Hamilton Jazzmaster Mı? Cocktail Time + Bambino Mu?

Hakkında Bilgi Almak İstediğiniz Saatleri Burada Sorabilirsiniz
Forum kuralları
Sayın Üyeler TSF'ye Hoş Geldiniz, Saat Danışma Platforumu Bölümünde Yeni Saatinizle İlgili Bütçe ve Marka/Model Bazlı Tavsiye ve Kullanıcı Tecrübesi Talebinde Bulunabilirsiniz. Düşünülen Kriterlerin Detaylı Olarak Belirtilmesi Üyelerin Daha Rahat Tavsiyelerde Bulunmasını ve Tecrübelerini Paylaşmalarını Sağlayacaktır. Lütfen Açtığınız Konulara Sadece X Model Yorumunuz Nedir Şeklinde Yazmayınız. Sorulan Saatin Model Fotoğrafı, Özellikleri ve Öncelikle Kendi Yorumlarınızı Ekleyerek Sorunuz.

İyi Forumlar Dileriz

TSF

Hamilton Jazzmaster Mı? Cocktail Time + Bambino Mu?

Mesaj prate » 19 Ara 2019, 16:42

Arkadaşlar merhaba. Öncelikle yanlış bir söylemde bulunursam kusuruma bakmayın. Max 4k bütçe ile dress watch arayışındayım. 3 adet seiko otomatik diver saate sahibim ve dress watch almak istiyorum. Başlıkta belirttiğim konu hakkında sizlerin bilgi ve tecrübelerinize dayanarak görüşlerinizi almak isterim. Hamilton için aklımda olan H32505511 day date automatic veya H32515555 viewmatic modellerinden birisi. Diğer tarafından Seiko cocktail time SRPB46J1 ve Orient fac00005w0 birlikteliği aklımda olan diğer bir seçenek. Sizlerin belirttiğim saatler ile ilgili genel düşünceleriniz nelerdir? Belirttiğim bütçede farklı önerileriniz olursa onları da konuşmak beni mutlu edecektir. Şimdiden görüşleriniz için teşekkür ederim.
Kullanıcı avatarı
prate

Re: HAMİLTON JAZZMASTER MI ? COCKTAİL TİME + BAMBİNO MU?

Mesaj Ankthas » 19 Ara 2019, 19:07

kokteyl ve bambino benzer iki saat, halihazırda 3 adet seiko varmış zaten, bence hamilton day date alın :thumbup:
Deniz
Kullanıcı avatarı
Ankthas

Mesaj mbs1905 » 19 Ara 2019, 19:50

Sıfır düşünüyorsanız Hamilton diyorum. Gayet keyif veren bir saat ve ben de kullanıyorum.
Burak
Kullanıcı avatarı
mbs1905

Mesaj prate » 19 Ara 2019, 20:07

Ankthas yazdı:kokteyl ve bambino benzer iki saat, halihazırda 3 adet seiko varmış zaten, bence hamilton day date alın :thumbup:

Hocam benzer derken görsel olarak mı kastınız? Peki coctail yerine visodate olursa tercih yine hamilton mu olur?
Kullanıcı avatarı
prate

Mesaj prate » 19 Ara 2019, 20:11

mbs1905 yazdı:Sıfır düşünüyorsanız Hamilton diyorum. Gayet keyif veren bir saat ve ben de kullanıyorum.

Evet hocam sıfır düşünüyorum. Cocktail i deneme fırsatım oldu ama hamiltonu deneyemedim şimdilik. Belirttiğim cocktail time ın kadranı esas ilgimi çeken tarafıydı.
Kullanıcı avatarı
prate

Mesaj ekdellal » 19 Ara 2019, 20:29

Şöyle, o mu bu mu başlıklarına, keşke kıyaslanması istenen nesnelerin fotosu da eklense [emoji848]
Kullanıcı avatarı
ekdellal

Dön TSF Saat Danışma Platformu - Ask Your Next Watch

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 74 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners