Çelik Rolex Alternatifleri

Hakkında Bilgi Almak İstediğiniz Saatleri Burada Sorabilirsiniz
Forum kuralları
Sayın Üyeler TSF'ye Hoş Geldiniz, Saat Danışma Platforumu Bölümünde Yeni Saatinizle İlgili Bütçe ve Marka/Model Bazlı Tavsiye ve Kullanıcı Tecrübesi Talebinde Bulunabilirsiniz. Düşünülen Kriterlerin Detaylı Olarak Belirtilmesi Üyelerin Daha Rahat Tavsiyelerde Bulunmasını ve Tecrübelerini Paylaşmalarını Sağlayacaktır. Lütfen Açtığınız Konulara Sadece X Model Yorumunuz Nedir Şeklinde Yazmayınız. Sorulan Saatin Model Fotoğrafı, Özellikleri ve Öncelikle Kendi Yorumlarınızı Ekleyerek Sorunuz.

İyi Forumlar Dileriz

TSF

Re: Çelik Rolex Alternatifleri

Mesaj Mandos » 17 Nis 2019, 16:56

Yönetimdekileri tebrik etmek lazım bir marka nasıl yönetilir dersi veriyorlar.
Kullanıcı avatarı
Mandos

Mesaj Yuyanikatc » 18 Nis 2019, 03:13

Peki yeni air king modeli konusunda düşünceleriniz ne olur? En ucuz rolex olduğundan ötürü sadece gösteriş ve rolex olmasında ötürü alınmış gibi mi olur ne düşünülür bu konuda, şahsi olarak havacılık tarihindeki yeri ve sarı yeşil ve siyah kadran birleşimi ile çok zarif bulduğum bir saat ama giriş seviyesi rolex olması ve diğer modellerine göre ikinci elinin zayıf olduğunu düşünmem sebebi ile moonwatch almak daha mantıklı almak diye kendi adıma çıkarımda bulundum sizlerin yorumu ne olur?
Kullanıcı avatarı
Yuyanikatc

Mesaj Ankthas » 18 Nis 2019, 10:11

Yuyanikatc yazdı:Peki yeni air king modeli konusunda düşünceleriniz ne olur? En ucuz rolex olduğundan ötürü sadece gösteriş ve rolex olmasında ötürü alınmış gibi mi olur ne düşünülür bu konuda, şahsi olarak havacılık tarihindeki yeri ve sarı yeşil ve siyah kadran birleşimi ile çok zarif bulduğum bir saat ama giriş seviyesi rolex olması ve diğer modellerine göre ikinci elinin zayıf olduğunu düşünmem sebebi ile moonwatch almak daha mantıklı almak diye kendi adıma çıkarımda bulundum sizlerin yorumu ne olur?

Bence orjinal yeşili barındırdığından en güzel logo Air King'de, saniyeyle de çok uyumlu. Ama ben olsam ben de o bütçeyle Omega - Moonwatch alırdım. İlla Rolex istiyorsunuz ama bütçeniz ancak Air King'e el veriyorsa çok az farkla sanırım OP alınabiliyor diye biliyorum, çok güzel saat :champ:
Deniz
Kullanıcı avatarı
Ankthas

Mesaj sieger » 18 Nis 2019, 10:15

Yuyanikatc yazdı:Peki yeni air king modeli konusunda düşünceleriniz ne olur? En ucuz rolex olduğundan ötürü sadece gösteriş ve rolex olmasında ötürü alınmış gibi mi olur ne düşünülür bu konuda, şahsi olarak havacılık tarihindeki yeri ve sarı yeşil ve siyah kadran birleşimi ile çok zarif bulduğum bir saat ama giriş seviyesi rolex olması ve diğer modellerine göre ikinci elinin zayıf olduğunu düşünmem sebebi ile moonwatch almak daha mantıklı almak diye kendi adıma çıkarımda bulundum sizlerin yorumu ne olur?

Valla hocam saat konusunda muhtemelen en onemli konu, sizin severek almaniz ve kullanmaniz. Bi saat size keyif veriyorsa, kalitesini durusunu seviyorsaniz, ki bana airking logosu hic cekici gelmemistir, ama herseyi siya beyaz sevdigimden, ama siz seviyorsaniz, cidden hic dusunmeyin, keyifle kullanirsiniz. Ama niyetiniz alayim da, sonra satarim biraz hevesimi alayim diyorsaniz, o zaman 2. el alin, en azindan aldiginiza satabilirsiniz.
instagram.com/archpatek
Kullanıcı avatarı
sieger

Mesaj canzdmr » 18 Nis 2019, 10:15

Tercihim moonwatch olurdu benim de.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Kullanıcı avatarı
canzdmr

Mesaj Yuyanikatc » 18 Nis 2019, 10:23

Aklın yolu bir gibi duruyor sanırım;) bunda da sanırım Air king in diğer modellerin gölgesinde kalması da etkili gibi duruyor. Şüphesi yeşili çok güzel dursa da forumda da kutu açılışı ve incelemesi sadece 1 adet görebildim ki bu da ikinci elinde vs satarken zorlanabileceğimiz düşüncesi de etkili sanırım. OP aynı fiyatlarda var hemen hemen daha sade Air kinge göre benim fikrim:)
Kullanıcı avatarı
Yuyanikatc

Mesaj debra » 18 Nis 2019, 10:27

Tüm yazılanları okumadım ama her fiyatı göze alırım diyorsanız iki adımda bir alternatif mevcut: https://www.instagram.com/p/BuQxomxhO4J ... g8djnmgkif

SNE-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Kullanıcı avatarı
debra

Mesaj görkemk » 18 Nis 2019, 14:09

şimdi artık 5000 dolar ve üstü seviyeye çıkıldığında saat alacakken bence kafada en ufak bir şurası söyle mi olsaydı acaba saatin ? diye bir düşünce olmamalı.

rolex beğeniyorsun şu modelini beğeniyorsun ama ulaşamadığın için öbür rengini yada modelini alıyorsun bunu beyin asla kabul etmez eninde sonunda o saat elden çıkar.

Ha saate ulaşamadığın için beğeniyorsan kendini kandırıyorsan yine olmaz. Alır almaz hevesin kaçar yine keyfini süremezsin. İlk başlarda bikaç kişi saati övünce hoşuna gider sonra sıkılırsın. İşte rolex bu durumda avantajlı elinden çıkarınca zarar etmiyorsun.
Kullanıcı avatarı
görkemk

ÖncekiSonraki

Dön TSF Saat Danışma Platformu - Ask Your Next Watch

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 103 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners