Otomatik saat alma isteği (Orient)

Hakkında Bilgi Almak İstediğiniz Saatleri Burada Sorabilirsiniz
Forum kuralları
Sayın Üyeler TSF'ye Hoş Geldiniz, Saat Danışma Platforumu Bölümünde Yeni Saatinizle İlgili Bütçe ve Marka/Model Bazlı Tavsiye ve Kullanıcı Tecrübesi Talebinde Bulunabilirsiniz. Düşünülen Kriterlerin Detaylı Olarak Belirtilmesi Üyelerin Daha Rahat Tavsiyelerde Bulunmasını ve Tecrübelerini Paylaşmalarını Sağlayacaktır. Lütfen Açtığınız Konulara Sadece X Model Yorumunuz Nedir Şeklinde Yazmayınız. Sorulan Saatin Model Fotoğrafı, Özellikleri ve Öncelikle Kendi Yorumlarınızı Ekleyerek Sorunuz.

İyi Forumlar Dileriz

TSF

Otomatik saat alma isteği (Orient)

Mesaj racister » 02 Eyl 2019, 21:31

Merhabalar
Uzun zamandır üye olmadan konuları takip ettiğim foruma üye olarak fikir almak istedim
uzun zaman oldu yeni bir saat almayalı en son 3 yıl önce quantum almıştım artık otomatik saat almanın zamanı geldi.

beklenti kısmına gelirsek otomatik 1500ler 1600ler civarı olursa iyi olur açıkçası ama max 2000TL limitli, kaplama olmayacak, çelik uygun gibi olur renk olarak siyah gri civarı bir şeyler arıyorum ve birazda değişik bir şeyler bakıyorum bu kapsamda aklıma yatan satan
Orient FER2L001B0 oldu her ne kadar alt kısımda kalan aylar ve onunla ilişkili altında bulunan sayıları anlamasam da bunu beğendim ne dersiniz? ne önerirsiniz? saat aşağıdaki gibi

Resim
Kullanıcı avatarı
racister

Re: Otomatik saat alma isteği (Orient)

Mesaj onurmert » 03 Eyl 2019, 02:58

Bu fiyat seviyesi için Orient biçilmiş kaftan gerçekten pişman olmazsınız
Kullanıcı avatarı
onurmert

Mesaj CptOz » 03 Eyl 2019, 12:00

Bu modellere de bakın. Özellikle Ra ile başlayan diver model gayet uygun. ResimResimResim
Kullanıcı avatarı
CptOz

Mesaj MrPandül » 03 Eyl 2019, 12:21

saatin tasarımı gerçekten güzel kollar ve indeksler kadrana çok güzel uyum sağlamış ben daha çok sade saatleri sevsem de bu saati de beğendim :) dalgıç modellerine de bakılabilir aslında birde seikonun srpc31 modeli var yeşili 1700 tl civarı
Kullanıcı avatarı
MrPandül

Mesaj seastar1000 » 05 Eyl 2019, 19:15

Alacağınız saatın kullanma kılavuzunda saatın kadranının nasıl kullanılacağı bilgisi vardır dıye hatırlıyorum
Turkıye den alacaksanız aslan saat ın turkce kılavuzu olur içinde
Kullanıcı avatarı
seastar1000

Mesaj racister » 06 Eyl 2019, 11:21

Saati aldım. Kargo bekliyorum bugün teslim edilecek gibi gözüküyor.
Bu noktada almadan önce aslan saat ile görüştüm kendileri saat hakkında bilgi verdiler hatta onlarında yanlış yada eksik bildiği bir kısım varmış karşılıklı olarak doğrusu hakkında mutabık kaldık. Gayet ilgilendiler saati teslim aldığımda bir sorun olursa yine yardımcı olacaklarını biliyorum bu sebeple çok rahatım.
Bakalım artık gel teskere gel tadındayım
Kullanıcı avatarı
racister

Dön TSF Saat Danışma Platformu - Ask Your Next Watch

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Google [Bot] ve 78 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners