Seiko SSB315P Chronograph Yorum

Hakkında Bilgi Almak İstediğiniz Saatleri Burada Sorabilirsiniz
Forum kuralları
Sayın Üyeler TSF'ye Hoş Geldiniz, Saat Danışma Platforumu Bölümünde Yeni Saatinizle İlgili Bütçe ve Marka/Model Bazlı Tavsiye ve Kullanıcı Tecrübesi Talebinde Bulunabilirsiniz. Düşünülen Kriterlerin Detaylı Olarak Belirtilmesi Üyelerin Daha Rahat Tavsiyelerde Bulunmasını ve Tecrübelerini Paylaşmalarını Sağlayacaktır. Lütfen Açtığınız Konulara Sadece X Model Yorumunuz Nedir Şeklinde Yazmayınız. Sorulan Saatin Model Fotoğrafı, Özellikleri ve Öncelikle Kendi Yorumlarınızı Ekleyerek Sorunuz.

İyi Forumlar Dileriz

TSF

Seiko SSB315P Chronograph Yorum

Mesaj C4cèren » 03 Oca 2020, 01:01

Herkese merhabalar Seiko’nun ssb315p saatini almaya niyetlendim. Bileğime oturuşu, rengi, tarzıma olan uyumu herşey mükemmel. Siz değerli saat severlerden de yorum almak istedim. Bildikleriniz, düşünceleriniz nelerdir? Şimdiden teşekkürler..

Resim

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Kullanıcı avatarı
C4cèren

Re: Seiko SSB315P Chronograph Yorum

Mesaj fthboydas » 03 Oca 2020, 01:37

Beğendiyseniz yapıştın gitsin. Fakat bu paraya seiko 5, orient otomatik bir saat de alınabilir ayrıca forumdan güzel bir saat de düşürenilirsiniz tabi biraz pusuda kalmak gerekebilir. Önemli olan tabi sizin zevkle takabileceğiniz bir saat olması.

G8141 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Kullanıcı avatarı
fthboydas

Mesaj Halitkin » 03 Oca 2020, 07:57

Bir tık ince olsaymış daha güzel olurmuş onun dışında çok hoş. Özellikle kayıştaki kırmızı parçalar ayrı bir hava katmış.
Kullanıcı avatarı
Halitkin

Mesaj C4cèren » 03 Oca 2020, 12:16

fthboydas yazdı:Beğendiyseniz yapıştın gitsin. Fakat bu paraya seiko 5, orient otomatik bir saat de alınabilir ayrıca forumdan güzel bir saat de düşürenilirsiniz tabi biraz pusuda kalmak gerekebilir. Önemli olan tabi sizin zevkle takabileceğiniz bir saat olması.

Kullanıcı avatarı
C4cèren

Mesaj C4cèren » 03 Oca 2020, 12:18

Açıkçası piyasa da ki payatların biraz altına alıcam. Orient mako 2 de aslında kalbim ama kız arkadaşım bir türlü makoyu beğenmiyor ve bunu takma diyor. Dün de birlikte aynı amda bu saati beğendik. Gönül isterdi ki hiç değilse kimetic olsun ama görüntü mükemmel ve seiko sonuçta mantığıyla düşünüyorum [emoji23]

Kullanıcı avatarı
C4cèren

Mesaj C4cèren » 03 Oca 2020, 12:19

Saat görselde görüründen bir tık ince normalde ve evet tekstil bir kayışa göre baya etkileyeci ve kafa yorulmuş. Kadranda ki örme tarz kayışta birebir var

Kullanıcı avatarı
C4cèren

Mesaj fthboydas » 03 Oca 2020, 14:44

C4cèren yazdı:Açıkçası piyasa da ki payatların biraz altına alıcam. Orient mako 2 de aslında kalbim ama kız arkadaşım bir türlü makoyu beğenmiyor ve bunu takma diyor. Dün de birlikte aynı amda bu saati beğendik. Gönül isterdi ki hiç değilse kimetic olsun ama görüntü mükemmel ve seiko sonuçta mantığıyla düşünüyorum [emoji23]

Bence kız arkadaşınızı mako 2 ye ikna edin ve yıllar boyunca içinizde ukte kalmadan saatinizi takın. Çünkü hem keşke otomatik olsaydı diyeceksiniz hem de aklınız makoda kalacak diye düşünüyorum.

Kullanıcı avatarı
fthboydas

Mesaj mbs1905 » 03 Oca 2020, 15:14

Saat beğenirken eşimin fikri tabi ki benim için önemli ama daha önemlisi saati benim beğenmem. Çünkü kolumda ben taşıyacağım ve öncelikle beni mutlu etmeli. Tabi bu benim düşüncem.

Mako 2, severek kullandığım ve kolaylıkla elimden çıkarabildiğim bir saatti. Dolayısıyla tavsiyem de Mako 2 olur.
Burak
Kullanıcı avatarı
mbs1905

Sonraki

Dön TSF Saat Danışma Platformu - Ask Your Next Watch

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 91 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners