Dress Watch ├ľneri (5000 TL B├╝t├že)

Hakk─▒nda Bilgi Almak ─░stedi─činiz Saatleri Burada Sorabilirsiniz
Forum kurallar─▒
Say─▒n ├ťyeler TSF'ye Ho┼č Geldiniz, Saat Dan─▒┼čma Platforumu B├Âl├╝m├╝nde Yeni Saatinizle ─░lgili B├╝t├že ve Marka/Model Bazl─▒ Tavsiye ve Kullan─▒c─▒ Tecr├╝besi Talebinde Bulunabilirsiniz. D├╝┼č├╝n├╝len Kriterlerin Detayl─▒ Olarak Belirtilmesi ├ťyelerin Daha Rahat Tavsiyelerde Bulunmas─▒n─▒ ve Tecr├╝belerini Payla┼čmalar─▒n─▒ Sa─člayacakt─▒r. L├╝tfen A├žt─▒─č─▒n─▒z Konulara Sadece X Model Yorumunuz Nedir ┼×eklinde Yazmay─▒n─▒z. Sorulan Saatin Model Foto─čraf─▒, ├ľzellikleri ve ├ľncelikle Kendi Yorumlar─▒n─▒z─▒ Ekleyerek Sorunuz.

─░yi Forumlar Dileriz

TSF

Re: Dress Watch ├ľneri (5000 TL B├╝t├že)

Mesaj axiceco » 07 ┼×ub 2020, 20:19

aorhan1 yazd─▒:Hamilton Jazzmaster open secret automatic chrono limited edition

Photo k├Ât├╝ olmu┼č ama g├╝zel bir saatResim

Sent from my SM-G965F using Tapatalk

Bu i┼č tamamen zevk meselesi tabi ki benim i├žin biraz kaba bir model ama ├Âneri i├žin te┼čekk├╝r ederim. :thumbup:
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
axiceco

Kay─▒t: 12 Eyl 2019, 09:36

Mesaj axiceco » 07 ┼×ub 2020, 20:22

Y─▒lmaz yazd─▒:B├╝t├ženin biraz ├╝zerinde ama Longines Pr├ęsence L4.905.4.11.2 bir bak─▒n derim. Bence ├žok ┼č─▒k bir dress.

Flagship ile birlikte radar─▒mda olan ba┼čka bir longines daha. ├çok hakl─▒s─▒n─▒z hakikaten tam bir dress. B├╝t├ženin ├╝zerinde ama yaza d├╝┼č├╝nd├╝─č├╝m i├žin belki olu┼čur diye listemde tutuyorum. ├çok te┼čekk├╝r ederim. :thumbup:
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
axiceco

Mesaj axiceco » 07 ┼×ub 2020, 20:25

rtalhaustun yazd─▒:Dress watch dedi─činizde bence akla ilk gelen unsur kal─▒nl─▒k olmal─▒ mutlaka. Flagship o fiyatlara al─▒nabilecek en g├╝zel saatlerdendir kesinlikle.

Ben size hem g├Âmlek alt─▒na hem de spor olarak takabilece─činiz ve bir ton kay─▒┼čla ayr─▒ ayr─▒ takabilece─činiz bir saat ├Ânerece─čim.

Hamilton Khaki Field Mechanical 38 mm, beyaz kadran. Bir d├Ânem severek kullanm─▒┼čt─▒m. 38 mm ama lug'lar sayesinde daha b├╝y├╝k hissettiriyor, ancak konfor bozmadan.
┼×u linkten ula┼čabilirsiniz: https://www.edipsaat.com/hamilton-h69439411
Saat otomatik de─čil, kurmal─▒d─▒r. Yukar─▒daki adreste yanl─▒┼č yazm─▒┼člar! Saat hakk─▒nda detayl─▒ bilgi i├žin: https://www.hamiltonwatch.com/en-lu/h69439411-khaki-field.html

─░nce, hafif ve ├žok keyifli bir saattir. Geriye kalacak 3000 Ôé║ ile de bir ton kay─▒┼č yapt─▒r─▒rd─▒m! :)

Khaki benim i├žin daha g├╝nl├╝k bir model. Bu modeli timex expeditona benzetiyorum. Kendim de bu tarz bir saat takmak istedi─čimde onunla tatmin oluyorum. Benim dress beklentimin biraz d─▒┼č─▒nda ama te┼čekk├╝r ederim :D
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
axiceco

Mesaj axiceco » 07 ┼×ub 2020, 20:27

MrBurhanY yazd─▒:
axiceco yazd─▒:
MrBurhanY yazd─▒:Oris Classic Date bakabilirsiniz.Bende Dress Watch olarak BiColor modelini alm─▒┼čt─▒m,┼čimdi Rolex almak i├žin sat─▒yorum.

├ťst banttan ilk bakacaklar─▒m aras─▒nda tam bir dress, ├ľneri i├žin te┼čekk├╝r ederim. Rolex yolunda ba┼čar─▒lar.

Te┼čekk├╝r ederim.Paraya k─▒yma vakti geldi art─▒ :D

Benim de ├žook ilerleyen seneler sonra bile olsa hedef saatimdir Rolex.
Rolex Sub Date veya Rolex Gmt II Two Tone ├žok ho┼čuma gidiyor. :thumbup:
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
axiceco

Mesaj axiceco » 07 ┼×ub 2020, 20:29

EmreD yazd─▒:─░stanbul Beylikd├╝z├╝ Marmarak Park AVM G├╝ven saat vitrinindeki Flagship i├žin ald─▒─č─▒m fiyatt─▒r.Saat uzun s├╝redir vitrinde.

─░steyen olursa forum ahalisi i├žin yar─▒n ak┼čam tekrar gidip ciddi oturup konu┼čabilirim.Dedi─čim gibi biraz yar─▒m a─č─▒z pazarl─▒k ettim.

Sayg─▒lar─▒mla.

┼×u an saati alacak olsam inan─▒n fark─▒ bir ┼čekilde kapat─▒r kesinlikle flagshipi ka├ž─▒rmazd─▒m. ├çok ciddi f─▒rsatm─▒┼č :shock: :roll: :super:
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
axiceco

Mesaj Meng » 19 ┼×ub 2020, 10:32

Herkese selamlar bir dress watch almak istiyorum. Ama kadran siyah olmayacak ve oris classic date olamayacak ├ž├╝nk├╝ o ben de zaten var. Longines klasik saatlerde be─čendi─čim bir marka ama flagship ve presence aras─▒ndaki de─čer fark─▒n─▒ ├ž├Âzemedim. Mekanizmas─▒, presitiji ve de─čeri a├ž─▒s─▒ndan tavsiyeleriniz. ─░kisinin de tipini be─čeniyorum bu s─▒rada ama hangisi daha k├╝lt bir model be daha az de─čer kaybeder. Flagship vs presence desem ne derdiniz. Te┼čekk├╝rler

Tapatalk kullanarak iPhone arac─▒l─▒─č─▒yla g├Ânderildi
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
Meng

Kay─▒t: 18 Ara 2019, 18:22

Mesaj Meng » 19 ┼×ub 2020, 10:50

Meng yazd─▒:Herkese selamlar bir dress watch almak istiyorum. Ama kadran siyah olmayacak ve oris classic date olamayacak ├ž├╝nk├╝ o ben de zaten var. Longines klasik saatlerde be─čendi─čim bir marka ama flagship ve presence aras─▒ndaki de─čer fark─▒n─▒ ├ž├Âzemedim. Mekanizmas─▒, presitiji ve de─čeri a├ž─▒s─▒ndan tavsiyeleriniz. ─░kisinin de tipini be─čeniyorum bu s─▒rada ama hangisi daha k├╝lt bir model be daha az de─čer kaybeder. Flagship vs presence desem ne derdiniz. Te┼čekk├╝rler

Bu s─▒rada mevcut klasik saatim 42 mm ve bile─čimde bu ┼čekilde duruyor. K├╝├ž├╝km├╝ gelir bana presence veya flagship?Resim

Kullan─▒c─▒ avatar─▒
Meng

Kay─▒t: 18 Ara 2019, 18:22

├ľnceki

D├Ân TSF Saat Dan─▒┼čma Platformu - Ask Your Next Watch

Kimler ├ževrimi├ži

Bu forumu gezen kullan─▒c─▒lar: Hi├ž bir kay─▒tl─▒ kullan─▒c─▒ yok ve 40 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners