Düğün Saati Önerisi

Hakkında Bilgi Almak İstediğiniz Saatleri Burada Sorabilirsiniz
Forum kuralları
Sayın Üyeler TSF'ye Hoş Geldiniz, Saat Danışma Platforumu Bölümünde Yeni Saatinizle İlgili Bütçe ve Marka/Model Bazlı Tavsiye ve Kullanıcı Tecrübesi Talebinde Bulunabilirsiniz. Düşünülen Kriterlerin Detaylı Olarak Belirtilmesi Üyelerin Daha Rahat Tavsiyelerde Bulunmasını ve Tecrübelerini Paylaşmalarını Sağlayacaktır. Lütfen Açtığınız Konulara Sadece X Model Yorumunuz Nedir Şeklinde Yazmayınız. Sorulan Saatin Model Fotoğrafı, Özellikleri ve Öncelikle Kendi Yorumlarınızı Ekleyerek Sorunuz.

İyi Forumlar Dileriz

TSF

Re: Düğün Saati Önerisi

Mesaj canzdmr » 18 Kas 2019, 16:21

Dugun saati diyince smokinle giyilebilecek bir dress geliyor benim aklima. Bu baglamda siyah deri kayis veya metal bilezik sart gibi.

Birde soyle dusunmek lazim, manevi bir hediye olacagi icin cok uzun yillar kullanilabilecek ve severek takilacak olmasi lazim.

Zor yani kisacasi :) bu kriterlere ve butceye uyan Seiko veya Tissot oneririm marka olarak. Model size kalmis...

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Kullanıcı avatarı
canzdmr

Mesaj slhgzl » 18 Kas 2019, 16:54

Sarb017 sizde vardi diye hatırlıyorum.Demekki satmışsınız.Ben geçenlerde amazon.co.jp den sarb033 aldım.2700 civarına mal oldu.Saati çok beğendim.Düşünüyorsanız tavsiye ederim.
Civil Engineer
Kullanıcı avatarı
slhgzl

Mesaj Maradona » 18 Kas 2019, 18:15

O zaman SARX045 ya da SARX047 olsun bari... Hem daha önce kullandıkların tekrara girmesin hem de 6R'den vazgeçmemiş olalım... Ben 47'ye hastayım, o kadran rengi muhteşem... [emoji173]
Kullanıcı avatarı
Maradona

Düğün Saati Önerisi

Mesaj omrfrka » 18 Kas 2019, 20:13

Dün saatcide gördüğüm zaman tek etkilendiğim saat oldu kendisi normalde pek tissot sevmem,dress watch olarak klasik giyim ile birlikte kolda çok güzel durabilecek bir saat,tabikide zevkler ve renkler farklıdır her kişiye göre:)
Resmini çektiğim modeli internette bulamadım,linkteki otomatik olanı,resimdeki quartz mekanizmalı:)

https://www.konyalisaat.com.tr/tissot-1 ... -kol-saati

Resim

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Kullanıcı avatarı
omrfrka

Mesaj Xhantos » 18 Kas 2019, 20:51

Saatleri bu tür işlere bulaştırma taraftarı değilim açıkçası :) Devir tasarruf devri, Quartz alın derim.
Kullanıcı avatarı
Xhantos

Mesaj Mandos » 18 Kas 2019, 22:23

Maradona yazdı:O zaman SARX045 ya da SARX047 olsun bari... Hem daha önce kullandıkların tekrara girmesin hem de 6R'den vazgeçmemiş olalım... Ben 47'ye hastayım, o kadran rengi muhteşem... [emoji173]

Çok pahalı maalesef bütçeyi aşamam :(

Pilli, kinetic, solar düşünmüyorum maalesef. Sarb033/35 ; Hamilton Jazzmaster ; Tissot Visodate dışı seçenek yok sanırım. Black friday kapsamında bu fiyatlara bir başka marka yaklaşır mı acaba? Oris, FC, Alpina gibi.

Sent from my iPhone using Tapatalk
Kullanıcı avatarı
Mandos

Mesaj Maradona » 18 Kas 2019, 22:46

seiyajapan'da 538$. Vergisi ile 3600TL falan olmaz mı?
Kullanıcı avatarı
Maradona

ÖncekiSonraki

Dön TSF Saat Danışma Platformu - Ask Your Next Watch

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 92 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners