Eşime doğum hediyesi saat için tavsiyeler...

Hakkında Bilgi Almak İstediğiniz Saatleri Burada Sorabilirsiniz
Forum kuralları
Sayın Üyeler TSF'ye Hoş Geldiniz, Saat Danışma Platforumu Bölümünde Yeni Saatinizle İlgili Bütçe ve Marka/Model Bazlı Tavsiye ve Kullanıcı Tecrübesi Talebinde Bulunabilirsiniz. Düşünülen Kriterlerin Detaylı Olarak Belirtilmesi Üyelerin Daha Rahat Tavsiyelerde Bulunmasını ve Tecrübelerini Paylaşmalarını Sağlayacaktır. Lütfen Açtığınız Konulara Sadece X Model Yorumunuz Nedir Şeklinde Yazmayınız. Sorulan Saatin Model Fotoğrafı, Özellikleri ve Öncelikle Kendi Yorumlarınızı Ekleyerek Sorunuz.

İyi Forumlar Dileriz

TSF

Re: Eşime doğum hediyesi saat için tavsiyeler...

Mesaj MehmetKaratürk » 25 Nis 2019, 08:04

Hocam kesinlikle pilli derim neden dersen bayanlar için tak çıkar olsun dolapta unutma olsun sürekli ayarlama gerektirdiği için pilli mekanizma daha iyi bir tercih olacaktır. arkadaşlarında dediği gibi Skagen çok hoş ince ve narin bir saat kısmet olursa eşiminde beğendiği birmodeli hediye alacağım belki sizin alacağınız saat bizim içinde bir referans olur sabırsızlıkla bekliyorum. :thumbup:
Olmadı diye üzüldüğün dua'ya, gün gelir sevinirsin
Kullanıcı avatarı
MehmetKaratürk

Mesaj Ufkynl » 25 Nis 2019, 10:02

Skagen demişken [emoji14]
Unisex tasarımları ver markanin. Ince hafif ve sade.Resim

SM-G930F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Kullanıcı avatarı
Ufkynl

Mesaj copycat » 25 Nis 2019, 10:07

Mkaraturk yazdı:Hocam kesinlikle pilli derim neden dersen bayanlar için tak çıkar olsun dolapta unutma olsun sürekli ayarlama gerektirdiği için pilli mekanizma daha iyi bir tercih olacaktır. arkadaşlarında dediği gibi Skagen çok hoş ince ve narin bir saat kısmet olursa eşiminde beğendiği birmodeli hediye alacağım belki sizin alacağınız saat bizim içinde bir referans olur sabırsızlıkla bekliyorum. [emoji106]
Çok doğru. Kadınlarin %99.9'u otomatik saat kullanmayı angarya olarak görüyor.

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Kullanıcı avatarı
copycat

Mesaj debra » 25 Nis 2019, 12:47

copycat yazdı:
Mkaraturk yazdı:Hocam kesinlikle pilli derim neden dersen bayanlar için tak çıkar olsun dolapta unutma olsun sürekli ayarlama gerektirdiği için pilli mekanizma daha iyi bir tercih olacaktır. arkadaşlarında dediği gibi Skagen çok hoş ince ve narin bir saat kısmet olursa eşiminde beğendiği birmodeli hediye alacağım belki sizin alacağınız saat bizim içinde bir referans olur sabırsızlıkla bekliyorum. [emoji106]

%0.01 olarak sizleri selamlıyorum

SNE-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Kullanıcı avatarı
debra

Mesaj copycat » 25 Nis 2019, 13:38

debra yazdı:
copycat yazdı:

%0.01 olarak sizleri selamlıyorum

SNE-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Zaten ben de forumdaki hanımefendileri düşünerek % 0.1 pay bırakmıştım:)

Kullanıcı avatarı
copycat

Mesaj raven » 25 Nis 2019, 16:05

Kadınlar otomatik saat kullanamıyor. Bir süre sonra ne takvim günü gösteriyor ne saat saati ;) bileklik niyetine takılıyor. Bence quartz bir saat şık ve zarif olmak şartıyla iş görür. Hem de hesaplı olur. Skagen tercih edin. Aynı ülkeye ait Obaku'ya da bakın. :thumbup:
Düşünüyorum öyleyse varım, düşünemiyorum öyleyse malım!
Kullanıcı avatarı
raven

Mesaj sieger » 25 Nis 2019, 16:24

raven yazdı:Kadınlar otomatik saat kullanamıyor. Bir süre sonra ne takvim günü gösteriyor ne saat saati ;) bileklik niyetine takılıyor. Bence quartz bir saat şık ve zarif olmak şartıyla iş görür. Hem de hesaplı olur. Skagen tercih edin. Aynı ülkeye ait Obaku'ya da bakın. :thumbup:

abi naaptn, debra dover valla
instagram.com/archpatek
Kullanıcı avatarı
sieger

Mesaj eraslani » 25 Nis 2019, 17:53

Ben de eşim için şu ana kadar hayli saat almışımdır ,tam anlatıldığı gibi bir süre sonra kıyıda kenarda kalıp kullanılmadılar.Birgün,kendim için aldığım akıllı saat (gear s2) ilgisini çekti ve 'bu benim olsun' dedi.O gün bu gün kolundan eksik etmiyor.Benim aldığım her saat için de 'sadece zamanı gösteren bir şey için bu heyecanın nedir?' der. :shock: Ama beni beğendiğim bir saat olduğunda da almam için teşvik eder.
Akıllı saat alternatifi çok uzaksa ve şık bir tasarım yanında kaliteli bir kasa isteniyorsa tavsiyem Gc olur :thumbup: Bu marka diğer moda markalarıyla bir kefeye konularak bence biraz haksızlığa uğruyor.
Bu durumda ben hediye alacak olsam seçimim kesinlikle şu olur,
Resim
Kullanıcı avatarı
eraslani

ÖncekiSonraki

Dön TSF Saat Danışma Platformu - Ask Your Next Watch

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 170 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners