Orient FEM65001BW Al覺yorum, Doru Karar M覺 ?

Hakk覺nda Bilgi Almak 襤stediiniz Saatleri Burada Sorabilirsiniz
Forum kurallar覺
Say覺n yeler TSF'ye Ho Geldiniz, Saat Dan覺ma Platforumu B繹l羹m羹nde Yeni Saatinizle 襤lgili B羹t癟e ve Marka/Model Bazl覺 Tavsiye ve Kullan覺c覺 Tecr羹besi Talebinde Bulunabilirsiniz. D羹羹n羹len Kriterlerin Detayl覺 Olarak Belirtilmesi yelerin Daha Rahat Tavsiyelerde Bulunmas覺n覺 ve Tecr羹belerini Paylamalar覺n覺 Salayacakt覺r. L羹tfen A癟t覺覺n覺z Konulara Sadece X Model Yorumunuz Nedir eklinde Yazmay覺n覺z. Sorulan Saatin Model Fotoraf覺, zellikleri ve ncelikle Kendi Yorumlar覺n覺z覺 Ekleyerek Sorunuz.

襤yi Forumlar Dileriz

TSF

Orient FEM65001BW Al覺yorum, Doru Karar M覺 ?

Mesaj altiaralik » 31 May 2019, 02:40

Merhaba arkadalar, sonunda kendimi maddi a癟覺dan zora sokmadan bu saati alabilecek duruma geldim. Uzun zamand覺r b繹yle bir saat almay覺 planl覺yordum. Casio' nun giri seviyesinde say覺labilecek 癟elik kordon bir saatini neredeyse 2 y覺ld覺r kullan覺yorum. Ancak art覺k 繹m羹rl羹k bir saat al覺p, bu saat arat覺rma derdimden kurtulay覺m diyorum. Arslansaat' in n11 maazas覺nda 繹zel indirimler ile 850 lira gibi bir fiyata denk geliyor yarin veya 繹b羹r g羹n bir aksilik olmazsa sipari vereceim. Saati almadan 繹nce sizlere sormak isterim; markay覺 ve bu modeli nas覺l bilirdiniz ? Uzun y覺llar kullanabilir miyim ? Bak覺mlar覺n覺 nekadar zamanda bir yapt覺rmam gerek maliyeti nedir ? Yoksa Seiko 5 mi almal覺y覺m ?
Kullan覺c覺 avatar覺
altiaralik

Kay覺t: 22 Oca 2019, 22:53

Re: Orient FEM65001BW Al覺yorum, Doru Karar M覺 ?

Mesaj ibrahim223 » 31 May 2019, 09:12

[emoji106]Resim

LG-H815 cihaz覺mdan Tapatalk kullan覺larak g繹nderildi
Kullan覺c覺 avatar覺
ibrahim223

Kay覺t: 12 Oca 2018, 22:11

Mesaj seastar1000 » 31 May 2019, 10:56

Forumun genel saat konular覺 hakk覺ndak覺 bolumunde cevah覺r saat hk d覺ye b覺r g覺r覺s var oray覺 okuyunuz sizin isted覺覺n覺z saat覺n b覺r ust model覺 yada yen覺 modeli 1000 tl den sat覺l覺yormus
Ben o saat覺 1000 tl ye s覺z覺n 覺sted覺覺n覺z saate gore daha uygun olduunu dusunuyorum mekan覺zmas覺 yen覺 d覺r b覺lg覺n覺ze
Kullan覺c覺 avatar覺
seastar1000

Kay覺t: 17 Nis 2011, 19:46

Mesaj oserin » 01 Haz 2019, 11:45

ilk otomatik saatim, alal覺 8 y覺l olmu. Bug羹n hala kolumda ve hala ilk g羹nk羹 heyecanla takiyorum makomu. Sonras覺nda bir dolu saatim oldu ama 癟ok az覺 uzun zaman icinde bu kadar zevkle kullan覺ld覺. En az覺ndan benim i癟in. G繹n羹l rahatl覺yla hatta, iddetle tavsiye ederim. Mako cand覺r :thumbup: :thumbup:
Resim
Kullan覺c覺 avatar覺
oserin

Kay覺t: 21 Nis 2014, 19:07

Mesaj altiaralik » 01 Haz 2019, 11:58

Cevaplayan herkese teekk羹r ediyorum. Bir 羹st modeli olan mako 2 leri de inceledim ancak onlar el ile kurmal覺, ben rotorlu tercih edeceim. Bayram vesilesiyle kargo irketleri teslimat覺 uzun tutabilir bende memlekete gideceim i癟in bayram d繹n羹羹 k覺smetse bir adet Mako alaca覺m sonunda. Dolar kuru da u s覺ralar d羹羹te maallah nazar demesin 1 liralar覺 g繹rs羹n inallah. Belki 10-20 g羹n dolar d羹羹羹n羹 takip edip ona g繹re sipari verebilirim.
Kullan覺c覺 avatar覺
altiaralik

Mesaj MrJingles » 01 Haz 2019, 12:20

altiaralik yazd覺:Cevaplayan herkese teekk羹r ediyorum. Bir 羹st modeli olan mako 2 leri de inceledim ancak onlar el ile kurmal覺, ben rotorlu tercih edeceim. Bayram vesilesiyle kargo irketleri teslimat覺 uzun tutabilir bende memlekete gideceim i癟in bayram d繹n羹羹 k覺smetse bir adet Mako alaca覺m sonunda. Dolar kuru da u s覺ralar d羹羹te maallah nazar demesin 1 liralar覺 g繹rs羹n inallah. Belki 10-20 g羹n dolar d羹羹羹n羹 takip edip ona g繹re sipari verebilirim.

Hocam ilk Makolarda sadece rotor mevcut ve saniye durdurma 繹zellii yok. 襤kinci versiyonlar ise hem rotora hem de elle kurma 繹zelliine sahip. stelik saniye durdurma 繹zellii de mevcut.
Ger癟ek bir saat enerjisini pilden ve 覺覺ktan deil sahibinden al覺r.
Kullan覺c覺 avatar覺
MrJingles

Kay覺t: 20 Mar 2018, 14:56

Mesaj altiaralik » 01 Haz 2019, 13:32

MrJingles yazd覺:
altiaralik yazd覺:Cevaplayan herkese teekk羹r ediyorum. Bir 羹st modeli olan mako 2 leri de inceledim ancak onlar el ile kurmal覺, ben rotorlu tercih edeceim. Bayram vesilesiyle kargo irketleri teslimat覺 uzun tutabilir bende memlekete gideceim i癟in bayram d繹n羹羹 k覺smetse bir adet Mako alaca覺m sonunda. Dolar kuru da u s覺ralar d羹羹te maallah nazar demesin 1 liralar覺 g繹rs羹n inallah. Belki 10-20 g羹n dolar d羹羹羹n羹 takip edip ona g繹re sipari verebilirim.

Hocam ilk Makolarda sadece rotor mevcut ve saniye durdurma 繹zellii yok. 襤kinci versiyonlar ise hem rotora hem de elle kurma 繹zelliine sahip. stelik saniye durdurma 繹zellii de mevcut.

襤te bu hereyi deitirir hocam. Ben sadece elle kurmal覺 olarak 癟al覺覺yor, elle kurma yapmazsak 癟al覺m覺yor zannediyordum. Madem b繹yle ben o saatleri arat覺r覺p alay覺m 癟羹nk羹 tasar覺m olarak onlar覺 daha 癟ok beeniyorum. Teekk羹rler.
Kullan覺c覺 avatar覺
altiaralik

Mesaj altiaralik » 05 Haz 2019, 23:26

Arkadalar arat覺rmalar sonucunda Orient Ray 2 veya Mako 2 almaya karar verdim. Ancak 繹yle bir sorun var; saati almadan 繹nce kolumda bir g繹rmek istiyorum. Bileim 16 cm, mezura ile 繹l癟t羹m. Koluma yak覺覺r m覺 diye d羹羹n羹yorum. K覺rklareli'nde ya覺yorum belki bilen vard覺r, burada maaza vb. al覺veri imkanlar覺 k覺s覺tl覺. Edirne'de bir ka癟 saat癟i gezdim orada da mako veya ray bulamad覺m. Bilek 繹l癟羹leri benimle ayn覺 olup mako 2 veya ray 2 kullanan var m覺 acaba aram覺zda ?
Kullan覺c覺 avatar覺
altiaralik

Sonraki

D繹n TSF Saat Dan覺ma Platformu - Ask Your Next Watch

Kimler 癟evrimi癟i

Bu forumu gezen kullan覺c覺lar: Majestic-12 [Bot] ve 81 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners