde Bulunabilirsiniz. Düşünülen Kriterlerin Detaylı Olarak Belirtilmesi Üyelerin Daha Rahat Tavsiyelerde Bulunmasını ve Tecrübelerini Paylaşmalarını Sağlayacaktır. Lütfen Açtığınız Konulara Sadece X Model Yorumunuz Nedir Şeklinde Yazmayınız. Sorulan Saatin Model Fotoğrafı, Özellikleri ve Öncelikle Kendi Yorumlarınızı Ekleyerek Sorunuz.

İyi Forumlar Dileriz

TSF

Aerospatiale Marka Kadın Saati Bilgi?

Mesaj retroboy » 08 Haz 2020, 23:09

Elimde bir Aerospatiale marka kadın saati mevcut lakin bu saat hakkında herhangi bir bilgi bulamıyorum bildiğiniz(yada bildiğinizi varsayıyorum) gibi Aerospatiale bir uçak üreticisi lakin logosu ve ismi doğru bir şekilde yazılmış gayet sade bir saat, bu saat hakkında bilgisi olan var mı? Bu saat hakkında bilgi alabileceğim bir yer var mı? Veyahut bu saat Aerospatiale 2000 yılında kapatıldıktan sonra tamamiyle çinlilerin markaya yeni bir ufuk katması mı? Saygılar sevgiler.

Resim

Resim
Kullanıcı avatarı
retroboy

Re: Aerospatiale Marka Kadın Saati Bilgi?

Mesaj Reczebb » 09 Haz 2020, 14:35

Merhaba, daha önce bazi ucak firmalarinintl temelde hediyelik eşya olarak ürettiği saatleri görmüştüm. Simdi de bir baktim boeing airbus gibi firmaların uzerinde logoları basili saatleri var. Birçoğu çin'de ucuz üretim tabiki. Bu da zamaninda oyle piyasaya sürülmüş yada dağıtılmış bir saat olabilir. Internette siz de herhangi bir bilgi bulamadınız sanirim.

SM-M205F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
“Saatin kendisi mekân, yürüyüşü zaman, ayarı insandır.”
Kullanıcı avatarı
Reczebb

Mesaj Oguzhanm » 10 Haz 2020, 08:50

Reczebb yazdı:Merhaba, daha önce bazi ucak firmalarinintl temelde hediyelik eşya olarak ürettiği saatleri görmüştüm. Simdi de bir baktim boeing airbus gibi firmaların uzerinde logoları basili saatleri var. Birçoğu çin'de ucuz üretim tabiki. Bu da zamaninda oyle piyasaya sürülmüş yada dağıtılmış bir saat olabilir. Internette siz de herhangi bir bilgi bulamadınız sanirim.

SM-M205F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yoruma katılıyorum.İsim benzerliği değil kadranda aerospatiale logosu var. Büyük ihtimal marka tarafından hediyelik/promosyon amaçlı üretilmiş çin malı bir saat.
Kullanıcı avatarı
Oguzhanm

Mesaj retroboy » 10 Haz 2020, 19:59

Cevaplarınız için teşekkür ediyorum konu aydınlatıldı sanırım. Bundan daha farklı bir cevap gelmeyeceğini düşündüğümden sevgili yöneticiler konuyu kapatabilir(konu açan kapatabiliyor ise aydınlatırsanız sevinirim). Saat hakkında farklı bilgisi olan da konu kapatıldıktan sonra özel mesaj atabilir.Saygılar sevgiler.
Kullanıcı avatarı
retroboy

Dön TSF Saat Danışma Platformu - Ask Your Next Watch

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 147 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners