TSF ├ťyelerine ├ľzel ─░ndirimli Sat─▒l─▒k Oris Modellerini ─░ncelemek ─░├žin T─▒klay─▒n─▒z

─░lk Otomatik Saat - ├ľnerileriniz

Hakk─▒nda Bilgi Almak ─░stedi─činiz Saatleri Burada Sorabilirsiniz
Forum kurallar─▒
Say─▒n ├ťyeler TSF'ye Ho┼č Geldiniz, Saat Dan─▒┼čma Platforumu B├Âl├╝m├╝nde Yeni Saatinizle ─░lgili B├╝t├že ve Marka/Model Bazl─▒ Tavsiye ve Kullan─▒c─▒ Tecr├╝besi Talebinde Bulunabilirsiniz. D├╝┼č├╝n├╝len Kriterlerin Detayl─▒ Olarak Belirtilmesi ├ťyelerin Daha Rahat Tavsiyelerde Bulunmas─▒n─▒ ve Tecr├╝belerini Payla┼čmalar─▒n─▒ Sa─člayacakt─▒r. L├╝tfen A├žt─▒─č─▒n─▒z Konulara Sadece X Model Yorumunuz Nedir ┼×eklinde Yazmay─▒n─▒z. Sorulan Saatin Model Foto─čraf─▒, ├ľzellikleri ve ├ľncelikle Kendi Yorumlar─▒n─▒z─▒ Ekleyerek Sorunuz.

─░yi Forumlar Dileriz

TSF

─░lk Otomatik Saat - ├ľnerileriniz

Mesaj omerkoc26 » 26 Tem 2019, 03:46

Merhabalar, birka├ž g├╝nd├╝r ara┼čt─▒rma yap─▒yorum fakat h├ól├ó ├žok karars─▒z─▒m. ├ľncelikle size istedi─čim ├Âzellikleri sonras─▒nda karars─▒z kald─▒─č─▒m modelleri belirteyim, ├Ânerileriniz varsa ayriyeten onlar─▒ da bekliyorum.
├çelik kasa ve kordonlu, mavi kadranl─▒, m├╝mk├╝n oldu─ču kadar sade (tercihen kadran─▒nda rakam olmayan) bir ba┼člang─▒├ž saati ar─▒yorum.
Muhtemel se├ženeklerim:
Seiko 5 snke51j (kadranda hi├ž rakam olmasa benim i├žin daha tercih edilebilir olurdu)
Seiko 5 snk793 (T├╝rkiyeÔÇÖde bulamad─▒m fakat duruma g├Âre yurtd─▒┼č─▒ndan alabilirim)
Seiko 5 snxs77
Orient fem7j004d9

Bu se├ženekler aras─▒ndan hangisini ├Ânerirsiniz, neden? Bunlar d─▒┼č─▒nda benzer fiyat aral─▒─č─▒nda ├Ânerece─činiz otomatik saat var ise ├Ânerilerinizi bekliyorum.
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
omerkoc26

Kay─▒t: 24 Tem 2019, 01:35

Re: ─░lk Otomatik Saat - ├ľnerileriniz

Mesaj Ankthas » 26 Tem 2019, 09:51

omerkoc26 yazd─▒:Merhabalar, birka├ž g├╝nd├╝r ara┼čt─▒rma yap─▒yorum fakat h├ól├ó ├žok karars─▒z─▒m. ├ľncelikle size istedi─čim ├Âzellikleri sonras─▒nda karars─▒z kald─▒─č─▒m modelleri belirteyim, ├Ânerileriniz varsa ayriyeten onlar─▒ da bekliyorum.
├çelik kasa ve kordonlu, mavi kadranl─▒, m├╝mk├╝n oldu─ču kadar sade (tercihen kadran─▒nda rakam olmayan) bir ba┼člang─▒├ž saati ar─▒yorum.
Muhtemel se├ženeklerim:
Seiko 5 snke51j (kadranda hi├ž rakam olmasa benim i├žin daha tercih edilebilir olurdu)
Seiko 5 snk793 (T├╝rkiyeÔÇÖde bulamad─▒m fakat duruma g├Âre yurtd─▒┼č─▒ndan alabilirim)
Seiko 5 snxs77
Orient fem7j004d9

Bu se├ženekler aras─▒ndan hangisini ├Ânerirsiniz, neden? Bunlar d─▒┼č─▒nda benzer fiyat aral─▒─č─▒nda ├Ânerece─činiz otomatik saat var ise ├Ânerilerinizi bekliyorum.

Hepsi birbiriyle hemen hemen ayn─▒ ├Âzelliklere sahip 4 saat, i├žinize en ├žok sineni alabilirsiniz performans olarak ├žok bir fark olmayacakt─▒r arada. Sadece Seiko 5 snxs77 daha pop├╝ler bir model di─čerlerine g├Âre, ilerde satarken daha kolay satabilirsiniz. Kasa ┼čekli olarak da daha g├╝zel sanki.

Alternatif olarak Citizen'─▒n g├╝zel bir saati var, sade sevdi─činiz i├žin be─čenebilirsiniz belki:

https://www.longislandwatch.com/Citizen_NH8350_83L_Watch_p/nh8350-83l.htm
Deniz
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
Ankthas

Ya┼č: 30
Kay─▒t: 09 May 2017, 19:29

Mesaj omerkoc26 » 26 Tem 2019, 12:04

Ankthas yazd─▒:
omerkoc26 yazd─▒:Merhabalar, birka├ž g├╝nd├╝r ara┼čt─▒rma yap─▒yorum fakat h├ól├ó ├žok karars─▒z─▒m. ├ľncelikle size istedi─čim ├Âzellikleri sonras─▒nda karars─▒z kald─▒─č─▒m modelleri belirteyim, ├Ânerileriniz varsa ayriyeten onlar─▒ da bekliyorum.
Muhtemel se├ženeklerim:
Seiko 5 snxs77
Orient fem7j004d9

Hepsi birbiriyle hemen hemen ayn─▒ ├Âzelliklere sahip 4 saat, i├žinize en ├žok sineni alabilirsiniz performans olarak ├žok bir fark olmayacakt─▒r arada. Sadece Seiko 5 snxs77 daha pop├╝ler bir model di─čerlerine g├Âre, ilerde satarken daha kolay satabilirsiniz. Kasa ┼čekli olarak da daha g├╝zel sanki.
De─čerli yorumunuz i├žin te┼čekk├╝r ederim. CitizenÔÇÖde ayr─▒ca elle kurma ├Âzelli─či de var galiba

Alternatif olarak Citizen'─▒n g├╝zel bir saati var, sade sevdi─činiz i├žin be─čenebilirsiniz belki:

https://www.longislandwatch.com/Citizen_NH8350_83L_Watch_p/nh8350-83l.htm

De─čerli yorumunuz i├žin te┼čekk├╝r ederim. CitizenÔÇÖde ayr─▒ca elle kurma ├Âzelli─či de var galiba, siz olsan─▒z hangisini al─▒rd─▒n─▒z? (─░kinci el benim i├žin ├Âncelikli de─čil) Bir de snxs77ÔÇÖnin kordonuna pek ─▒s─▒namad─▒m ┼ču an snk793 alacak gibi duruyorum ama citizen de elle kurma ├Âzelli─či oldu─ču i├žin akl─▒m─▒ ├želdi biraz.
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
omerkoc26

Kay─▒t: 24 Tem 2019, 01:35

Mesaj raven » 26 Tem 2019, 12:51

Muhtemel se├ženeklerim:
Seiko 5 snxs77
Orient fem7j004d9

Mako ve ray modellerine bak─▒n. Mako xl de olabilir.
D├╝┼č├╝n├╝yorum ├Âyleyse var─▒m, d├╝┼č├╝nemiyorum ├Âyleyse mal─▒m!
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
raven

Ya┼č: 49
Kay─▒t: 26 Nis 2013, 19:31

D├Ân TSF Saat Dan─▒┼čma Platformu - Ask Your Next Watch

Kimler ├ževrimi├ži

Bu forumu gezen kullan─▒c─▒lar: Hi├ž bir kay─▒tl─▒ kullan─▒c─▒ yok ve 6 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners