Saat Takas Yerleri Bilgi / Seiko

Hakkında Bilgi Almak İstediğiniz Saatleri Burada Sorabilirsiniz
Forum kuralları
Sayın Üyeler TSF'ye Hoş Geldiniz, Saat Danışma Platforumu Bölümünde Yeni Saatinizle İlgili Bütçe ve Marka/Model Bazlı Tavsiye ve Kullanıcı Tecrübesi Talebinde Bulunabilirsiniz. Düşünülen Kriterlerin Detaylı Olarak Belirtilmesi Üyelerin Daha Rahat Tavsiyelerde Bulunmasını ve Tecrübelerini Paylaşmalarını Sağlayacaktır. Lütfen Açtığınız Konulara Sadece X Model Yorumunuz Nedir Şeklinde Yazmayınız. Sorulan Saatin Model Fotoğrafı, Özellikleri ve Öncelikle Kendi Yorumlarınızı Ekleyerek Sorunuz.

İyi Forumlar Dileriz

TSF

Saat Takas Yerleri Bilgi / Seiko

Mesaj Ukahraman » 24 Mar 2020, 11:32

Herkese merhabalar,
Sormak istediğim konu ile alakalı başlık bulamadığım için bu şekilde yazdım.. Belki komik bulacaksınız ama bilmediğim için soruyorum, mevcut saatimi vererek sıfır saat alabileceğim yerler var mı acaba? Dediğim gibi belki saçma ve komik bir soru oldu ama merak ettim. Eğer var ise mevcut Seiko Solar saatimi verip yine Seiko Gps SSE149J1 modelini almak istiyorum.
Kullanıcı avatarı
Ukahraman

Re: Saat Takas Yerleri Bilgi / Seiko

Mesaj Ankthas » 24 Mar 2020, 13:17

Böyle bir yer var mı bilmiyorum ama varsa kesin Sirkeci'dedir.
Deniz
Kullanıcı avatarı
Ankthas

Mesaj Ukahraman » 24 Mar 2020, 15:02

Sirkecide saat üzerine bir han varmış galiba.. ben orada hiç yer bilmiyorum İstanbul'da yaşamama rağmen :D
Bildiğiniz yerleri bana söylerseniz inanın çok memnuniyet duyarım.. Bir de hassas titiz çok iyi bir saat ustası aramaktayım bildiğiniz var ise :)
Kullanıcı avatarı
Ukahraman

Mesaj gozdentunay » 24 Mar 2020, 16:36

Merhaba,Sirkecideki Hanın ismi ,Şah has Handır.doğubank iş hanının hemen yanındadır.İkinci el alan dükkanlar mevcut ancak ederine gidermi onu bilemıyorum ,Ustaya gelince benimde saatlerimi (yine aynı hanın 4.katında bulunan ) herzaman güvenle teslim ettiğim elbette Bengi Saat Cengiz Ustadır.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Kullanıcı avatarı
gozdentunay

Mesaj Mandos » 24 Mar 2020, 21:12

Bu tarz bir takas dükkanı maalesef yok. İkinci el saatini alır ama ederi 1500 olan saatini 1000'e alır anca. Forumda satmanızı öneririm.
Kullanıcı avatarı
Mandos

Mesaj SEmre » 25 Mar 2020, 14:08

Mandos yazdı:Bu tarz bir takas dükkanı maalesef yok. İkinci el saatini alır ama ederi 1500 olan saatini 1000'e alır anca. Forumda satmanızı öneririm.
3000 ‘e sattığım saate 1000 TL fiyat verildi [emoji4]
Kullanıcı avatarı
SEmre

Mesaj görkemk » 30 Mar 2020, 13:53

ikinci elci olayına girmeyin arkadaşlar

malum sah*****n sitesi bunlarla dolu mesela iki türlü zararları var

3000 lik saatlere sürekli 1500 gibi bir fiyat verirler sizin şevkinizi kırıp bir müddet sonra ederinin altına satmanıza neden olurlar

birde sizden aldıkları 3000 lik saati saati 5000 e satışa koyup 4000 e ederinden fazlaya millete satarlar piyasayı yükseltirler

en temizi forum içinde takaslamak mümkünse ama burada da bir kısım ikinci elcinin saat sever gibi takılıp aynı yöntemi uyguladığını da zaman zaman görüp duyduğumuz oldu.

Normalde vermeyeceğiniz bir fiyata saat sever diye verdiğiniz saati bir hafta sonra ikinci el sitelerinde görenler mutlaka olmuştur forumda

:D :D

bu arada biz saat severler de zaman zaman saatimize fazla değer biçiyoruz böyle bir problemde var. 3000 e aldığın saati 2800 e satamazsın mesela.

tudor a rolex muamelesi yapıp fiyat koyamazsın , hatta covid 19 sonrası yaşanacak ekonomik resesyondan sonra çelik spor rolexlere grey market fiyatı verende bulunmayacak.
Kullanıcı avatarı
görkemk

Dön TSF Saat Danışma Platformu - Ask Your Next Watch

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 65 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners