Christopher Ward

Hakkında Bilgi Almak İstediğiniz Saatleri Burada Sorabilirsiniz
Forum kuralları
Sayın Üyeler TSF'ye Hoş Geldiniz, Saat Danışma Platforumu Bölümünde Yeni Saatinizle İlgili Bütçe ve Marka/Model Bazlı Tavsiye ve Kullanıcı Tecrübesi Talebinde Bulunabilirsiniz. Düşünülen Kriterlerin Detaylı Olarak Belirtilmesi Üyelerin Daha Rahat Tavsiyelerde Bulunmasını ve Tecrübelerini Paylaşmalarını Sağlayacaktır. Lütfen Açtığınız Konulara Sadece X Model Yorumunuz Nedir Şeklinde Yazmayınız. Sorulan Saatin Model Fotoğrafı, Özellikleri ve Öncelikle Kendi Yorumlarınızı Ekleyerek Sorunuz.

İyi Forumlar Dileriz

TSF

Re: Christopher Ward

Mesaj görkemk » 21 May 2019, 08:39

ylmaz94 yazdı:Saat her ne kadar kaliteli olsa da o fiyata swiss made kendini kanıtlamış markalar düşünebilir bence.

tabi olabilir zaten marka model örneği-önerisi verin diye açmış arkadaş başlığı , ben orisi ve bu markayıda denediğim için fiyat performansta christopher ward orisin önünde diyorum
Kullanıcı avatarı
görkemk

Mesaj onuratamer » 22 May 2019, 13:50

CW benim de yaklasik son 1 yildir takip ettigim bir marka. Henuz daha yolun basinda olsalar da cok saglam adimlarla ilerliyorlar. Homage tarzi modellerden de yavas yavas siyriliyorlar. Gectigimiz aylarda Trident 65 GMT modelini aldim. Genel gorusum fiyatini sonuna kadar hakettigi seklinde. Elbette deneme imkani olmadan satin almak bir risk ama cok detayli fotograf ve videolar mevcut internette. Bircok ana akim saat marka ve modelini kullanmis biri olarak CW isciligini Hamilton, Tissot gibi markalarla Tag Heuer arasi bir yere koyarim. Fiyati da bunu yansitiyor zaten. Kullanmadim ama yine bir Ingiliz markasi olan Bremont'a USD 3-4k verecegime CW ye USD 1k verme fikri aklima yatiyor. Fazla bilinmeyen, butik bir marka olusu da bence bir avantaj.
Kullanıcı avatarı
onuratamer

Mesaj korhon » 30 Haz 2019, 18:54

onuratamer yazdı:CW benim de yaklasik son 1 yildir takip ettigim bir marka. Henuz daha yolun basinda olsalar da cok saglam adimlarla ilerliyorlar. Homage tarzi modellerden de yavas yavas siyriliyorlar. Gectigimiz aylarda Trident 65 GMT modelini aldim. Genel gorusum fiyatini sonuna kadar hakettigi seklinde. Elbette deneme imkani olmadan satin almak bir risk ama cok detayli fotograf ve videolar mevcut internette. Bircok ana akim saat marka ve modelini kullanmis biri olarak CW isciligini Hamilton, Tissot gibi markalarla Tag Heuer arasi bir yere koyarim. Fiyati da bunu yansitiyor zaten. Kullanmadim ama yine bir Ingiliz markasi olan Bremont'a USD 3-4k verecegime CW ye USD 1k verme fikri aklima yatiyor. Fazla bilinmeyen, butik bir marka olusu da bence bir avantaj.

Siz de web sitesi üzerinden mi aldınız? Gümrük / KDV bu fiyata dahil ise proses nasıl gerçekleşiyor?
Kullanıcı avatarı
korhon

Mesaj justaguy » 01 Tem 2019, 10:17

Çok güzel görünüyor fakat işçilik, mekanizma, fiyat, o konularda bir fikrim yok :thumbup:
Kullanıcı avatarı
justaguy

Mesaj görkemk » 02 Tem 2019, 17:39

https://www.christopherwardforum.com/

güzel bir forumları var bence orayı inceleyin
Kullanıcı avatarı
görkemk

Önceki

Dön TSF Saat Danışma Platformu - Ask Your Next Watch

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 79 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners