Casio, Timex, Lorus aras覺nda karars覺z kald覺m

Hakk覺nda Bilgi Almak 襤stediiniz Saatleri Burada Sorabilirsiniz
Forum kurallar覺
Say覺n yeler TSF'ye Ho Geldiniz, Saat Dan覺ma Platforumu B繹l羹m羹nde Yeni Saatinizle 襤lgili B羹t癟e ve Marka/Model Bazl覺 Tavsiye ve Kullan覺c覺 Tecr羹besi Talebinde Bulunabilirsiniz. D羹羹n羹len Kriterlerin Detayl覺 Olarak Belirtilmesi yelerin Daha Rahat Tavsiyelerde Bulunmas覺n覺 ve Tecr羹belerini Paylamalar覺n覺 Salayacakt覺r. L羹tfen A癟t覺覺n覺z Konulara Sadece X Model Yorumunuz Nedir eklinde Yazmay覺n覺z. Sorulan Saatin Model Fotoraf覺, zellikleri ve ncelikle Kendi Yorumlar覺n覺z覺 Ekleyerek Sorunuz.

襤yi Forumlar Dileriz

TSF

Casio, Timex, Lorus aras覺nda karars覺z kald覺m

Mesaj planet123 » 24 May 2019, 15:31

Merhabalar,

Casio, Timex, Lorus markalar覺n覺n 500 TL alt覺ndaki u modelleri aras覺nda karars覺z kald覺m. Siz hangisini al覺rd覺n覺z, neden? Veya benzer g繹r羹n羹mde ve kalitede, yurti癟inden online sipari verilebilecek baka marka/model 繹nerileriniz olur mu?

Timex TW2P95800: 329 TL.

Resim
https://www.hepsiburada.com/timex-tw2p9 ... 000008KG1D

Casio MTP-1383L-1AVDF: 307 TL
Resim
https://www.hepsiburada.com/casio-mtp-1 ... 383L-1AVDF

Lorus RH931JX9
Resim
https://www.hepsiburada.com/lorus-rh931 ... 00000EK1M6
Kullan覺c覺 avatar覺
planet123

Kay覺t: 24 May 2019, 15:13

Re: Casio, Timex, Lorus aras覺nda karars覺z kald覺m

Mesaj Ankthas » 25 May 2019, 09:57

Ben Timex diyorum. Dierlerine g繹re daha 覺k ve ayr覺ca indiglo'su da var(tepeye bast覺覺n覺zda k覺sa s羹reyle b羹t羹n kadran覺 ayd覺nlatmaya yar覺yor) :champ:
Deniz
Kullan覺c覺 avatar覺
Ankthas

Ya: 34
Kay覺t: 09 May 2017, 19:29

Mesaj fasakasa » 25 May 2019, 12:39

3羹 aras覺nda timex daha 覺k duruyor sanki
Kullan覺c覺 avatar覺
fasakasa

Ya: 31
Kay覺t: 18 Au 2016, 20:21

Mesaj khanruler » 25 May 2019, 14:04

Lorus seiko nun pulsar alt覺nda sunduu bir marka, field watch kategorisinde g羹zel lumibrite quartz lar覺 var ancak hem se癟tiiniz tarz hem de se癟enekler aras覺nda bence de timex 繹n plana 癟覺k覺yor

SM-G935F cihaz覺mdan Tapatalk kullan覺larak g繹nderildi
Kullan覺c覺 avatar覺
khanruler

Ya: 39
Kay覺t: 27 Haz 2017, 23:25

Mesaj ercment45 » 25 May 2019, 17:51

Bu saatler aras覺nda timex daha g羹zel. Ama marka baz覺nda soruyorsan覺z casio derim.

MI 6 cihaz覺mdan Tapatalk kullan覺larak g繹nderildi
Kullan覺c覺 avatar覺
ercment45

Ya: 43
Kay覺t: 11 Eki 2016, 03:04

Mesaj planet123 » 25 May 2019, 22:13

Arkadalar teekk羹rler. Forum tabii 繹zellikle g繹nderinin onaydan ge癟mesi nedeniyle ge癟 iledii ve anlad覺覺m kadar覺yla 癟ok da aktif olmad覺覺 i癟in biraz ge癟 iliyor. Ben 繹nerilerinizi beklerken bir yandan da b羹t癟em dahilinde baka alternatifler bak覺nd覺m, 羹r羹nler ve sat覺c覺/al覺veri sitesinde daha 繹nce yaz覺lanlar覺 falan okudum, sonunda Swiw Military'nin u Hanowa modelinde karar k覺ld覺m. 549 TL.

Resim

https://www.hepsiburada.com/swiss-milit ... ssm0114049

Sizce fiyat覺na g繹re iyi mi? Bir de hepsiburada 羹zerinden bir sat覺c覺dan ald覺m, saat gelince belli olur ger癟i ama Swiss Military'nin, hele bu 500-1,000 TL'lik modellerinin taklitlerini yaparlar m覺? Lidyana'da 50TL daha ucuz ama site hakk覺nda nette biraz arat覺rma yap覺nca g羹venemedim.
Kullan覺c覺 avatar覺
planet123

Kay覺t: 24 May 2019, 15:13

Mesaj danGerfuLL » 26 May 2019, 00:09

planet123 yazd覺:Arkadalar teekk羹rler. Forum tabii 繹zellikle g繹nderinin onaydan ge癟mesi nedeniyle ge癟 iledii ve anlad覺覺m kadar覺yla 癟ok da aktif olmad覺覺 i癟in biraz ge癟 iliyor. Ben 繹nerilerinizi beklerken bir yandan da b羹t癟em dahilinde baka alternatifler bak覺nd覺m, 羹r羹nler ve sat覺c覺/al覺veri sitesinde daha 繹nce yaz覺lanlar覺 falan okudum, sonunda Swiw Military'nin u Hanowa modelinde karar k覺ld覺m. 549 TL.

Resim

https://www.hepsiburada.com/swiss-milit ... ssm0114049

Sizce fiyat覺na g繹re iyi mi? Bir de hepsiburada 羹zerinden bir sat覺c覺dan ald覺m, saat gelince belli olur ger癟i ama Swiss Military'nin, hele bu 500-1,000 TL'lik modellerinin taklitlerini yaparlar m覺? Lidyana'da 50TL daha ucuz ama site hakk覺nda nette biraz arat覺rma yap覺nca g羹venemedim.

Swiss Military'nin taklidini yapsalar asagi yukari Swiss Military fiyatina satacaklari icin ugrasmazlar. [emoji846] Swiss Military fiyatiyla uygun bir marka zaten.
500 TL bandina ciktiysaniz 37 - 38 mm capli otomatik(7S26 mekanizmali) Seiko 5lere bakabilirsiniz.
Yine forumdaki ikinci el bolumunde de bu butceye otomatik saat bulabilirsiniz.

Redmi Note 4 cihaz覺mdan Tapatalk kullan覺larak g繹nderildi
Kullan覺c覺 avatar覺
danGerfuLL

Ya: 39
Kay覺t: 16 Ara 2015, 14:45

Mesaj argentum » 26 May 2019, 02:59

Bence de Timex

Mi A2 Lite cihaz覺mdan Tapatalk kullan覺larak g繹nderildi
Kullan覺c覺 avatar覺
argentum

Kay覺t: 27 Au 2013, 09:41

Sonraki

D繹n TSF Saat Dan覺ma Platformu - Ask Your Next Watch

Kimler 癟evrimi癟i

Bu forumu gezen kullan覺c覺lar: Google [Bot] ve 103 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners