G├Âk mavisi saat (veya nadir bulunan renkte saat)

Hakk─▒nda Bilgi Almak ─░stedi─činiz Saatleri Burada Sorabilirsiniz
Forum kurallar─▒
Say─▒n ├ťyeler TSF'ye Ho┼č Geldiniz, Saat Dan─▒┼čma Platforumu B├Âl├╝m├╝nde Yeni Saatinizle ─░lgili B├╝t├že ve Marka/Model Bazl─▒ Tavsiye ve Kullan─▒c─▒ Tecr├╝besi Talebinde Bulunabilirsiniz. D├╝┼č├╝n├╝len Kriterlerin Detayl─▒ Olarak Belirtilmesi ├ťyelerin Daha Rahat Tavsiyelerde Bulunmas─▒n─▒ ve Tecr├╝belerini Payla┼čmalar─▒n─▒ Sa─člayacakt─▒r. L├╝tfen A├žt─▒─č─▒n─▒z Konulara Sadece X Model Yorumunuz Nedir ┼×eklinde Yazmay─▒n─▒z. Sorulan Saatin Model Foto─čraf─▒, ├ľzellikleri ve ├ľncelikle Kendi Yorumlar─▒n─▒z─▒ Ekleyerek Sorunuz.

─░yi Forumlar Dileriz

TSF

Re: G├Âk mavisi saat (veya nadir bulunan renkte saat)

Mesaj worldtime » 23 Ara 2019, 15:35

Resim

Tapatalk kullanarak iPhone arac─▒l─▒─č─▒yla g├Ânderildi
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
worldtime

Kay─▒t: 06 Mar 2019, 10:36

Mesaj barkodd » 23 Ara 2019, 16:00

g├Ârkemk yazd─▒:Resim

:) param olsa kesinlikle alaca─č─▒m saatlerden biri olur kendileri, ama toyota alabilecek durumdayken aston martin bakmak gibi bi┼čey bu :)

bu arada mesaj yazan kullan─▒c─▒ adlar─▒n─▒ yazarak onlara hitaben (kullan─▒c─▒ adlar─▒ mavi olacak ┼čekilde) cevap yazabilmeyi hen├╝z ke┼čfedemedim, o y├╝zden isim yazam─▒yorum ama Traska'lara (ye┼čilini g├Ârerek) bakm─▒┼čt─▒m, ve ilk etapta ho┼čuma gitmedi de─čil, ama daha sonra ba┼čka ye┼čil saatler g├Âr├╝nce vazge├žtim.

Oris de bence ba┼čar─▒l─▒, ama hem ├želik bilezi─či olmamas─▒ hem cam─▒n─▒n o bombeli duru┼ču kadran─▒ asl─▒nda be─čensem de beni ├žok cezbetmiyor

bunun d─▒┼č─▒nda asl─▒nda ┼ču s─▒ralar ├žok masraf yapt─▒─č─▒m i├žin b├╝t├žeyi d├╝┼č├╝k tutacak (ama yine de m├╝mk├╝nse safir caml─▒ olan) modellere daha ├žok bakar oldum, hatta ┼ču Calvin Klein saatin sipari┼čini verdim, gelince bak─▒caz art─▒k :

Resim
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
barkodd

Kay─▒t: 20 Oca 2011, 11:59

Mesaj manil » 23 Ara 2019, 18:05

Kakefe yazd─▒:
manil yazd─▒:Ka├ž─▒rd─▒─č─▒ma en ├╝z├╝ld├╝─č├╝m saatlerden birisidir. Bulmas─▒ da art─▒k ├žok zor.

Resim
Hong kong da kolum a takmisligim var bu saati Anil..Inan saat fotograftan daha guzeldi. ozellikle mavi tonu. Ben de ├žok pi┼čmanim

Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk
Bunun ├ž─▒k─▒┼č─▒ ├žok pahal─▒ de─čildi Koray abi. ┼×imdi fiyat double olmu┼č. 5000 usd...

Sent from my CLT-L09 using Tapatalk
ÔÇťSome people feel the rain. Others just get wet.ÔÇŁ

Bob Marley
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
manil

Kay─▒t: 14 ┼×ub 2014, 12:33

Mesaj gozdentunay » 24 Ara 2019, 00:39

Tissot Silic─▒um -Yeni bir model, denedim ve be─čendim kadran rengi g├Âz al─▒c─▒ ,sade ama ├žekici bir tasar─▒m─▒ var

Resim

Kullan─▒c─▒ avatar─▒
gozdentunay

Kay─▒t: 24 Kas 2017, 10:58

Mesaj gozdentunay » 24 Ara 2019, 00:40

Tissot Silic─▒um -Yeni bir model, denedim ve be─čendim kadran rengi g├Âz al─▒c─▒ ,sade ama ├žekici bir tasar─▒m─▒ var

Resim

Kullan─▒c─▒ avatar─▒
gozdentunay

Mesaj Ankthas » 24 Ara 2019, 01:45

gozdentunay yazd─▒:Tissot Silic─▒um -Yeni bir model, denedim ve be─čendim kadran rengi g├Âz al─▒c─▒ ,sade ama ├žekici bir tasar─▒m─▒ var

Resim

Tunay Bey nerede denediniz acaba, bir de fiyat olarak ne verdiler?
Deniz
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
Ankthas

Ya┼č: 30
Kay─▒t: 09 May 2017, 19:29

Mesaj gozdentunay » 24 Ara 2019, 02:12

G├Ârsel bana ait de─čil ama efekt olarak en yak─▒n foto bu , 775 $ gibi bir etiket fiat─▒ vard─▒ diye hat─▒rl─▒yorum ,San─▒r─▒m Kanyon tevfik Ayd─▒n ┼čubesinde de otomatik modeli mevcut

Kullan─▒c─▒ avatar─▒
gozdentunay

Mesaj gozdentunay » 24 Ara 2019, 03:51

Ankthas yazd─▒:
gozdentunay yazd─▒:Tissot Silic─▒um -Yeni bir model, denedim ve be─čendim kadran rengi g├Âz al─▒c─▒ ,sade ama ├žekici bir tasar─▒m─▒ var

Resim

Tevfik Ayd─▒n saatte Y├╝ksel bey ile ileti┼čime ge├žip selam─▒m─▒ iletip bi kahve e┼čli─činde deneyebilirsiniz Deniz bey

Kullan─▒c─▒ avatar─▒
gozdentunay

Mesaj barkodd » 24 Ara 2019, 09:13

manil yazd─▒:
Kakefe yazd─▒:
manil yazd─▒:Ka├ž─▒rd─▒─č─▒ma en ├╝z├╝ld├╝─č├╝m saatlerden birisidir. Bulmas─▒ da art─▒k ├žok zor.

Resim
Hong kong da kolum a takmisligim var bu saati Anil..Inan saat fotograftan daha guzeldi. ozellikle mavi tonu. Ben de ├žok pi┼čmanim

Bunun ├ž─▒k─▒┼č─▒ ├žok pahal─▒ de─čildi Koray abi. ┼×imdi fiyat double olmu┼č. 5000 usd...

...ve biri de utanmadan bu saatin g├Ârselini y├╝kledi foruma ├Âyle mi ? :))
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
barkodd

Mesaj barkodd » 24 Ara 2019, 09:28

gozdentunay yazd─▒:
Ankthas yazd─▒:

Resim

Tevfik Ayd─▒n saatte Y├╝ksel bey ile ileti┼čime ge├žip selam─▒m─▒ iletip bi kahve e┼čli─činde deneyebilirsiniz Deniz bey

bence de ├žok ba┼čar─▒l─▒ bir model, i┼čte benim arad─▒─č─▒m model kabaca bu say─▒l─▒r, bilek kal─▒nl─▒─č─▒n─▒ bilmeden tahminen s├Âyl├╝yorum, san─▒r─▒m ├žap 40-41 gibi olsa gerek, ├žap─▒, kadran─▒n basitli─či/sadeli─či, kasa ├žap─▒yla bilezi─čin kal─▒nl─▒─č─▒ aras─▒ndaki uyum, genelde f─▒r├žalanm─▒┼č olmas─▒ art─▒ bir ├Âzellik gibi g├Âr├╝nse de bilezi─čin ve bezelin parlat─▒lm─▒┼č olmas─▒ gibi ├Âzellikler beni daha ├žok cezbediyor, bence saati canl─▒ g├Ârme ┼čans─▒m─▒z olsa muhtemelen burada g├Âr├╝nd├╝─č├╝nden daha ┼č─▒k duruyordur. Benim i├žin tek s─▒k─▒nt─▒ a├ž─▒k de─čil ama koyu mavi/lacivert kontenjan─▒nda (kendime g├Âre) olduk├ža fazla saatimin bulunmas─▒, ama yine de modelin ak─▒lda kalmas─▒nda fayda var.

bu arada a┼ča─č─▒daki saat de 38 mm olmas─▒ d─▒┼č─▒nda (bir de fiyat─▒n─▒n yine bana g├Âre y├╝ksekli─či d─▒┼č─▒nda) olduk├ža ho┼č, bu tarz sade ama ├žekici saatlerin farkl─▒ renkleri hi├ž fena olmaz :

Resim
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
barkodd

Mesaj Ankthas » 24 Ara 2019, 12:10

barkodd yazd─▒:
gozdentunay yazd─▒:
Ankthas yazd─▒:

Resim

bence de ├žok ba┼čar─▒l─▒ bir model, i┼čte benim arad─▒─č─▒m model kabaca bu say─▒l─▒r, bilek kal─▒nl─▒─č─▒n─▒ bilmeden tahminen s├Âyl├╝yorum, san─▒r─▒m ├žap 40-41 gibi olsa gerek, ├žap─▒, kadran─▒n basitli─či/sadeli─či, kasa ├žap─▒yla bilezi─čin kal─▒nl─▒─č─▒ aras─▒ndaki uyum, genelde f─▒r├žalanm─▒┼č olmas─▒ art─▒ bir ├Âzellik gibi g├Âr├╝nse de bilezi─čin ve bezelin parlat─▒lm─▒┼č olmas─▒ gibi ├Âzellikler beni daha ├žok cezbediyor, bence saati canl─▒ g├Ârme ┼čans─▒m─▒z olsa muhtemelen burada g├Âr├╝nd├╝─č├╝nden daha ┼č─▒k duruyordur. Benim i├žin tek s─▒k─▒nt─▒ a├ž─▒k de─čil ama koyu mavi/lacivert kontenjan─▒nda (kendime g├Âre) olduk├ža fazla saatimin bulunmas─▒, ama yine de modelin ak─▒lda kalmas─▒nda fayda var.

bu arada a┼ča─č─▒daki saat de 38 mm olmas─▒ d─▒┼č─▒nda (bir de fiyat─▒n─▒n yine bana g├Âre y├╝ksekli─či d─▒┼č─▒nda) olduk├ža ho┼č, bu tarz sade ama ├žekici saatlerin farkl─▒ renkleri hi├ž fena olmaz :

Resim

Tissot - centilmen gayet g├╝zel, dengeli bir saat, kasa 40mm, Aqua Terra havas─▒ var, mekanizma a├ž─▒s─▒ndan da olduk├ža ba┼čar─▒l─▒. Bu fiyat band─▒nda ├žok iyi bir "beater" yani g├╝nl├╝k kullan─▒m saati olur, her yola gelir. Beyaz ve siyah kadranl─▒ versiyonlar─▒ da var. Ben T├╝rkiye'de pilli modellerini g├Ârm├╝┼čt├╝m sadece 1800TL civar─▒nda, heralde otomatik model de 4000 lira civar─▒na sat─▒l─▒r diyordum. Yolum d├╝┼čerse u─črayaca─č─▒m sa─čolun :champ:
Deniz
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
Ankthas

Ya┼č: 30
Kay─▒t: 09 May 2017, 19:29

Mesaj manil » 24 Ara 2019, 12:24

barkodd yazd─▒:
manil yazd─▒:
Kakefe yazd─▒:

Resim

...ve biri de utanmadan bu saatin g├Ârselini y├╝kledi foruma ├Âyle mi ? :))
Birisi de─čil ben y├╝kledim.

ÔÇťSome people feel the rain. Others just get wet.ÔÇŁ

Bob Marley
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
manil

Kay─▒t: 14 ┼×ub 2014, 12:33

├ľncekiSonraki

D├Ân TSF Saat Dan─▒┼čma Platformu - Ask Your Next Watch

Kimler ├ževrimi├ži

Bu forumu gezen kullan─▒c─▒lar: Hi├ž bir kay─▒tl─▒ kullan─▒c─▒ yok ve 8 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners