TSF ├ťyelerine ├ľzel ─░ndirimli Sat─▒l─▒k Oris Modellerini ─░ncelemek ─░├žin T─▒klay─▒n─▒z

Dress watch ama hangisi?

Hakk─▒nda Bilgi Almak ─░stedi─činiz Saatleri Burada Sorabilirsiniz
Forum kurallar─▒
Say─▒n ├ťyeler TSF'ye Ho┼č Geldiniz, Saat Dan─▒┼čma Platforumu B├Âl├╝m├╝nde Yeni Saatinizle ─░lgili B├╝t├že ve Marka/Model Bazl─▒ Tavsiye ve Kullan─▒c─▒ Tecr├╝besi Talebinde Bulunabilirsiniz. D├╝┼č├╝n├╝len Kriterlerin Detayl─▒ Olarak Belirtilmesi ├ťyelerin Daha Rahat Tavsiyelerde Bulunmas─▒n─▒ ve Tecr├╝belerini Payla┼čmalar─▒n─▒ Sa─člayacakt─▒r. L├╝tfen A├žt─▒─č─▒n─▒z Konulara Sadece X Model Yorumunuz Nedir ┼×eklinde Yazmay─▒n─▒z. Sorulan Saatin Model Foto─čraf─▒, ├ľzellikleri ve ├ľncelikle Kendi Yorumlar─▒n─▒z─▒ Ekleyerek Sorunuz.

─░yi Forumlar Dileriz

TSF

Dress watch ama hangisi?

Mesaj ermansire » 03 May 2020, 02:37

Merhaba dostlar. Uzun zamand─▒r foruma girmemi┼čim umar─▒m herkesin sa─čl─▒─č─▒ yerindedir.

Evde oturmaktan herkesin zaman─▒ bol, millet b├╝t├╝n g├╝n saat bak─▒yor, bendeki karantina ka┼č─▒nt─▒s─▒ da dress watch olarak kendini g├Âsterdi.

Akl─▒mda uzun zamand─▒r yer eden PP 5196G-001 calatrava ve Breguet Classique 5157 modelleri var.

Site gezmekten akl─▒ma yeni peydah olan IWC'nin gayet ula┼č─▒labilir calibre 89 modelleri var. Ki bu ka┼č─▒nt─▒y─▒ 5-6 kat ucuza bitirebilir. Dress watch'─▒n bilek s├╝resinin ├žok daha k─▒s─▒tl─▒ olaca─č─▒ varsay─▒m─▒ da etken.

Velhas─▒l kelam ka┼č─▒n─▒p ka┼č─▒n─▒p dinse g├╝zel olur ama dinmezse siz ne tavsiye edersiniz?
instagram.com/erman5ire
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
ermansire

Kay─▒t: 05 Ara 2012, 14:47

Re: Dress watch ama hangisi?

Mesaj rolexcollector » 03 May 2020, 04:17

ALS Saxonia.
Ayn─▒ ka┼č─▒nt─▒ bende de var ve san─▒r─▒m en do─čru yol bu

SM-G973F cihaz─▒mdan Tapatalk kullan─▒larak g├Ânderildi
The best , or nothing..
Instagram : rolex.collector
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
rolexcollector

Ya┼č: 37
Kay─▒t: 31 Mar 2010, 23:14

Mesaj anywhere » 03 May 2020, 12:33

Bence Calatrava :champ:
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
anywhere

Ya┼č: 30
Kay─▒t: 31 Oca 2016, 23:19

Mesaj Eskimemur » 03 May 2020, 13:13

Calatrava
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
Eskimemur

Ya┼č: 46
Kay─▒t: 24 Ara 2013, 11:47

Mesaj Ankthas » 03 May 2020, 13:51

Bregeut Classique benim high-end dress watchda net favorim. Fakat al─▒nacaksa mutlaka enamel versiyonu al─▒nmal─▒, yak─▒ndan da g├Ârme ┼čans─▒ buldum ve kadran ├žok ├Âzel. ┼×u asilli─če bakar m─▒s─▒n─▒z:

Resim

Resim

Calatrava tabi ki dress watch denince akla ilk gelen saatlerden. Ekonomik olmas─▒ a├ž─▒s─▒ndan vintage modeller d├╝┼č├╝n├╝lebilir, 10k civar─▒na ├žok temiz modeller bulunabiliyor T├╝rkiye'de bile, fiyat performans oran─▒ ├žok y├╝ksek. Saxonia al─▒nacaksa da bence mutlaka moonphase'li olmal─▒, sade hali ├žok sade be :D

B├╝t├želere g├Âre benim na├žizane dress s─▒ralamam ┼ču ┼čekilde:

Tissot - Visodate < Hamilton - Jazzmaster < Longines - Flagship < Nomos - Orion < Cartier - Tank < Grand Seiko - ince modelleri < Blancpain - Villeret < JLC - Reverso ÔëĄ JLC - Ultra Thin Moonphase < VC - Patrimony < PP - Calatrava < Breguet Classique < Jacquet Droz - Grand Seconde < Moser PP Moon concept

Tabi spesifik model belirtemedim bu y├╝zden fiyatlar oynayabilir, mesela Jacquet Droz gam─▒nda fevkalade ├╝r├╝nler var insan bakmaya k─▒yam─▒yor, keza Reverso'nun da binbir t├╝rl├╝ versiyonu var. Ba─č─▒ms─▒z ├╝retici bilgim de ├žok s─▒n─▒rl─▒ oldu─ču i├žin o topa hi├ž girmedim bile sadece Moser'i takip ediyorum ve Concept serisi muazzam, bamba┼čka bir boyut ve e┼či benzeri yok.
Deniz
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
Ankthas

Ya┼č: 30
Kay─▒t: 09 May 2017, 19:29

Mesaj debra » 03 May 2020, 16:13

Resim

Hic suphesiz

Sent from my iPhone using Tapatalk
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
debra

Kay─▒t: 16 Nis 2018, 21:43

Mesaj Merdo » 03 May 2020, 17:44

Lange and Sohne 1815 up/down veya D├╝z 1815
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
Merdo

Kay─▒t: 21 Haz 2012, 10:26

Mesaj Cruciatus » 03 May 2020, 18:38

Breguet t├╝m ├Âneriler i├žerisinde a├ž─▒k ara en zarifi bence. Kusursuz bir dress watch. Elbette ├žok ├Âznel bu be─čeni konusu ama benim ┼čhsi fikrim dress watch s├Âz konusu olunca BreguetÔÇÖnin girdi─či listelerde ba┼čkas─▒n─▒n kazanmas─▒ zor.

Tapatalk kullanarak iPhone arac─▒l─▒─č─▒yla g├Ânderildi
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
Cruciatus

Kay─▒t: 18 Oca 2017, 13:49

Mesaj raz » 03 May 2020, 18:52

Rolex Cellini modeline de bakabilirsiniz. Diger modeller kadar populer degil ama satin alanlarin hep memnun kaldigini goruyorum.

Tapatalk kullanarak iPhone arac─▒l─▒─č─▒yla g├Ânderildi
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
raz

Kay─▒t: 25 May 2019, 10:56

Mesaj justaguy » 03 May 2020, 20:33

B├╝t├že uygunsa direk alaca─č─▒m dress watch a┼ča─č─▒daki 2 saatten biri olurdu :champ:

Resim

Resim
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
justaguy

Kay─▒t: 29 Mar 2018, 11:07

Sonraki

D├Ân TSF Saat Dan─▒┼čma Platformu - Ask Your Next Watch

Kimler ├ževrimi├ži

Bu forumu gezen kullan─▒c─▒lar: Google [Bot] ve 2 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners