Orient FEM65001BW Al覺yorum, Doru Karar M覺 ?

Hakk覺nda Bilgi Almak 襤stediiniz Saatleri Burada Sorabilirsiniz
Forum kurallar覺
Say覺n yeler TSF'ye Ho Geldiniz, Saat Dan覺ma Platforumu B繹l羹m羹nde Yeni Saatinizle 襤lgili B羹t癟e ve Marka/Model Bazl覺 Tavsiye ve Kullan覺c覺 Tecr羹besi Talebinde Bulunabilirsiniz. D羹羹n羹len Kriterlerin Detayl覺 Olarak Belirtilmesi yelerin Daha Rahat Tavsiyelerde Bulunmas覺n覺 ve Tecr羹belerini Paylamalar覺n覺 Salayacakt覺r. L羹tfen A癟t覺覺n覺z Konulara Sadece X Model Yorumunuz Nedir eklinde Yazmay覺n覺z. Sorulan Saatin Model Fotoraf覺, zellikleri ve ncelikle Kendi Yorumlar覺n覺z覺 Ekleyerek Sorunuz.

襤yi Forumlar Dileriz

TSF

Re: Orient FEM65001BW Al覺yorum, Doru Karar M覺 ?

Mesaj raven » 05 Haz 2019, 23:51

altiaralik yazd覺:Arkadalar arat覺rmalar sonucunda Orient Ray 2 veya Mako 2 almaya karar verdim. Ancak 繹yle bir sorun var; saati almadan 繹nce kolumda bir g繹rmek istiyorum. Bileim 16 cm, mezura ile 繹l癟t羹m. Koluma yak覺覺r m覺 diye d羹羹n羹yorum. K覺rklareli'nde ya覺yorum belki bilen vard覺r, burada maaza vb. al覺veri imkanlar覺 k覺s覺tl覺. Edirne'de bir ka癟 saat癟i gezdim orada da mako veya ray bulamad覺m. Bilek 繹l癟羹leri benimle ayn覺 olup mako 2 veya ray 2 kullanan var m覺 acaba aram覺zda ?

Yak覺覺r :thumbup:
D羹羹n羹yorum 繹yleyse var覺m, d羹羹nemiyorum 繹yleyse mal覺m!
Kullan覺c覺 avatar覺
raven

Ya: 53
Kay覺t: 26 Nis 2013, 19:31

Mesaj ilkayacil » 06 Haz 2019, 01:10

altiaralik yazd覺:Arkadalar arat覺rmalar sonucunda Orient Ray 2 veya Mako 2 almaya karar verdim. Ancak 繹yle bir sorun var; saati almadan 繹nce kolumda bir g繹rmek istiyorum. Bileim 16 cm, mezura ile 繹l癟t羹m. Koluma yak覺覺r m覺 diye d羹羹n羹yorum. K覺rklareli'nde ya覺yorum belki bilen vard覺r, burada maaza vb. al覺veri imkanlar覺 k覺s覺tl覺. Edirne'de bir ka癟 saat癟i gezdim orada da mako veya ray bulamad覺m. Bilek 繹l癟羹leri benimle ayn覺 olup mako 2 veya ray 2 kullanan var m覺 acaba aram覺zda ?
S覺k覺nt覺 olaca覺n覺 sanm覺yorum bence de yak覺acakt覺r ama zaten internet al覺veriine mecburen mahkum olduunuz i癟in sipari edin gitsin evinizde denersiniz hi癟 olmad覺 iade edersiniz bu kadar basit [emoji106]

SNE-LX1 cihaz覺mdan Tapatalk kullan覺larak g繹nderildi
Kullan覺c覺 avatar覺
ilkayacil

Ya: 31
Kay覺t: 15 Au 2018, 13:26

Mesaj altiaralik » 06 Haz 2019, 04:58

Bayram sonras覺 k覺smetse ozaman bir tane mavi ray 2 alaca覺m art覺k :thumbup: zellikle u s覺ralar dolar kurunun d羹mesine bal覺 olarak 1000 liran覺n alt覺nda alaca覺ma inan覺yorum. Yard覺mc覺 olan herkese teekk羹r ediyorum.
Kullan覺c覺 avatar覺
altiaralik

Kay覺t: 22 Oca 2019, 22:53

Mesaj ilkayacil » 06 Haz 2019, 05:00

altiaralik yazd覺:Bayram sonras覺 k覺smetse ozaman bir tane mavi ray 2 alaca覺m art覺k [emoji106] zellikle u s覺ralar dolar kurunun d羹mesine bal覺 olarak 1000 liran覺n alt覺nda alaca覺ma inan覺yorum. Yard覺mc覺 olan herkese teekk羹r ediyorum.
imdiden hay覺rl覺 olsun o zaman, dediim beenmezseniz geri g繹nderirsiniz olur biter [emoji106]

SNE-LX1 cihaz覺mdan Tapatalk kullan覺larak g繹nderildi
Kullan覺c覺 avatar覺
ilkayacil

Ya: 31
Kay覺t: 15 Au 2018, 13:26

Mesaj demir77 » 06 Haz 2019, 08:59

ok kal覺n bir bileim yok. Fikir verebilir. Zaten kasa 癟ap覺 kaba bir model deil.

Resim
Kullan覺c覺 avatar覺
demir77

Kay覺t: 26 Nis 2019, 13:33

Mesaj altiaralik » 06 Haz 2019, 10:44

demir77 yazd覺:

ok kal覺n bir bileim yok. Fikir verebilir. Zaten kasa 癟ap覺 kaba bir model deil.

Resim

Teekk羹rler hocam. K覺smetse bayramdan sonra al覺yorum :)
Kullan覺c覺 avatar覺
altiaralik

Mesaj altiaralik » 02 Tem 2019, 22:13

uan hen羹z bir saat alamadim. Bu arada b羹t癟emi de artt覺rabilecek duruma geldim ancak gerek varmi bilemiyorum. Zorlasam 5000 tl yapabilirim ancak okadar gerek olmad覺覺n覺 d羹羹n羹yorum. Sonu癟ta ben isiz ve tekrardan 繹renci olmu biriyim. Seiko Prospex SRPB51K sadece akl覺m覺 kurcalayan bir model belki bir 癟覺lg覺nl覺k edip bunu alabilirim. Ancak kasa 癟ap覺 b羹y羹k gelecek diye korkuyorum uan karars覺z覺m. En k繹t羹 durumda Orient ray 2 veya mako 2 ba tac覺m. Bir ihtimal aslan saat indirim yaparsa 1700 1800 civar覺nda mako 3 bulabilirsem onuda alabilirim. Bakalim hay覺rl覺 kafa kar覺覺k :)
Kullan覺c覺 avatar覺
altiaralik

Mesaj Mandos » 02 Tem 2019, 22:25

altiaralik yazd覺:uan hen羹z bir saat alamadim. Bu arada b羹t癟emi de artt覺rabilecek duruma geldim ancak gerek varmi bilemiyorum. Zorlasam 5000 tl yapabilirim ancak okadar gerek olmad覺覺n覺 d羹羹n羹yorum. Sonu癟ta ben isiz ve tekrardan 繹renci olmu biriyim. Seiko Prospex SRPB51K sadece akl覺m覺 kurcalayan bir model belki bir 癟覺lg覺nl覺k edip bunu alabilirim. Ancak kasa 癟ap覺 b羹y羹k gelecek diye korkuyorum uan karars覺z覺m. En k繹t羹 durumda Orient ray 2 veya mako 2 ba tac覺m. Bir ihtimal aslan saat indirim yaparsa 1700 1800 civar覺nda mako 3 bulabilirsem onuda alabilirim. Bakalim hay覺rl覺 kafa kar覺覺k :)

Mako 2 i癟in yurtd覺覺 se癟eneini deerlendirin isterseniz. S覺f覺r覺 u an ters kur okuyla birlikte 900 olmutur.

Sent from my iPhone using Tapatalk
Kullan覺c覺 avatar覺
Mandos

Ya: 44
Kay覺t: 10 May 2013, 14:33

ncekiSonraki

D繹n TSF Saat Dan覺ma Platformu - Ask Your Next Watch

Kimler 癟evrimi癟i

Bu forumu gezen kullan覺c覺lar: Hi癟 bir kay覺tl覺 kullan覺c覺 yok ve 79 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners