Zenith El Primero chrono mu yoksa Omega 39.7mm speedmaster pro chrono mu?

Hakkında Bilgi Almak İstediğiniz Saatleri Burada Sorabilirsiniz
Forum kuralları
Sayın Üyeler TSF'ye Hoş Geldiniz, Saat Danışma Platforumu Bölümünde Yeni Saatinizle İlgili Bütçe ve Marka/Model Bazlı Tavsiye ve Kullanıcı Tecrübesi Talebinde Bulunabilirsiniz. Düşünülen Kriterlerin Detaylı Olarak Belirtilmesi Üyelerin Daha Rahat Tavsiyelerde Bulunmasını ve Tecrübelerini Paylaşmalarını Sağlayacaktır. Lütfen Açtığınız Konulara Sadece X Model Yorumunuz Nedir Şeklinde Yazmayınız. Sorulan Saatin Model Fotoğrafı, Özellikleri ve Öncelikle Kendi Yorumlarınızı Ekleyerek Sorunuz.

İyi Forumlar Dileriz

TSF

Re: Zenith El Primero chrono mu yoksa Omega 39.7mm speedmast

Mesaj canzdmr » 16 Ağu 2019, 10:08

dogodenizli yazdı:İşçilik ve mekanizma olarak el primero speedmasterin fersah fersah önünde.

Kısacası Ronaldo-Burak Yılmaz karşılaştırması gibi olmuş benim nezdimde :D :lol: :lol: :lol: Cevap aşikar.

Abartmayalim bence sevgili Dogo bey

El Primero bence daytona dan bile daha guzel bir chrono.

Benim siralamam El Primero, Moonwatch ve daytona olurdu. E sizde hali hazirda 50. Yil var 2. Bir speedy yerine El primero cok guzel olur. İstinye park Qadran da sanki gordum diye hatirliyorum bi bakin isterseniz.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Kullanıcı avatarı
canzdmr

Mesaj rolexcollector » 16 Ağu 2019, 10:20

canzdmr yazdı:
dogodenizli yazdı:İşçilik ve mekanizma olarak el primero speedmasterin fersah fersah önünde.

Kısacası Ronaldo-Burak Yılmaz karşılaştırması gibi olmuş benim nezdimde :D [emoji38] [emoji38] [emoji38] Cevap aşikar.

Benim siralamam El Primero, Moonwatch ve daytona olurdu. E sizde hali hazirda 50. Yil var 2. Bir speedy yerine El primero cok guzel olur. İstinye park Qadran da sanki gordum diye hatirliyorum bi bakin isterseniz.

Daytona ve moonwatch kullanıyorum şu anda. Kesinlikle daytona benim kriterlerime göre 2 gömlek daha üstün bir saat moonwatch a göre.

Hatta daytona varken moonwatch evde uyuyor.

Zenith ise hep gönlümde olmuştur, deneyimlemediğim için yorum yapmayayım.

SM-G973F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
The best , or nothing..
Instagram : rolex.collector
Kullanıcı avatarı
rolexcollector

Mesaj gokhangirgin » 16 Ağu 2019, 10:29

Ankthas yazdı:Sizdeki speedmaster varken başka hiçbir speedmaster alınmaz bence :champ: El Primero ise muazzam bir saat, ben şahsen mavi kadranlı saatleri çok severim ama konu El Primero ise şu modeli tavsiye ederim:

Resim

Zaten ikisini de denemek lazim. Tahminimce bana 42mm buyuk gelecektir, unarim 38mm de bu renkler vardir unarim.

Kullanıcı avatarı
gokhangirgin

Mesaj gokhangirgin » 16 Ağu 2019, 10:31

Umutt yazdı:İstinye Park Quadran ve az sayıda modele ev sahipliği yapmakla birlikte Evren Saat de ( Sirkeci ve Florya mağazaları) bulabilirsiniz.

Bu arada dev karşılaşmadan bence de, El Primero galip çıkar. .

Ikisini de arayip sorayim. Umarim el primero da sira olan bir saat degikdir, adimi yazdirip daytonadan sonra gelmesin de [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]

Kullanıcı avatarı
gokhangirgin

Zenith El Primero chrono mu yoksa Omega 39.7mm speedmaster p

Mesaj gokhangirgin » 16 Ağu 2019, 10:32

Cruciatus yazdı:Aşağıdaki saatin kullanıcısı olarak kesinlikle Zenith diyorum. İnanılmaz rahat ve zarif bir saat. Ben alwaysfashion.com’dan aldım.

Resim

Internette bu saati gordum ama nedense kadran kalabalikligi ve asimetriklik beni biraz rahatsiz etti. Bilemedim :)

En son gokhangirgin tarafından 16 Ağu 2019, 11:14 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Kullanıcı avatarı
gokhangirgin

Mesaj gokhangirgin » 16 Ağu 2019, 10:34

Kısacası Ronaldo-Burak Yılmaz karşılaştırması gibi olmuş benim nezdimde :D :lol: :lol: :lol: Cevap aşikar.

Burak yilmaz kalsin [emoji23][emoji23][emoji23]

Kullanıcı avatarı
gokhangirgin

Mesaj gokhangirgin » 16 Ağu 2019, 10:34

canzdmr yazdı:

Bugun arayip sorayim hemen ...

Kullanıcı avatarı
gokhangirgin

Zenith El Primero chrono mu yoksa Omega 39.7mm speedmaster p

Mesaj gokhangirgin » 16 Ağu 2019, 10:38

rolexcollector yazdı:
canzdmr yazdı:

Kısacası Ronaldo-Burak Yılmaz karşılaştırması gibi olmuş benim nezdimde :D [emoji38] [emoji38] [emoji38] Cevap aşikar.

Daytona ve moonwatch kullanıyorum şu anda. Kesinlikle daytona benim kriterlerime göre 2 gömlek daha üstün bir saat moonwatch a göre.

Hatta daytona varken moonwatch evde uyuyor.

Zenith ise hep gönlümde olmuştur, deneyimlemediğim için yorum yapmayayım.

SM-G973F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sanirim bana da daytona gelince aynisi olacak, hatta el primeroyu satiliga da cikartabilirim cunku o zaman daytonayi kullaniyor olacagim chrono saat takmak istedigim gunlerde. Koldaki siralamam patek( bir gun kavusursam) , ap, rolex. Kalanlarina sira gelir mi bilemiyorum :)

Kullanıcı avatarı
gokhangirgin

ÖncekiSonraki

Dön TSF Saat Danışma Platformu - Ask Your Next Watch

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 72 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners