IWC Saat ├ľnerisi

Hakk─▒nda Bilgi Almak ─░stedi─činiz Saatleri Burada Sorabilirsiniz
Forum kurallar─▒
Say─▒n ├ťyeler TSF'ye Ho┼č Geldiniz, Saat Dan─▒┼čma Platforumu B├Âl├╝m├╝nde Yeni Saatinizle ─░lgili B├╝t├že ve Marka/Model Bazl─▒ Tavsiye ve Kullan─▒c─▒ Tecr├╝besi Talebinde Bulunabilirsiniz. D├╝┼č├╝n├╝len Kriterlerin Detayl─▒ Olarak Belirtilmesi ├ťyelerin Daha Rahat Tavsiyelerde Bulunmas─▒n─▒ ve Tecr├╝belerini Payla┼čmalar─▒n─▒ Sa─člayacakt─▒r. L├╝tfen A├žt─▒─č─▒n─▒z Konulara Sadece X Model Yorumunuz Nedir ┼×eklinde Yazmay─▒n─▒z. Sorulan Saatin Model Foto─čraf─▒, ├ľzellikleri ve ├ľncelikle Kendi Yorumlar─▒n─▒z─▒ Ekleyerek Sorunuz.

─░yi Forumlar Dileriz

TSF

IWC Saat ├ľnerisi

Mesaj cemmt » 17 A─ču 2019, 21:21

Selamlar pilot saat almak istiyorum , tercihim cok buyuk ihtimal iwc, iki model arasinda sizin tercihiniz hangisi olurdu, big pilot serisi cap olarak cok buyuk benim su anda kullandigim en buyuk saat speedmaster moonwatch daha buyuk bir cap istemiyorum , ideal cap benim icin 39-42 mm arasi, degerli fikirleriniz icin simdiden tesekkur ederim, baska marka onerileriniz varsa bekliyorum , saygilar.ResimResim
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
cemmt

Ya┼č: 42
Kay─▒t: 18 ┼×ub 2016, 12:14

Re: IWC SAAT ONERISI

Mesaj anywhere » 17 A─ču 2019, 21:31

Se├žti─činiz aday saatlerin ikisi de bence g├╝zel. Ama mevcut saatlerinize biraz daha kontrast getirmesi a├ž─▒s─▒ndan ki┼čisel tercihim ┼ču ikisinden biri olurdu:
Resim
Resim
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
anywhere

Ya┼č: 30
Kay─▒t: 31 Oca 2016, 23:19

Mesaj cemmt » 17 A─ču 2019, 21:43

anywhere top gun cok hosuma giden bir model ama bilekte gorme firsatim olmadi, titanyum saatlerde tercih ettigim bir metal degil malesef.
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
cemmt

Mesaj EnderE » 17 A─ču 2019, 21:44

Benim oyum Le Petit'e ama d├Ârt g├Âzle forumdan birinin sinn almas─▒n─▒ bekliyorum. San─▒r─▒m 38.5 mmResim
Ender Erdogan / Eski Kullan─▒c─▒ Ad─▒ Forestsoul
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
EnderE

Ya┼č: 38
Kay─▒t: 20 ┼×ub 2016, 23:59

Mesaj ibrahim223 » 17 A─ču 2019, 21:46

EnderE yazd─▒:Benim oyum Le Petit'e ama d├Ârt g├Âzle forumdan birinin sinn almas─▒n─▒ bekliyorum. San─▒r─▒m 38.5 mmResim
Kadrandaki kar─▒┼č─▒kl─▒─ča ra─čmen nefis [emoji7]

LG-H815 cihaz─▒mdan Tapatalk kullan─▒larak g├Ânderildi
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
ibrahim223

Kay─▒t: 12 Oca 2018, 22:11

Mesaj Xhantos » 17 A─ču 2019, 22:27

Bronz kasa ye┼čil kadran spitfire da g├╝zel.

Seramik kasalar da g├╝zel g├Âr├╝n├╝yor ama hi├ž bilgim ya da deneyimim yok haklar─▒nda.
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
Xhantos

Kay─▒t: 30 Nis 2019, 22:00

Mesaj Hellhound » 17 A─ču 2019, 23:03

IWC Sellita kulland─▒─č─▒ modellerinde tarih ├žark─▒nda kolaya ka├ž─▒yor ve yerle┼čim konusunda indisleri umursam─▒yor. Bahsetti─čim durum 40mm'lik time only Le Petit modelinde olduk├ža belirginken 39mm olan fake lume Spitfire mevcut de─čil.

Tarih ├žark─▒ ve rakamlar─▒n uyumu i├žin Spitfire +1 :champ:
gurmekokular
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
Hellhound

Kay─▒t: 14 A─ču 2014, 15:42

Mesaj Ankthas » 17 A─ču 2019, 23:09

Hellhound yazd─▒:IWC Sellita kulland─▒─č─▒ modellerinde tarih ├žark─▒nda kolaya ka├ž─▒yor ve yerle┼čim konusunda indisleri umursam─▒yor. Bahsetti─čim durum 40mm'lik time only Le Petit modelinde olduk├ža belirginken 39mm olan fake lume Spitfire mevcut de─čil.

Yani bu 4000 poundluk saatlerin i├žinde Sellita mekanizma m─▒ var? :(
Deniz
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
Ankthas

Ya┼č: 29
Kay─▒t: 09 May 2017, 19:29

Mesaj Hellhound » 17 A─ču 2019, 23:15

Ankthas yazd─▒:
Hellhound yazd─▒:IWC Sellita kulland─▒─č─▒ modellerinde tarih ├žark─▒nda kolaya ka├ž─▒yor ve yerle┼čim konusunda indisleri umursam─▒yor. Bahsetti─čim durum 40mm'lik time only Le Petit modelinde olduk├ža belirginken 39mm olan fake lume Spitfire mevcut de─čil.

Le Petit Prince'te SW300 Sellita var, Spitfire'da in-house. Ho┼č IWC'nin time only in-house'lar─▒ biraz sab─▒kal─▒d─▒r...
gurmekokular
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
Hellhound

Kay─▒t: 14 A─ču 2014, 15:42

Mesaj Ankthas » 17 A─ču 2019, 23:25

Hellhound yazd─▒:
Ankthas yazd─▒:

Le Petit Prince'te SW300 Sellita var, Spitfire'da in-house. Ho┼č IWC'nin time only in-house'lar─▒ biraz sab─▒kal─▒d─▒r...

├ťzd├╝... Siz dedikten sonra Petit Prince'teki tarih penceresinin dakika indekslerine uzakl─▒─č─▒na da bakt─▒m, cidden farkedince rahats─▒z edici oluyor.
Deniz
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
Ankthas

Ya┼č: 29
Kay─▒t: 09 May 2017, 19:29

Mesaj cemmt » 17 A─ču 2019, 23:36

Bahsettiginiz asimetriyi yeni farkettim gercekten rahatsiz ediyor.
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
cemmt

Mesaj debra » 18 A─ču 2019, 00:20

EnderE yazd─▒:Benim oyum Le Petit'e ama d├Ârt g├Âzle forumdan birinin sinn almas─▒n─▒ bekliyorum. San─▒r─▒m 38.5 mmResim
M├╝kemmel

SNE-LX1 cihaz─▒mdan Tapatalk kullan─▒larak g├Ânderildi
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
debra

Kay─▒t: 16 Nis 2018, 21:43

Sonraki

D├Ân TSF Saat Dan─▒┼čma Platformu - Ask Your Next Watch

Kimler ├ževrimi├ži

Bu forumu gezen kullan─▒c─▒lar: Google [Bot] ve 4 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners