Komandirskie K-34

Hakkında Bilgi Almak İstediğiniz Saatleri Burada Sorabilirsiniz
Forum kuralları
Sayın Üyeler TSF'ye Hoş Geldiniz, Saat Danışma Platforumu Bölümünde Yeni Saatinizle İlgili Bütçe ve Marka/Model Bazlı Tavsiye ve Kullanıcı Tecrübesi Talebinde Bulunabilirsiniz. Düşünülen Kriterlerin Detaylı Olarak Belirtilmesi Üyelerin Daha Rahat Tavsiyelerde Bulunmasını ve Tecrübelerini Paylaşmalarını Sağlayacaktır. Lütfen Açtığınız Konulara Sadece X Model Yorumunuz Nedir Şeklinde Yazmayınız. Sorulan Saatin Model Fotoğrafı, Özellikleri ve Öncelikle Kendi Yorumlarınızı Ekleyerek Sorunuz.

İyi Forumlar Dileriz

TSF

Komandirskie K-34

Mesaj fthboydas » 22 May 2019, 16:26

Siz değerli forum üyelerinin, üstatların yorumunu merak ediyorum kaç gündür gidip geliyorum bu saati alayım mı almayayım mı diye ama bir türlü karar veremiyorum bu fiyata eder mi yoksa başka saatlere mi yönelmeliyim karar veremedim. skx yada mako ray modelleri arasında gidip geliyorum yardımlarınızı bekliyorum. Şimdiden yorumlarınız için çok teşekkür ederim.Resim

G8141 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Kullanıcı avatarı
fthboydas

Re: Komandirskie K-34

Mesaj cagatay1903 » 22 May 2019, 16:35

Forumda resimlerini gördüğüm kadarıyla çok güzel bir saat.
Benim hoşuma gidiyor.

Kıyasladığınız diğer iki saat denize falan da girebileceğiniz özelliklerde taş gibi saatler. Tarzları Komandirskie'den farklı.

Yine de üçü arasından ben seçim yapıyor olsam çelik bilezikli güzel bir skx tercih ederdim.

bunlardan farklı olarak bir PADİ neden olmasın )
viewtopic.php?f=202&t=30832#axzz5of13g57U
Kullanıcı avatarı
cagatay1903

Re: Komandirskie K-34

Mesaj fthboydas » 22 May 2019, 16:49

Çok teşekkür ederim yorumunuz için başlangıç seviyesinde diyebilirim kendime başlangıç diyebileceğimiz modelleri daha çok tercih etmeye çalışıyorum hem öğrenciyim. Bir kaç aydır yoğun bir şekilde saat tutkusu oluştu bir kaç saat edindim şimdi bir saat daha edineyim derken bu ikilem arasında kaldım [emoji23]

G8141 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Kullanıcı avatarı
fthboydas

• Similar topics
    Cevaplar
    Görüntüleme
    Yazar

Dön TSF Saat Danışma Platformu - Ask Your Next Watch

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 102 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners