3000$ Saglam Otomatik Saat Tavsiyesi

Hakk─▒nda Bilgi Almak ─░stedi─činiz Saatleri Burada Sorabilirsiniz
Forum kurallar─▒
Say─▒n ├ťyeler TSF'ye Ho┼č Geldiniz, Saat Dan─▒┼čma Platforumu B├Âl├╝m├╝nde Yeni Saatinizle ─░lgili B├╝t├že ve Marka/Model Bazl─▒ Tavsiye ve Kullan─▒c─▒ Tecr├╝besi Talebinde Bulunabilirsiniz. D├╝┼č├╝n├╝len Kriterlerin Detayl─▒ Olarak Belirtilmesi ├ťyelerin Daha Rahat Tavsiyelerde Bulunmas─▒n─▒ ve Tecr├╝belerini Payla┼čmalar─▒n─▒ Sa─člayacakt─▒r. L├╝tfen A├žt─▒─č─▒n─▒z Konulara Sadece X Model Yorumunuz Nedir ┼×eklinde Yazmay─▒n─▒z. Sorulan Saatin Model Foto─čraf─▒, ├ľzellikleri ve ├ľncelikle Kendi Yorumlar─▒n─▒z─▒ Ekleyerek Sorunuz.

─░yi Forumlar Dileriz

TSF

3000$ Saglam Otomatik Saat Tavsiyesi

Mesaj seesawser » 11 Ara 2019, 08:19

Merhaba arkadaslar,

2 senedir KanadaÔÇÖda yasiyoruz. Artik seiko 5 upgrade zamani geldi ve kendime bir yeni yil hediyesi almak istiyorum.

1. Doga sporlariyla cok ilgileniyorum (dalis dahil) ve kolumda yoklugu rahatsiz edecek bir saat ariyorum.
2. Otomatik olmasini istiyorum.
3. Butce tavsiyelere gore +500$ max oynayabilir.
4. Maalesef 2. el opsiyonum bulunmuyor.
5. Tag, breitling ve longines satan bir yerde tanidik var onceligi bu markalara verebilirim.
6. Bunlar disinda isvicre oldugu surece degerlendirebilirim.
7. 40-45mm arasi koluma daha uygun olacaktir.
8. 2. El piyasasi hareketli bir urun olmasi beni mutlu eder.

Aklimda bulunan bir kac model var ancak bir corap alirken bile yuzlerce yorum ve tavsiye bekleyen biri olarak siddetle yardiminize ihtiyacim var.
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
seesawser

Kay─▒t: 03 Kas 2015, 19:29

Re: 3000$ Saglam Otomatik Saat Tavsiyesi

Mesaj g├Ârkemk » 11 Ara 2019, 13:03

Resim

bayiden o fiyata alamayabilirsiniz ama jomashop filan olur
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
g├Ârkemk

Kay─▒t: 02 Eyl 2016, 14:57

Mesaj azizkaya » 11 Ara 2019, 13:05

seesawser yazd─▒:Merhaba arkadaslar,

2 senedir KanadaÔÇÖda yasiyoruz. Artik seiko 5 upgrade zamani geldi ve kendime bir yeni yil hediyesi almak istiyorum.

1. Doga sporlariyla cok ilgileniyorum (dalis dahil) ve kolumda yoklugu rahatsiz edecek bir saat ariyorum.
5. Tag, breitling ve longines satan bir yerde tanidik var onceligi bu markalara verebilirim.

Aklimda bulunan bir kac model var ancak bir corap alirken bile yuzlerce yorum ve tavsiye bekleyen biri olarak siddetle yardiminize ihtiyacim var.

├ťstad─▒m,
H├ól├ó bulunabiliyorken Seiko Alpinist bak─▒n bence. Evet Swiss de─čil ama kesinlikle tatmin edecektir sizi. Illa ki Swiss diyorsan─▒z; Oris 65, Longines Conquest ayn─▒ i┼či uygun fiyata g├Âr├╝r sanki. Victorinox markas─▒ da olduk├ža sa─člam saatler yap─▒yor diye biliyorum.

SM-N960F cihaz─▒mdan Tapatalk kullan─▒larak g├Ânderildi
Al─▒nca ya da sat─▒nca pi┼čman olmad─▒─č─▒m bir saat olmad─▒.
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
azizkaya

Kay─▒t: 14 Nis 2017, 01:02

Mesaj dkmbismarck » 11 Ara 2019, 13:12

Bu fiyat aral─▒─č─▒nda do─ča sporlar─▒ ile uyumlu olabilecek Oris Altimeter modellerini ├Âneririm.Resim

SM-G950F cihaz─▒mdan Tapatalk kullan─▒larak g├Ânderildi
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
dkmbismarck

Ya┼č: 34
Kay─▒t: 23 Nis 2011, 18:37

Mesaj MrPand├╝l » 11 Ara 2019, 13:27

Do─ča sporlar─▒ i├žin BALL markas─▒n─▒ ├Ânerebilirim kulland─▒─č─▒ teknolojiler do─ča sporlar─▒ i├žin ├žok uygun

https://www.ballwatch.com/global/en/technology.html

SINN de ├žok kaliteli ve dayan─▒kl─▒ saatler yapar ama alman markas─▒ :)
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
MrPand├╝l

Kay─▒t: 05 Tem 2015, 01:16

Mesaj anywhere » 11 Ara 2019, 14:21

Tudor Black Bay veya Tudor Black Bay 58 derim.
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
anywhere

Ya┼č: 30
Kay─▒t: 31 Oca 2016, 23:19

Mesaj Ankthas » 11 Ara 2019, 14:29

seesawser yazd─▒:Merhaba arkadaslar,

Bu b├╝t├že ve say─▒lan kriterleri g├Âr├╝nce benim de akl─▒ma Breitling geldi direkt. Benim tavsiyem GMT'li bir Avenger olur. Kanada'das─▒n─▒z ama eminim burada akrabalar─▒n─▒z dostlar─▒n─▒z vard─▒r, gmt fonksiyonu kesinlikle i┼činize yarayacakt─▒r. 300m WR mevcut, ├žap 43 mm ama kal─▒nl─▒k 12mm, oturakl─▒ bir saat. Karizmatik ├želik bilezi─činin d─▒┼č─▒nda deri, tekstil ve kau├žuk kay─▒┼člarla da ├žok g├╝zel olan bir saat. T├╝rkiyede olsa de─čer kaybedebilirdi ama Amerika'da Rolex'ten sonra el pop├╝ler l├╝ks saatlerden biridir Breitlign de─čer kaybedece─čini hi├ž d├╝┼č├╝nm├╝yorum. Jomashop'ta tam b├╝t├ženize uygun:

https://www.jomashop.com/breitling-watch-a32390111b1a1.html

Resim

Benim bu b├╝t├žedeki ki┼čisel favorim ise Tudor - Black Bay 58. Siz belki normal Black Bay'lere ya da GMT Black Bay'e bakabilirsiniz, 40mm ├╝st├╝ istedi─činiz i├žin:

Resim
Deniz
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
Ankthas

Ya┼č: 30
Kay─▒t: 09 May 2017, 19:29

Mesaj sieger » 11 Ara 2019, 17:14

NET! BB 58

Her sekilde sizi tatmin edip, zevkle takarsiniz. GMT BB ler de Denizin dedigi gibi efso, ancak bi sorun var, ondan dagitim durdu gibi bi durum soz konusuydu ona bakmak lazim, onu hallettilerse GMT.

Braitling efsane ama benim kisisel deneyimim olmadi maalesef. Ama tudor!.. :champ:
vs.co/hkezer
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
sieger

Ya┼č: 32
Kay─▒t: 18 Kas 2015, 13:01

Mesaj seesawser » 12 Ara 2019, 08:16

Degerli yorumlariniz icin cok tesekkur ederim. Dedigim gibi 40mm bile cok icime sinmeyecekken 40 altini dusunemeyecegim.

Ozellikle bir kac model icin tecrube ya da bilgisi olanlardan yardim rica edecegim.

1. https://www.tagheuer.com/en/watches/tag ... 010-ba0906
bayide calisan arkadasim temin etmeyi deneyebilecegini soyleyip tavsiye etti.
2. https://www.tagheuer.com/en/watches/aqu ... 11b-ba0927
onu temin edememesi durumunda bunu tavsiye etti.
3. https://www.breitling.com/ca-en/watches ... 95101C1A1/
saatlerin volvosu diye tabir ettigi model biraz butce ustu ama bir kac ay beklemeli zorlayabilirim.

bunlar disinda forumda en cok tavsiye edilenlerden smp300 icin yaza kadar sabretip
https://www.omegawatches.com/watch-omeg ... 0422006001
modelini deneyebilirim. ancak saatin fiyati arttikca benim de gozum korkuyor. bakimi ile ilgili endiselerim artiyor. bu konu hakkinda da degerli goruslerinizi cok merak ediyorum.

cok tesekkur ederim. :thumbup:
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
seesawser

Kay─▒t: 03 Kas 2015, 19:29

D├Ân TSF Saat Dan─▒┼čma Platformu - Ask Your Next Watch

Kimler ├ževrimi├ži

Bu forumu gezen kullan─▒c─▒lar: Hi├ž bir kay─▒tl─▒ kullan─▒c─▒ yok ve 203 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners