Pequignet Royale 300 9050443/30 önerisi

Hakkında Bilgi Almak İstediğiniz Saatleri Burada Sorabilirsiniz
Forum kuralları
Sayın Üyeler TSF'ye Hoş Geldiniz, Saat Danışma Platforumu Bölümünde Yeni Saatinizle İlgili Bütçe ve Marka/Model Bazlı Tavsiye ve Kullanıcı Tecrübesi Talebinde Bulunabilirsiniz. Düşünülen Kriterlerin Detaylı Olarak Belirtilmesi Üyelerin Daha Rahat Tavsiyelerde Bulunmasını ve Tecrübelerini Paylaşmalarını Sağlayacaktır. Lütfen Açtığınız Konulara Sadece X Model Yorumunuz Nedir Şeklinde Yazmayınız. Sorulan Saatin Model Fotoğrafı, Özellikleri ve Öncelikle Kendi Yorumlarınızı Ekleyerek Sorunuz.

İyi Forumlar Dileriz

TSF

Pequignet Royale 300 9050443/30 önerisi

Mesaj Serji82 » 04 Ağu 2019, 12:42

Herkese iyi günler dilerim,

Sitede daha önce Pequignet ile ilgili olarak bazı fikir alış verişlerinde bulunulmuş ancak bunlar karar verme noktasında yeterince açıklayacı değil gibi.
Rotap firması bu marka için %50 + %20 gibi yüksek oranlı bir indirim uyguluyor. Ve benim dikkatimi çeken Pequignet Royale 300 9050443/30 modeli yaklaşık 11000 TL civarına geliyor.
Aslında bütçe olarak en fazla 10000TL gibi bir rakam vardı kafamda ancak bu saat için bütçeyi biraz daha zorlamaya gerek var mıdır diye sizlere danışmak istedim.
Yurt dışı rakamlarına baktığımda bu kadar indirimle satın almak zaten mümkün değil. Ayrıca TR garantili olması ve en önemlisi sıfır saat olması beni daha bir cezbediyor. Ek olarak bu modelde kullanılan mekanizma firmanın kendi ürettiği bir mekanizma.

Bana bu konuda yardımcı olursanız çok memnun olurum. Bu rakama buna benzer özelliklerde önerebileceğiniz başka saatler olursa kesinlikle dikkate alacağım.

Şimdiden çok teşekkür ederim size.
Kullanıcı avatarı
Serji82

Dön TSF Saat Danışma Platformu - Ask Your Next Watch

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 88 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners