2000 TL BÜTÇEYE UYGUN KULLANIŞLI OTOMATİK SAAT TAVSIYESI

Hakkında Bilgi Almak İstediğiniz Saatleri Burada Sorabilirsiniz
Forum kuralları
Sayın Üyeler TSF'ye Hoş Geldiniz, Saat Danışma Platforumu Bölümünde Yeni Saatinizle İlgili Bütçe ve Marka/Model Bazlı Tavsiye ve Kullanıcı Tecrübesi Talebinde Bulunabilirsiniz. Düşünülen Kriterlerin Detaylı Olarak Belirtilmesi Üyelerin Daha Rahat Tavsiyelerde Bulunmasını ve Tecrübelerini Paylaşmalarını Sağlayacaktır. Lütfen Açtığınız Konulara Sadece X Model Yorumunuz Nedir Şeklinde Yazmayınız. Sorulan Saatin Model Fotoğrafı, Özellikleri ve Öncelikle Kendi Yorumlarınızı Ekleyerek Sorunuz.

İyi Forumlar Dileriz

TSF

Re: 2000 TL BÜTÇEYE UYGUN KULLANIŞLI OTOMATİK SAAT TAVSIYESI

Mesaj ÜmitYüksel » 12 Ağu 2019, 17:44

akseli yazdı:Yurtdışından hiç alışveriş yapmadım. Sanırım gümrük aşamasında beklenmedik şeyler olabiliyormuş. Bahsettiğiniz site güvenli mi acaba ve de alışveriş yapmak kolay mı? Biraz bilgi verebilir misiniz?
Ben skx leri bu siteden aldım merak etmeyin sorun olmuyor. Gümrük vergisi dahil alıyorsunuz bir hafta bilemediniz 15 günde elinizde olur. Ayrıca 2,ele soğuk bakmayın. Forumda genellikle çok saati olanlar alır ve fazla takmadıkları için elden çıkartır. Sıfırdan farksız ama 2.el olur.

CLT-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Kullanıcı avatarı
ÜmitYüksel

Mesaj sentez42 » 12 Ağu 2019, 18:00

Mandos yazdı:SKX için yapılan yorumlara katılmıyorum (En azından Pepsi için). Evet kötü mekanizma, düşük kalite, bıktırıp sattığım da oldu ama fiyatı da ona göre zaten. Üretimden kalktığı için fiyatı biraz arttı o kadar. Ben dayanamayıp geri aldım Pepsi modelini haftaiçi takım elbiseyle haftasonu çeşit çeşit nato kordonla kullanabiliyorum. Bu fiyat ve seviyede de muadili yok bana göre. Bazen her şey mekanizma, çelik kalitesi demek değil.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Alternatif yok fiyatı da ona göre demek biraz gerçeklikten uzak hocam. :champ:
Kullanıcı avatarı
sentez42

Mesaj Maradona » 12 Ağu 2019, 18:36

Halihazırda sahibi olduğum turuncu kadranlısının yanına kardeş olarak, daha geçen hafta 1575TL'den 9 taksit ile N11 üzerinden SKX009J Pepsi aldım, silikon kayışlı olanından... Elimdeki çeşitli NATO kayışlarla bayılarak kullanıyorum ikisini de... Beğenilen bir çelik kordon ve birkaç NATO ile beraber dediğiniz fiyat bandına gelecektir ve her türlü kıyafete uyan versatil bir saat olacaktır...

Evet M-Force çok daha kaliteli bir saat ama önerilen model değişik kayış kombinasyonları sağlamaz size... Bulabilirseniz M-Force Beast edinin kendinize, lacivert kadranlı... Boynuz aralığı 24 mm'dir onun ve cidden kaliteli metal bilezikle gelir... Birkaç da NATO ve silikon kordon alırsanız SKX'e nazaran çok daha kaliteli bir alternatif olacaktır...

Bileğinizin ölçüsüne ve beğeni durumunuza göre, küçük saat olarak SKX büyük saat olarak ise M-Force Beast tam aradığınız saat bence...

Bir de Seiko Sumo'ya bakın derim, o da ilginizi çekebilir...
Kullanıcı avatarı
Maradona

Mesaj azizkaya » 12 Ağu 2019, 18:40

sentez42 yazdı:
Mandos yazdı:SKX için yapılan yorumlara katılmıyorum (En azından Pepsi için). Evet kötü mekanizma, düşük kalite, bıktırıp sattığım da oldu ama fiyatı da ona göre zaten. Üretimden kalktığı için fiyatı biraz arttı o kadar. Ben dayanamayıp geri aldım Pepsi modelini haftaiçi takım elbiseyle haftasonu çeşit çeşit nato kordonla kullanabiliyorum. Bu fiyat ve seviyede de muadili yok bana göre. Bazen her şey mekanizma, çelik kalitesi demek değil.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Alternatif yok fiyatı da ona göre demek biraz gerçeklikten uzak hocam. :champ:

Katılıyorum. Orient mako, ray, kamasu, citizen promaster, seiko turtle, samurai. Hatta bazılarının sıfırı 2000 tl altında bulunabilecek saatler. Ben mesela monster tercih ettim 2. eli sıfır turtle fiyatına gelmişti. Hele bir de vostok deryası var ki skx'in yarı fiyatına ne diverlar var.

SM-N960F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Alınca ya da satınca pişman olmadığım bir saat olmadı.
Kullanıcı avatarı
azizkaya

Mesaj Maradona » 12 Ağu 2019, 18:49

Benim mesajım vardı burada az önce, nereye gitmiş o? Forum kurallarına aykırı bir şey mi yazmışım fark etmeden? :-(

Edit: Geri gelmiş benim mesaj... Tapatalk mı saçmalıyor acep? [emoji848]

Edit-2: Yine gitti ellam... [emoji848]
Kullanıcı avatarı
Maradona

Mesaj CptOz » 12 Ağu 2019, 19:15

Maradona yazdı:Benim mesajım vardı burada az önce, nereye gitmiş o? Forum kurallarına aykırı bir şey mi yazmışım fark etmeden? :-(

Edit: Geri gelmiş benim mesaj... Tapatalk mı saçmalıyor acep? [emoji848]

Edit-2: Yine gitti ellam... [emoji848]
Yok duruyor merak etmeyin... gerekirse ben zorla tutarım burda [emoji16]
Kullanıcı avatarı
CptOz

Mesaj vysaknc » 12 Ağu 2019, 20:05

Maradona yazdı:Halihazırda sahibi olduğum turuncu kadranlısının yanına kardeş olarak, daha geçen hafta 1575TL'den 9 taksit ile N11 üzerinden SKX009J Pepsi aldım, silikon kayışlı olanından... Elimdeki çeşitli NATO kayışlarla bayılarak kullanıyorum ikisini de... Beğenilen bir çelik kordon ve birkaç NATO ile beraber dediğiniz fiyat bandına gelecektir ve her türlü kıyafete uyan versatil bir saat olacaktır...

Evet M-Force çok daha kaliteli bir saat ama önerilen model değişik kayış kombinasyonları sağlamaz size... Bulabilirseniz M-Force Beast edinin kendinize, lacivert kadranlı... Boynuz aralığı 24 mm'dir onun ve cidden kaliteli metal bilezikle gelir... Birkaç da NATO ve silikon kordon alırsanız SKX'e nazaran çok daha kaliteli bir alternatif olacaktır...

Bileğinizin ölçüsüne ve beğeni durumunuza göre, küçük saat olarak SKX büyük saat olarak ise M-Force Beast tam aradığınız saat bence...

Sayın Maradona homage (panerai)saat gelmedi mi ,resimlerini göremedik..

HTC One cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Hırs sebebi hasarettir..
Kullanıcı avatarı
vysaknc

Mesaj worldtime » 12 Ağu 2019, 20:20

Maradona yazdı:Halihazırda sahibi olduğum turuncu kadranlısının yanına kardeş olarak, daha geçen hafta 1575TL'den 9 taksit ile N11 üzerinden SKX009J Pepsi aldım, silikon kayışlı olanından... Elimdeki çeşitli NATO kayışlarla bayılarak kullanıyorum ikisini de... Beğenilen bir çelik kordon ve birkaç NATO ile beraber dediğiniz fiyat bandına gelecektir ve her türlü kıyafete uyan versatil bir saat olacaktır...

Üstadım NATO kayışları nereden TEM’in ediyorsunuz

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Kullanıcı avatarı
worldtime

ÖncekiSonraki

Dön TSF Saat Danışma Platformu - Ask Your Next Watch

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 125 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners