TSF ├ťyelerine ├ľzel ─░ndirimli Sat─▒l─▒k Oris Modellerini ─░ncelemek ─░├žin T─▒klay─▒n─▒z

Saat Tavsiye

Hakk─▒nda Bilgi Almak ─░stedi─činiz Saatleri Burada Sorabilirsiniz
Forum kurallar─▒
Say─▒n ├ťyeler TSF'ye Ho┼č Geldiniz, Saat Dan─▒┼čma Platforumu B├Âl├╝m├╝nde Yeni Saatinizle ─░lgili B├╝t├že ve Marka/Model Bazl─▒ Tavsiye ve Kullan─▒c─▒ Tecr├╝besi Talebinde Bulunabilirsiniz. D├╝┼č├╝n├╝len Kriterlerin Detayl─▒ Olarak Belirtilmesi ├ťyelerin Daha Rahat Tavsiyelerde Bulunmas─▒n─▒ ve Tecr├╝belerini Payla┼čmalar─▒n─▒ Sa─člayacakt─▒r. L├╝tfen A├žt─▒─č─▒n─▒z Konulara Sadece X Model Yorumunuz Nedir ┼×eklinde Yazmay─▒n─▒z. Sorulan Saatin Model Foto─čraf─▒, ├ľzellikleri ve ├ľncelikle Kendi Yorumlar─▒n─▒z─▒ Ekleyerek Sorunuz.

─░yi Forumlar Dileriz

TSF

Saat Tavsiye

Mesaj mostwanted » 30 Ara 2019, 21:22

merhaba arkada┼člar arkada┼č─▒m saat alacak (bilgisayar ve internet d├╝nyas─▒yla aras─▒ iyi olmad─▒─č─▒ i├žin foruma ├╝ye olam─▒yor)├Âncelikle akl─▒nda pilli saatler vard─▒ akl─▒n─▒ ├želerek otomatik saatlere y├Ânelttim(bende bu siteyi g├Ârmeden ├Ânce pilli saatlerle vakit harc─▒yordum)arkada┼č─▒m 7/24 saati kolundan ├ž─▒karmayan biri.hatta top oynarken bile ├ž─▒karmaz.o y├╝zden onu askeri saatlere y├Ânlendirdim.f/p oalrak bu konuda en iyi model seiko 5 san─▒r─▒m.ona da iki modeli tavsiye ettim ama bir de sizlere dan─▒┼čmak istedim saatler ┼čunlar;

https://urun.n11.com/erkek-kol-saati/se ... P219035575

https://www.creationwatches.com/product ... -1905.html

b├╝t├žesi fazla de─čil.1000 tl bile zorlayacak o y├╝zden daha pahal─▒ modelleri tavsiye etmeye gerek yok.bu 2 saat konusunda 1. si n11 den. t├╝rkiye garantili.siyah oldu─ču i├žin kasa ve kordon olarak ┼č─▒k g├Âr├╝nt├╝s├╝ var.ayr─▒ca saat alaca─č─▒m zaman benimde akl─▒m─▒ ├želmi┼čti sonra srpc33 ald─▒m ger├ži ama yine de g├╝zel saat.2. si ise daha ucuz ve saatin kadran─▒ akrep yelkovan vs g├Âr├╝n├╝┼č├╝ daha g├╝zel.yurt d─▒┼č─▒ olaca─č─▒ i├žin herhangi bir problem ya┼čan─▒rsa garantisi sorun olabilir.
siz bunlardan hangisini tavsiye edersiniz.d├╝┼č├╝nd├╝─č├╝m gibi 2 model de dayan─▒kl─▒ m─▒?creationwatches den saat alan var m─▒ siteye g├╝venebilir miyiz?cevaplar i├žin ┼čimdiden te┼čekk├╝rler
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
mostwanted

Kay─▒t: 06 Nis 2019, 00:43

Re: Saat Tavsiye

Mesaj yastek » 31 Ara 2019, 10:13

mostwanted yazd─▒:merhaba arkada┼člar arkada┼č─▒m saat alacak (bilgisayar ve internet d├╝nyas─▒yla aras─▒ iyi olmad─▒─č─▒ i├žin foruma ├╝ye olam─▒yor)├Âncelikle akl─▒nda pilli saatler vard─▒ akl─▒n─▒ ├želerek otomatik saatlere y├Ânelttim(bende bu siteyi g├Ârmeden ├Ânce pilli saatlerle vakit harc─▒yordum)arkada┼č─▒m 7/24 saati kolundan ├ž─▒karmayan biri.hatta top oynarken bile ├ž─▒karmaz.o y├╝zden onu askeri saatlere y├Ânlendirdim.f/p oalrak bu konuda en iyi model seiko 5 san─▒r─▒m.ona da iki modeli tavsiye ettim ama bir de sizlere dan─▒┼čmak istedim saatler ┼čunlar;

https://urun.n11.com/erkek-kol-saati/se ... P219035575

https://www.creationwatches.com/product ... -1905.html

b├╝t├žesi fazla de─čil.1000 tl bile zorlayacak o y├╝zden daha pahal─▒ modelleri tavsiye etmeye gerek yok.bu 2 saat konusunda 1. si n11 den. t├╝rkiye garantili.siyah oldu─ču i├žin kasa ve kordon olarak ┼č─▒k g├Âr├╝nt├╝s├╝ var.ayr─▒ca saat alaca─č─▒m zaman benimde akl─▒m─▒ ├želmi┼čti sonra srpc33 ald─▒m ger├ži ama yine de g├╝zel saat.2. si ise daha ucuz ve saatin kadran─▒ akrep yelkovan vs g├Âr├╝n├╝┼č├╝ daha g├╝zel.yurt d─▒┼č─▒ olaca─č─▒ i├žin herhangi bir problem ya┼čan─▒rsa garantisi sorun olabilir.
siz bunlardan hangisini tavsiye edersiniz.d├╝┼č├╝nd├╝─č├╝m gibi 2 model de dayan─▒kl─▒ m─▒?creationwatches den saat alan var m─▒ siteye g├╝venebilir miyiz?cevaplar i├žin ┼čimdiden te┼čekk├╝rler

Bence fiyat aral─▒─č─▒ olarak bakt─▒─č─▒n saatler mant─▒kl─▒. creationwatches sitesini bilmiyorum.

https://www.jomashop.com/seiko-5-mens-watch-snzg15.html bu sitenin g├╝venirli─či belli bu saate de bak. Ama u─čra┼čmayay─▒m diyorsan n11 deki saatte al─▒nabilir.
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
yastek

Ya┼č: 39
Kay─▒t: 22 May 2017, 13:29

Mesaj mostwanted » 31 Ara 2019, 15:47

Arkada┼č snk809 u daha ├žok be─čendi.muhtemelen onu alacak.yurt d─▒┼č─▒ olaca─č─▒ i├žin hangi siteden alay─▒m diye d├╝┼č├╝n├╝yor.creatitonwatches jomashop ve skywatches bu ├╝├ž siteden hangisi daha iyi
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
mostwanted

Mesaj Ankthas » 31 Ara 2019, 17:51

Amazondan al─▒rsan ba┼č─▒ a─čr─▒maz g├╝mr├╝k kargo vs:

https://www.amazon.com/Seiko-SNK809-Automatic-Stainless-Canvas/dp/B002SSUQFG
Deniz
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
Ankthas

Ya┼č: 31
Kay─▒t: 09 May 2017, 19:29

Mesaj mostwanted » 31 Ara 2019, 18:04

Amazon g├╝mr├╝k konusunda iyi ama fiyatlar y├╝ksek
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
mostwanted

Mesaj Ankthas » 31 Ara 2019, 18:10

sahibindende 500 liraya sat─▒yolar:

https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-saat-kol-saati-seiko-snk809-mekanik-kol-saati-763344470/detay

Forumda da 300-400 liraya gitti─čini g├Ârd├╝m, sabredip ikinci el almak en mant─▒kl─▒s─▒ gibi :thumbup:
Deniz
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
Ankthas

Ya┼č: 31
Kay─▒t: 09 May 2017, 19:29

Mesaj mostwanted » 31 Ara 2019, 20:22

forumda sat─▒lsa d├╝┼č├╝n├╝l├╝r ama sahibinden e g├╝ven olmuyor maalesef
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
mostwanted

Mesaj mostwanted » 01 Oca 2020, 12:49

Mutlu y─▒llar herkese.fikirlerinizi bekliyorum arkada┼člar
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
mostwanted

Mesaj Halitkin » 01 Oca 2020, 20:40

creationwatches'dan Citizen alm─▒┼čt─▒m ve sorunsuz bir ┼čekilde gelmi┼čti. Saatler Singapur'dan ├╝cretsiz kargoyla g├Ânderiliyor ve gelmesi yakla┼č─▒k 2-3 haftay─▒ buluyor. Yaln─▒z ben ald─▒─č─▒m zaman g├╝mr├╝k kanunlar─▒ bu kadar s─▒k─▒ de─čildi o y├╝zden ┼ču an i├žin garanti veremem. Saatin orijinalli─či konusunda ┼č├╝pheniz olmas─▒n ama.
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
Halitkin

Kay─▒t: 07 Kas 2017, 21:41

Mesaj mostwanted » 01 Oca 2020, 20:55

pek cevap gelmiyor ama yine de soray─▒m belki cevaplayan olur.dayan─▒kl─▒l─▒k konusunda sport serisi mi daha iyi military serisi mi?
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
mostwanted

Sonraki

D├Ân TSF Saat Dan─▒┼čma Platformu - Ask Your Next Watch

Kimler ├ževrimi├ži

Bu forumu gezen kullan─▒c─▒lar: golce ve 7 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners