Yurtd覺覺 al覺veriinde tecr羹beli arkadalar bi bakarm覺s覺n覺z?

Hakk覺nda Bilgi Almak 襤stediiniz Saatleri Burada Sorabilirsiniz
Forum kurallar覺
Say覺n yeler TSF'ye Ho Geldiniz, Saat Dan覺ma Platforumu B繹l羹m羹nde Yeni Saatinizle 襤lgili B羹t癟e ve Marka/Model Bazl覺 Tavsiye ve Kullan覺c覺 Tecr羹besi Talebinde Bulunabilirsiniz. D羹羹n羹len Kriterlerin Detayl覺 Olarak Belirtilmesi yelerin Daha Rahat Tavsiyelerde Bulunmas覺n覺 ve Tecr羹belerini Paylamalar覺n覺 Salayacakt覺r. L羹tfen A癟t覺覺n覺z Konulara Sadece X Model Yorumunuz Nedir eklinde Yazmay覺n覺z. Sorulan Saatin Model Fotoraf覺, zellikleri ve ncelikle Kendi Yorumlar覺n覺z覺 Ekleyerek Sorunuz.

襤yi Forumlar Dileriz

TSF

Mesaj sambadejan » 16 Eyl 2019, 19:34

Arkadalar merhaba. Yurtd覺覺 al覺veri tecr羹bem hi癟 olmad覺覺ndan sizlerden yard覺m almak istedim.

L.C.B.I(lumedceramicbezelinserts) sitesini bilen illaki vard覺r. ABD ve Kanada d覺覺nda g繹nderim yapm覺yorlar. Bunu bile bile 癟ok houma giden bir bezel insert i癟in ne cevap vereceklerini merak ettiimden site 羹zerinden mesaj att覺m.

Gelen cevab覺 direk kopyalayay覺m:
Unfortunately we do not ship outside of the USA and Canada. We can ship to you via USPS First Class Package with Tracking, however we cannot be held liable for lost or stolen parcel. If you agree to these terms we will ship to you. Otherwise we cannot. Please advise.

Anlad覺覺m kadar覺yla USPS kargo ile g繹nderebileceklerini s繹yl羹yor fakat bu ilem nas覺l y羹r羹r sizce? Ekstra bir 羹cret vs. gibi eylerle kar覺la覺r m覺y覺m? K覺saca bu i sakata gelir mi, tecr羹beli arkadalar illaki vard覺r, ne cevap yazsam bilemedim elemanlara. Yard覺mc覺 olursan覺z sevinirim...
Kullan覺c覺 avatar覺
sambadejan

Ya: 30
Kay覺t: 04 Eyl 2018, 19:18

Mesaj mlm » 16 Eyl 2019, 20:47

Merhaba. Takip numaral覺 olarak Amerika PTTsinden g繹ndereceklerini s繹ylemiler. En ge癟 15 g羹n i癟inde elinizde olur. Bezel insert羹n de g羹mr羹e tak覺laca覺n覺 veya ekstra baka bir 羹cret 繹deyeceinizi sanm覺yorum.

*Size verecekleri takip numaras覺 ile 17track.net ya da PTT g繹nderi takip uygulamas覺n覺 kullanarak kargonuzu takip edebilirsiniz.
Instagram:
watchtron
anatoliastraps
Kullan覺c覺 avatar覺
mlm

Ya: 43
Kay覺t: 03 Au 2010, 02:59

Re: Yurtd覺覺 al覺veriinde tecr羹beli arkadalar bi bakarm覺s覺

Mesaj Mrgncn » 16 Eyl 2019, 21:15

r羹n elinize ulaacakt覺r ancak USPS First Class Mail hakk覺nda unlar覺 bilmenizde yarar var.
ncelikle 羹r羹n Amerikadan 癟覺kt覺ktan bir s羹re sonra takip edilemiyor.
襤kinci olarak da bu yolla elinize ulamas覺 30-40 g羹n羹 bulabiliyor. Bilginiz olsun.

Sent from my iPhone using Tapatalk
Kullan覺c覺 avatar覺
Mrgncn

Kay覺t: 18 Eki 2018, 21:43

Mesaj Xhantos » 16 Eyl 2019, 23:14

mlm yazd覺:Merhaba. Takip numaral覺 olarak Amerika PTTsinden g繹ndereceklerini s繹ylemiler. En ge癟 15 g羹n i癟inde elinizde olur. Bezel insert羹n de g羹mr羹e tak覺laca覺n覺 veya ekstra baka bir 羹cret 繹deyeceinizi sanm覺yorum.

*Size verecekleri takip numaras覺 ile 17track.net ya da PTT g繹nderi takip uygulamas覺n覺 kullanarak kargonuzu takip edebilirsiniz.

Benim bildiim art覺k g羹mr羹e tak覺lmamak diye birey s繹z konusu deil, 1 dolarl覺k 羹r羹n i癟in bile vergi 繹deniyor.
Kullan覺c覺 avatar覺
Xhantos

Kay覺t: 30 Nis 2019, 22:00

Mesaj sambadejan » 16 Eyl 2019, 23:39

Mrgncn yazd覺:r羹n elinize ulaacakt覺r ancak USPS First Class Mail hakk覺nda unlar覺 bilmenizde yarar var.
ncelikle 羹r羹n Amerikadan 癟覺kt覺ktan bir s羹re sonra takip edilemiyor.
襤kinci olarak da bu yolla elinize ulamas覺 30-40 g羹n羹 bulabiliyor. Bilginiz olsun.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Elime s覺k覺nt覺s覺z bir ekilde ulaacaksa zaman problem deil. Sat覺c覺ya ekstra belirtmem gereken birey yoksa eer iletiime ge癟ip almay覺 planl覺yorum.
Kullan覺c覺 avatar覺
sambadejan

Mesaj khanruler » 17 Eyl 2019, 07:52

Son 1 y覺l i癟erisinde USPS 羹zerinden 3 adet kargom geldi, hi癟birinde sorun yaamad覺m. 5, 8, 12 g羹n s羹reler ile T羹rkiye ye giri yapt覺 ancak i癟eride ge癟en s羹re ne yaz覺kki bu s羹relerden fazla 2 hafta ve 羹zeri.

SM-G935F cihaz覺mdan Tapatalk kullan覺larak g繹nderildi
Kullan覺c覺 avatar覺
khanruler

Ya: 39
Kay覺t: 27 Haz 2017, 23:25

Mesaj justaguy » 17 Eyl 2019, 08:36

Merhaba,

Kendi bildiklerimi s繹yleyeyim. 5 lira g羹mr羹e sunum vergisi + %20 g羹mr羹k vergisi 繹dersiniz (istisnas覺z).

Yurtd覺覺ndan gelen hereyi g羹mr羹e sokmaya balad覺klar覺ndan beri, elinize ne zaman ulaaca覺 tamamen ans oldu. 2 hafta da oluyor, 2 ay da. Tamamen ans ii.

Size tavsiyem ayn覺 羹r羹n羹 Amazon'da "shipping+import fees" eklinde 繹nceden para kestii ilanlardan bulabiliyorsan覺z oradan alman覺z. Ben 繹yle yap覺yorum. Bu ekilde hem 癟ok h覺zl覺 oluyor (2 haftay覺 ge癟medi) hem de kay覺p/s覺k覺nt覺/iade durumlar覺nda Amazon iyidir :thumbup:

Selamlar,

Alp
Kullan覺c覺 avatar覺
justaguy

Kay覺t: 29 Mar 2018, 11:07

Mesaj sambadejan » 17 Eyl 2019, 10:52

justaguy yazd覺:Merhaba,

Kendi bildiklerimi s繹yleyeyim. 5 lira g羹mr羹e sunum vergisi + %20 g羹mr羹k vergisi 繹dersiniz (istisnas覺z).

Yurtd覺覺ndan gelen hereyi g羹mr羹e sokmaya balad覺klar覺ndan beri, elinize ne zaman ulaaca覺 tamamen ans oldu. 2 hafta da oluyor, 2 ay da. Tamamen ans ii.

Size tavsiyem ayn覺 羹r羹n羹 Amazon'da "shipping+import fees" eklinde 繹nceden para kestii ilanlardan bulabiliyorsan覺z oradan alman覺z. Ben 繹yle yap覺yorum. Bu ekilde hem 癟ok h覺zl覺 oluyor (2 haftay覺 ge癟medi) hem de kay覺p/s覺k覺nt覺/iade durumlar覺nda Amazon iyidir :thumbup:

Selamlar,

Alp

Elemanlar覺n sadece Ebay da hesaplar覺 var ve bildiim kadar覺yla PayPal 癟al覺mad覺覺 i癟in oradan al覺veri yapam覺yoruz. Almak istediimi s繹yledim cevap bekliyorum. imdilik yard覺mc覺 olan herkese teekk羹r ediyorum. 襤nallah s覺k覺nt覺s覺z elime ula覺rsa fotoraflar覺n覺 da sizinle payla覺r覺m.
Kullan覺c覺 avatar覺
sambadejan

Sonraki

D繹n TSF Saat Dan覺ma Platformu - Ask Your Next Watch

Kimler 癟evrimi癟i

Bu forumu gezen kullan覺c覺lar: Hi癟 bir kay覺tl覺 kullan覺c覺 yok ve 117 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners