Babalar günü için Antika Cep Saati Tavsiyesi

Hakkında Bilgi Almak İstediğiniz Saatleri Burada Sorabilirsiniz
Forum kuralları
Sayın Üyeler TSF'ye Hoş Geldiniz, Saat Danışma Platforumu Bölümünde Yeni Saatinizle İlgili Bütçe ve Marka/Model Bazlı Tavsiye ve Kullanıcı Tecrübesi Talebinde Bulunabilirsiniz. Düşünülen Kriterlerin Detaylı Olarak Belirtilmesi Üyelerin Daha Rahat Tavsiyelerde Bulunmasını ve Tecrübelerini Paylaşmalarını Sağlayacaktır. Lütfen Açtığınız Konulara Sadece X Model Yorumunuz Nedir Şeklinde Yazmayınız. Sorulan Saatin Model Fotoğrafı, Özellikleri ve Öncelikle Kendi Yorumlarınızı Ekleyerek Sorunuz.

İyi Forumlar Dileriz

TSF

Babalar günü için Antika Cep Saati Tavsiyesi

Mesaj muratyazici » 26 Haz 2010, 23:32

Arkadaşlar forumda çok yeniyim aslında saat merakımda çok yeni. Ben sürekli spor saatler kullanırdım. Şimdi kolumda Casio Protrek serisinden PRG 110-T var. Bundan öncede yine Protrek PRT-610 vardı :) Artık klasik saatlere ilgi duymaya başladım ve özellikle bu aralar cep saatleri dikkatimi çekiyor. Sizlerden ricam bana 500 TL' lik bir bütçe çerçevesinde alabileceğim uzun yıllar sağlıklı çalışacak yıllara meydan okuyacak babamdan bana benden de oğluma kalabilecek bir marka tavsiye etmenizi istiyorum. Aslında tavsiyeden ziyade siz dostların elinde mevcut ve elde çıkarmayı düşündüğünüz çalışır durumdaki cep saatleriyle de ilgileniyorum. Bugün antikacıları dolaştım Kadıköy' deki tek bir saati beğendim o da 900 liraydı :( Yanılmıyorsam markası Springfield' di dükkan sahibi saati elinden bile bırakmadı sanırım benim paramın yetmeyeceğini anladığından. Tavsiyelerinizi merakla bekliyorum, Saygılarımla,
Kullanıcı avatarı
muratyazici

Re: Babalar günü için Antika Cep Saati Tavsiyesi...

Mesaj Bond » 28 Haz 2010, 20:32

Cep Saatlerinden çok iyi anlayan üyelerimiz var. Saathastanesi'nin oldukça geniş bir cep saati kolleksiyonu var, Trenton nickli üyemizde birçok özel model var topladığı. Özel mesaj atarsan tavsiyede bulunabilirler yada saathastanesinde satılık modellerde olabilir.
Kullanıcı avatarı
Bond
Administrator

Dön TSF Saat Danışma Platformu - Ask Your Next Watch

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 84 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners