Q Timex Reissue hakkında

Hakkında Bilgi Almak İstediğiniz Saatleri Burada Sorabilirsiniz
Forum kuralları
Sayın Üyeler TSF'ye Hoş Geldiniz, Saat Danışma Platforumu Bölümünde Yeni Saatinizle İlgili Bütçe ve Marka/Model Bazlı Tavsiye ve Kullanıcı Tecrübesi Talebinde Bulunabilirsiniz. Düşünülen Kriterlerin Detaylı Olarak Belirtilmesi Üyelerin Daha Rahat Tavsiyelerde Bulunmasını ve Tecrübelerini Paylaşmalarını Sağlayacaktır. Lütfen Açtığınız Konulara Sadece X Model Yorumunuz Nedir Şeklinde Yazmayınız. Sorulan Saatin Model Fotoğrafı, Özellikleri ve Öncelikle Kendi Yorumlarınızı Ekleyerek Sorunuz.

İyi Forumlar Dileriz

TSF

Q Timex Reissue hakkında

Mesaj h3rmés » 18 Nis 2020, 21:39

Herkese merhabalar,

Q Timex Reissue son zamanlarda düşündüğüm bir saat olmaya basladı. Gerek kasa yapısı gerekse ve en güzel detayı bileziği çok hoşuma gitmeye başladı. Sizin düşünceniz nedir, nasıldır gerçekten değer mi? Orta seviye otomatik saatlerim var bi pepsi bezel alsam diye düşünürken bu saat cezbetmeye başladı ama tabi asıl sormak istediğim bu saati nasıl alabilirim :) 2. el bakıyorum ama Türkiye şartlarında zor yakalarım gibi. Chorono24 de gördüm ama ordan Türkiye ye gönderim yapılıyor mu ? Başka seçenek yok mu saate ulaşmak için? Ve sizce değer mi ?

Şimdiden teşekkür ederim. Görüşleriniz önemli.
Gökhan
Kullanıcı avatarı
h3rmés

Q Timex Reissue hakkında

Mesaj zafeer » 19 Nis 2020, 00:09

Merhaba,
Saat bende var.
Timex.com yada .eu Tr ye gonderim yapmadigindan ‘sifir’ sahip olmak icin 2 alternatifiniz var
1-Abdde yada avrupada yasayan bir tanidiginizin adresine saati gondermek ve oradan size kargolamasini saglamak.
2-Yurtdisindan sizin adiniza bir abd adresi verip gonderimi o adrese gonderip belirli bir ucret karsiliginda aldiginiz urunu adresinize kargolayan siteler var(arastirirsaniz guvenilir olanlari bulabilirsiniz) Bu siteler uzerinden de edinebilirsiniz

Bunun disinda Trde 2-3 kiside daha gordum hatta 1 internet saticisinda gormustum yakin zamanda satti,ihtimal cok dusuk olsada Trde 2. El de bekleyebilirsiniz.
Ancak suanki kur ve cikacak ek maliyetlerle rakam mutlaka 1.500 lirayi gececektir.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Kullanıcı avatarı
zafeer

Re: Q Timex Reissue hakkında

Mesaj h3rmés » 19 Nis 2020, 01:13

Sıfır seçeneği uzak olmaya basladı anlaşılan. 2. eli bekleyeceğiz gibi sanırım :)
Gökhan
Kullanıcı avatarı
h3rmés

Mesaj hknmtn » 21 Nis 2020, 23:20

Merhaba. Timex firmasına Türkiye'de yaşayıp bu saati almak istediğimi belirten bir mail attım. Gelen cevabı aynen iletiyorum:

Thank you for your email. We are unable to ship out internationally due to contracts we have with our distributors. For assistance in obtaining a Timex watch or getting your watch serviced/repaired, please contact our Timex distributor in Turkey. You can reach them using the contact information below:

Turkey
Merkez Saat
Mimar Kemalettin Cad. Ersoy
Han No4 Kat:4 D:10, 34112 Sirkeci
Istanbul, Turkey
Tlf: +90 212 520 03 02 Email: info@merkezsaat.com
Web: merkezsaat.com

Have a good day!

İletişime geçip bir şansınızı deneyin bence. Sağlıklı günler.
Kullanıcı avatarı
hknmtn

Mesaj gozdentunay » 22 Nis 2020, 02:38

hknmtn yazdı:Merhaba. Timex firmasına Türkiye'de yaşayıp bu saati almak istediğimi belirten bir mail attım. Gelen cevabı aynen iletiyorum:

Thank you for your email. We are unable to ship out internationally due to contracts we have with our distributors. For assistance in obtaining a Timex watch or getting your watch serviced/repaired, please contact our Timex distributor in Turkey. You can reach them using the contact information below:

Turkey
Merkez Saat
Istanbul, Turkey

Have a good day!

Uluslarası gönderemıyoruz demiş ama sanırım pandemi olayından dolayı [emoji848]

Kullanıcı avatarı
gozdentunay

Mesaj slhgzl » 22 Nis 2020, 10:30

Benim anladığım distribütörlerle olan anlaşmalarından dolayı gönderemiyorlar.
Civil Engineer
Kullanıcı avatarı
slhgzl

Mesaj Ankthas » 22 Nis 2020, 11:44

gozdentunay yazdı:
hknmtn yazdı:Merhaba. Timex firmasına Türkiye'de yaşayıp bu saati almak istediğimi belirten bir mail attım. Gelen cevabı aynen iletiyorum:

Turkey
Merkez Saat
Istanbul, Turkey

Have a good day!

Hayır "distribütörlerimizle olan kontratlarımız yüzünden merkez olarak direkt gönderemiyoruz" diyor. Merkez saat resmi satıcıymış,Timex almak isteyenler buradan alabilir, saatini tamir ettirebilirmiş.
Deniz
Kullanıcı avatarı
Ankthas

Mesaj hknmtn » 22 Nis 2020, 15:51

Ankthas yazdı:
gozdentunay yazdı:

Turkey
Merkez Saat
Istanbul, Turkey

Have a good day!

Hayır "distribütörlerimizle olan kontratlarımız yüzünden merkez olarak direkt gönderemiyoruz" diyor. Merkez saat resmi satıcıymış,Timex almak isteyenler buradan alabilir, saatini tamir ettirebilirmiş.

+1
Evet aynen öyle.
Kullanıcı avatarı
hknmtn

Sonraki

Dön TSF Saat Danışma Platformu - Ask Your Next Watch

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 197 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners