Kadın Kol Saati önerisi - 1.000 TL

Hakkında Bilgi Almak İstediğiniz Saatleri Burada Sorabilirsiniz
Forum kuralları
Sayın Üyeler TSF'ye Hoş Geldiniz, Saat Danışma Platforumu Bölümünde Yeni Saatinizle İlgili Bütçe ve Marka/Model Bazlı Tavsiye ve Kullanıcı Tecrübesi Talebinde Bulunabilirsiniz. Düşünülen Kriterlerin Detaylı Olarak Belirtilmesi Üyelerin Daha Rahat Tavsiyelerde Bulunmasını ve Tecrübelerini Paylaşmalarını Sağlayacaktır. Lütfen Açtığınız Konulara Sadece X Model Yorumunuz Nedir Şeklinde Yazmayınız. Sorulan Saatin Model Fotoğrafı, Özellikleri ve Öncelikle Kendi Yorumlarınızı Ekleyerek Sorunuz.

İyi Forumlar Dileriz

TSF

Kadın Kol Saati önerisi - 1.000 TL

Mesaj Arai » 26 Kas 2019, 20:23

Merhaba, iş yerinden bir arkadaşım saat almak istiyor. 2 tane model beğenmiş birisi 1.000 TL diğeri 775 TL. Bende hemen alma saat forumuna danışalım bu saatler bu kadar para eder mi veya bu fiyata bu tipte daha kaliteli bir model marka var mı danışalım diye düşündüm.
Saatler ve fiyatları hakkında görüşlerinizi yazarsanız sevinirim. Şimdiden teşekkürler

Tommy Hilfiger TH1781879 Bayan Kol Saati - 775 TL

https://www.saatvesaat.com.tr/saat/baya ... 781879/PD/

Michael Kors MK3490 Bayan Kol Saati - 1.000 TL

https://www.saatvesaat.com.tr/saat/baya ... MK3490/PD/
Kullanıcı avatarı
Arai

Re: Kadın Kol Saati önerisi - 1.000 TL

Mesaj Maradona » 26 Kas 2019, 20:36

İkisi de bence çöp... Mondaine modellerine bir bakın derim: https://www.alwaysfashion.com/tr/mondaine?orderby=10
Kullanıcı avatarı
Maradona

Mesaj eraslani » 26 Kas 2019, 20:37

Bu tarz ve fiyat grubunda Gc markasını öneririm.Kasa kalitesi olarak tatmin eder ve çok daha uzun ömürlü olur.

SM-G965F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Kullanıcı avatarı
eraslani

Mesaj CptOz » 26 Kas 2019, 20:42

Eşime gösterdim ikisi arasında Tommy Hilfiger saati daha çok beğendi. O da benim kadar olmasa da zoraki bir saat meraklısı olarak o paralara bu saatler pahalı, otomatik saat daha iyidir dedi. [emoji48][emoji16]
Trendyolda bu orient modeli beğenmişti ve fiyat da oldukça uygun bence. 1000 TL ye kadar Orient veya Seiko bayan otomatiklere bakılabilir. Para artarsa bir de yanına ucuz bir günlük kullanıma Casio iyidir derim.
https://ty.gl/cnj7boiResim
Kullanıcı avatarı
CptOz

Mesaj Mrgncn » 26 Kas 2019, 20:50

Attığınız modelleri esas alarak, bu markalara nazaran Calvin Klein modellerine bakmanızı önereceğim ben de.

http://www.konyalisaat.com.tr/calvin-klein?fkey=4813
Kullanıcı avatarı
Mrgncn

Mesaj raven » 27 Kas 2019, 17:52

Her iki markanın saatleri de ederinin üzerinde satılıyor. Size önerim moda markalarından uzak durmanız. İlla moda markası olacaksa swiss made üretimleri tercih edin. Örneğin Eraslani’nin önerisi olan guess ve benim de önerim olan guess, ferre ve Calvin Klein markaları olur.
Düşünüyorum öyleyse varım, düşünemiyorum öyleyse malım!
Kullanıcı avatarı
raven

Mesaj Xhantos » 27 Kas 2019, 20:10

Elbette bu tür saatler maliyetine satılmıyor, saat 3 dolar etse bile sadece üzerindeki marka bazen 3000 dolar eder. Aynı şey bildik saat markalarında da var, aradaki fark, orada 3000 dolarlık saat, 30 000 dolara satılıyor, markadan dolayı, yani saat olarak da güzel bir saat alıyorsunuz. Burada saat kısmı çöp, tabi kadranın ve genel görüntünün albenisi var.

Bunlar hele satmaya kalktığınızda hiç para etmez. Eğer öyle bir niyet varsa, en incesinden de olsa altın bileklik alın, çok daha memnun kalırsınız.

Bu saatlerden alırsanız, bozulana kadar kullanacağım, bozulunca atacağım diye düşünerek alın (Bazılarında pil değişimi bile sorunludur). Bütçe zaten düşük ve paranın ciddi kısmı markaya gidecek. Çok araştırmaya gerek yok, görüntüsü en hoşa gideni alın derim. Bana kalırsa swiss made diye kasmaya da gerek yok. O da bir marka sonuçta, bir garanti de sunmuyor, Tommy Hilfiger markasından daha mı değerli ya da para eder mi karar sizin.

Michael Kors beğenen bir insana CK tavsiye etmek çok uygun olmayabilir (Fenerbahçe forması beğenene daha kaliteli kumaştan diye Galatasaray forması tavsiye etmek gibi olabilir). (Örnek olarak yazdım, yoksa Michael Kors'la CK tam rakip mi onu bile bilmem :D)

Şu ana kadar gelen cevaplar da doğru aslında. Ben sadece biraz da karşı yönden, başka açıdan bir fikir belirteyim dedim çünkü burası saat forumu ve burada bu tür saatlere nasıl yaklaşılacağı aşağı yukarı belli :D
Kullanıcı avatarı
Xhantos

Dön TSF Saat Danışma Platformu - Ask Your Next Watch

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 48 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners