Seiko vs Tissot vs Hamilton

Hakkında Bilgi Almak İstediğiniz Saatleri Burada Sorabilirsiniz
Forum kuralları
Sayın Üyeler TSF'ye Hoş Geldiniz, Saat Danışma Platforumu Bölümünde Yeni Saatinizle İlgili Bütçe ve Marka/Model Bazlı Tavsiye ve Kullanıcı Tecrübesi Talebinde Bulunabilirsiniz. Düşünülen Kriterlerin Detaylı Olarak Belirtilmesi Üyelerin Daha Rahat Tavsiyelerde Bulunmasını ve Tecrübelerini Paylaşmalarını Sağlayacaktır. Lütfen Açtığınız Konulara Sadece X Model Yorumunuz Nedir Şeklinde Yazmayınız. Sorulan Saatin Model Fotoğrafı, Özellikleri ve Öncelikle Kendi Yorumlarınızı Ekleyerek Sorunuz.

İyi Forumlar Dileriz

TSF

Re: Seiko vs Tissot vs Hamilton

Mesaj Xhantos » 01 Kas 2019, 10:05

Mandos yazdı:
Xhantos yazdı:Ben Amazon Japonya'dan Seiko SARB033 öneririm, çapı küçük, şıklığı ile albenisi büyük bir saat.

Vergisi kargosu dahil yaklaşık 2575 liraya (bütçeyi çok az aşıyor), en geç 2 haftaya kapınızda.

Fiyat 2700 TL. Bazen çok ciddi indirim oluyor ama ben TR'ye gönderimini görmedim onların.

Kredi kartıyla ödemede yüzde 5 indirim var, o nedenle (herşey dahil) yaklaşık 450 dolara geliyor. Yoksa 35 800 yenlik (yüzde 8 satış vergisi dahil) efsane indirim yeni bitti ama TRye göndermiyorlardı işte.

ABD Amazon da bir seçenek tabi.
Kullanıcı avatarı
Xhantos

Mesaj Mandos » 01 Kas 2019, 10:11

Xhantos yazdı:
Mandos yazdı:
Xhantos yazdı:Ben Amazon Japonya'dan Seiko SARB033 öneririm, çapı küçük, şıklığı ile albenisi büyük bir saat.

Vergisi kargosu dahil yaklaşık 2575 liraya (bütçeyi çok az aşıyor), en geç 2 haftaya kapınızda.

Fiyat 2700 TL. Bazen çok ciddi indirim oluyor ama ben TR'ye gönderimini görmedim onların.

Kredi kartıyla ödemede yüzde 5 indirim var, o nedenle (herşey dahil) yaklaşık 450 dolara geliyor. Yoksa 35 800 yenlik (yüzde 8 satış vergisi dahil) efsane indirim yeni bitti ama TRye göndermiyorlardı işte.

ABD Amazon da bir seçenek tabi.

Bunu bilmiyordum teşekkür ederim. :champ:
Kullanıcı avatarı
Mandos

Mesaj Xhantos » 01 Kas 2019, 10:17

Ankthas yazdı:Amazon gönderiyor SARB035

Az daha pahalı ve yavaş kargo ama en azından gönderiyorlar :)

Ankthas yazdı:Bu arada yeni bir presage modeli çıkarttı Seiko, JDM only, baya hoş görünüyor özellikle kadran ve indeksler harika, tek falsosu 4r mekanizma var. Acaba Aydın saat getirtir mi? Daha önce başka JDM modelleri getirtmişlerdi:

Aslında Seiko bu işi biliyor, mekanizma o dress watch'u alan kaç kişi için çook önemli ki? Ben şahsen önem veriyorum ama o saati alsam ne sapması, ne rezervi kullanımımı etkilemiyecek, sadece ben içindeki mekanizma giriş seviyesi mi, orta seviye mi biliyor olacağım. Hatta mekanizmadan çok daha fazla reel etkisi olacak olan camın safir olması bile tartışılabilir.... Ben bu tür kadranlar konusunda (bir süredir) canlı görmeden almamak taraftarıyım, fotoğraflar aldatıcı olabiliyor, o nedenle ben de umarım Aydın saat getirir bu modeli.
Kullanıcı avatarı
Xhantos

Mesaj Xhantos » 01 Kas 2019, 10:29

Resim

Biraz konu dışı gibi oldu ama efsane indirimin ekran görüntüsü... Bakıp iç çekmek için :D TRye gönderseler 3ünü birden almamazlık edemezdim, adamlar resmen stok eritme operasyonu yaptı.
Kullanıcı avatarı
Xhantos

Mesaj ibrahim223 » 01 Kas 2019, 11:36

Xhantos yazdı:Resim

Biraz konu dışı gibi oldu ama efsane indirimin ekran görüntüsü... Bakıp iç çekmek için :D TRye gönderseler 3ünü birden almamazlık edemezdim, adamlar resmen stok eritme operasyonu yaptı.
2 takım alırdım bende.. [emoji58]

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Kullanıcı avatarı
ibrahim223

Mesaj MrPandül » 01 Kas 2019, 11:53

bende oyumu hamilton dan yana kullanıyorum :) hami nin farklı renkleri de var aslında
Kullanıcı avatarı
MrPandül

Mesaj ilkayacil » 01 Kas 2019, 12:07

Benimde oyum Hamilton dan yana [emoji106]

SNE-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Kullanıcı avatarı
ilkayacil

Mesaj danGerfuLL » 01 Kas 2019, 13:01

Seiko SRPB65 ise tercihim Seiko olurdu. Yesil kadrani digerlerine nazaran daha dikkat cekici.

Redmi Note 7 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Kullanıcı avatarı
danGerfuLL

ÖncekiSonraki

Dön TSF Saat Danışma Platformu - Ask Your Next Watch

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Google [Bot] ve 80 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners