Seiko srpc31k1

Hakkında Bilgi Almak İstediğiniz Saatleri Burada Sorabilirsiniz
Forum kuralları
Sayın Üyeler TSF'ye Hoş Geldiniz, Saat Danışma Platforumu Bölümünde Yeni Saatinizle İlgili Bütçe ve Marka/Model Bazlı Tavsiye ve Kullanıcı Tecrübesi Talebinde Bulunabilirsiniz. Düşünülen Kriterlerin Detaylı Olarak Belirtilmesi Üyelerin Daha Rahat Tavsiyelerde Bulunmasını ve Tecrübelerini Paylaşmalarını Sağlayacaktır. Lütfen Açtığınız Konulara Sadece X Model Yorumunuz Nedir Şeklinde Yazmayınız. Sorulan Saatin Model Fotoğrafı, Özellikleri ve Öncelikle Kendi Yorumlarınızı Ekleyerek Sorunuz.

İyi Forumlar Dileriz

TSF

Re: Seiko srpc31k1

Mesaj raven » 28 May 2019, 22:17

Trendyol güvenilirdir. Turkuazinternet de güvenilir zira trendyoldaki saati turkuazinternet gönderiyor.
Düşünüyorum öyleyse varım, düşünemiyorum öyleyse malım!
Kullanıcı avatarı
raven

Mesaj ekdellal » 28 May 2019, 23:55

Turkuazdan saat aldım. Hiç sorun yaşamadım. Keza, n11, hb, gg, trendyol bunlar da güvenilir internet mağazaları, hangisinde daha uygunsa ordan alabilirsin.

Sent from Mi 8 6/128 via Tapatalk
"Tırtılın kaderi kelebek olmak ve güzel ölmekdir"
Kullanıcı avatarı
ekdellal

Mesaj justaguy » 29 May 2019, 08:30

İnternetteki bu tür ekstra indirimli saatler genelde son kalan teşhir ürünleri vb saatler oluyor. Dikkat ederseniz hepsi aynı satıcı. Bazen de bir satıcı bu şekilde fiyat kırıyor, diğerleri de kırıyor. Sonra indirimli satan satıcı satınca diğerleri de eski fiyata çekiyor vb.

İnternette indirimli görüp, mağazayı bulup denediğim saatler oldu. Açılmamışı var mı diye sorduğumda aldığım cevap hep "bir tek bu kaldı, zaten bu fiyata bir daha bulamazsınız vb." şeklindeydi. Şunu da belirteyim, saatlerin hiç bir kozmetik sorunu vb. yoktu. Sadece jelatinsizdiler ve parmak izi vb izler vardı üzerlerinde.

Memnun kalmazsanız iade edersiniz. Yalnızca şunu da belirteyim, iade sürecinde satıcı ile bir anlaşmazlık yaşarsanız, n11'in tutumu "kendi aranızda halledin" şeklinde oluyor. Bu durum satış sözleşmesinde de böyle.
Kullanıcı avatarı
justaguy

Mesaj omermoz » 29 May 2019, 11:07

Arkadaşlar yorumlarınız için teşekkür ederim. Aydın saati aradım ve Yetkili satıcıları olduğunu öğrendim.
Kullanıcı avatarı
omermoz

Dön TSF Saat Danışma Platformu - Ask Your Next Watch

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 143 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners