Meistersinger Metris alma düşüncesi ve fikirleriniz

Hakkında Bilgi Almak İstediğiniz Saatleri Burada Sorabilirsiniz
Forum kuralları
Sayın Üyeler TSF'ye Hoş Geldiniz, Saat Danışma Platforumu Bölümünde Yeni Saatinizle İlgili Bütçe ve Marka/Model Bazlı Tavsiye ve Kullanıcı Tecrübesi Talebinde Bulunabilirsiniz. Düşünülen Kriterlerin Detaylı Olarak Belirtilmesi Üyelerin Daha Rahat Tavsiyelerde Bulunmasını ve Tecrübelerini Paylaşmalarını Sağlayacaktır. Lütfen Açtığınız Konulara Sadece X Model Yorumunuz Nedir Şeklinde Yazmayınız. Sorulan Saatin Model Fotoğrafı, Özellikleri ve Öncelikle Kendi Yorumlarınızı Ekleyerek Sorunuz.

İyi Forumlar Dileriz

TSF

Meistersinger Metris alma düşüncesi ve fikirleriniz

Mesaj MrPandül » 19 Haz 2019, 22:12

Selamlar , yeni saatler ile pek fazla aram yok ama Meistersinger'in modellerini çok seviyorum okuması benim için ilk zamanlar zorluk çıkarsa da kısa zamanda alışacağımı düşünüyorum. Meistersinger koleksiyonundan Metris modeli çok hoşuma gitti mavi kadran olan , 38mm olması ve kasanın hatları beni cezbetti açıkçası, bileğime taktım ve kendime yakıştırdım belkide kanım kaynadığı içindir :) Tevfik Aydın' dan 7100TL nakit fiyat aldım bu arada saat 200m su basıncı kilitli tepe özelliği var sadece Nato kayış çok kalitesiz gerçekten Meistersinger logosu da tokada da yok bence markaya yakışmamış. Daha önce Meistersinger kullanan arkadaşlar kullanımından memnun mu ? çalışması zaman tutması nasıl ? Eta 2428-2 var içinde Forumda biraz araştırdım ama pek fazla tercih eden yok , Fiyat -Performans olarak mı tercih edilmiyor acaba ? bu konuda beni birazda olsa aydınlatırsanız çok sevinirim, teşekkürler ..
Kullanıcı avatarı
MrPandül

Re: Meistersinger Metris alma düşüncesi ve fikirleriniz

Mesaj görkemk » 20 Haz 2019, 13:21

bi kere saati kesinlikle şu kordon ile al

kesinlikle satmayı düşünmüyorsan al ölü fiyatına gidiyor ne yazıkki ikinci elde

alırda satarsan haber ver ben alırım teklifim 3500 tl

Resim
Kullanıcı avatarı
görkemk

Mesaj MrPandül » 20 Haz 2019, 13:29

ben saatlerimi satmak için almam da bu bilezik çok pahalı 350 euro fiyatı var :( metris i aldığımda da zaten satacağımı düşünmüyorum hele ki yarı fiyatına :)
Kullanıcı avatarı
MrPandül

Mesaj görkemk » 20 Haz 2019, 13:38

oo sen gidip niye markanın orjinal kordununu alıyorsun 100 $ en kralını alırsın onun

https://www.strapcode.com/collections/classic-milanese

bak buradan mesela
Kullanıcı avatarı
görkemk

Mesaj MrPandül » 20 Haz 2019, 13:42

görkemk yazdı:oo sen gidip niye markanın orjinal kordununu alıyorsun 100 $ en kralını alırsın onun

tamam şimdi oldu o kayışı gösterince o yüzden dedim , yoksa haklısın öyle yapacağım zaten alırken nato ile alıp birde logo lu bir toka alacağım sonra gelsin kayışlar :)
Kullanıcı avatarı
MrPandül

Mesaj Ufkynl » 20 Haz 2019, 14:17

görkemk yazdı:oo sen gidip niye markanın orjinal kordununu alıyorsun 100 $ en kralını alırsın onun

bak buradan mesela
Bu milanese mesh mevzusunu en iyi yapan staib firmasi. Hatta longines breitling falan bu firmaya yaptırıyor. Tek fark clasp ta markalar kendi logolarını basıyorlar.
225 usd fiyat. E 225 verince git orjinal al da bari girdigin günaha değsin [emoji14]

SM-G930F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Kullanıcı avatarı
Ufkynl

Mesaj MrPandül » 20 Haz 2019, 22:32

Ufkynl yazdı:

bak buradan mesela
Bu milanese mesh mevzusunu en iyi yapan staib firmasi. Hatta longines breitling falan bu firmaya yaptırıyor. Tek fark clasp ta markalar kendi logolarını basıyorlar.
225 usd fiyat. E 225 verince git orjinal al da bari girdigin günaha değsin [emoji14]

SM-G930F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

sanırım uzun süre deri ve nato kayış ile idare edeceğim :) ama saat hakkında hala detaylı bilgiye ulaşamadım 2. elinin düşük olması çok önemli değil ama meistersinger kullanıcısı baya azmış
Kullanıcı avatarı
MrPandül

Dön TSF Saat Danışma Platformu - Ask Your Next Watch

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 101 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners