Çelik Rolex Alternatifleri

Hakkında Bilgi Almak İstediğiniz Saatleri Burada Sorabilirsiniz
Forum kuralları
Sayın Üyeler TSF'ye Hoş Geldiniz, Saat Danışma Platforumu Bölümünde Yeni Saatinizle İlgili Bütçe ve Marka/Model Bazlı Tavsiye ve Kullanıcı Tecrübesi Talebinde Bulunabilirsiniz. Düşünülen Kriterlerin Detaylı Olarak Belirtilmesi Üyelerin Daha Rahat Tavsiyelerde Bulunmasını ve Tecrübelerini Paylaşmalarını Sağlayacaktır. Lütfen Açtığınız Konulara Sadece X Model Yorumunuz Nedir Şeklinde Yazmayınız. Sorulan Saatin Model Fotoğrafı, Özellikleri ve Öncelikle Kendi Yorumlarınızı Ekleyerek Sorunuz.

İyi Forumlar Dileriz

TSF

Re: Çelik Rolex Alternatifleri

Mesaj onuratamer » 18 Nis 2019, 15:54

Yeni Airking olculeri ve ozellikleri itibariyle Milgauss'un ikiz kardesi olmasina ragmen kolda malesef bir Milgauss hissiyati vermiyor. OP daha yerinde bir secim olabilir.
Kullanıcı avatarı
onuratamer

Mesaj canzdmr » 18 Nis 2019, 15:58

Benim en begendigim rolex modellerinden biri de Milgauss. OP ile fiyat farkini bilmiyorum ama dusunebilirsiniz.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Kullanıcı avatarı
canzdmr

Mesaj Yuyanikatc » 18 Nis 2019, 18:34

Teşekkür ederim gayet net direk yanıtlar:) forumun da en çok bu özelliğini seviyorum her seferinde bambaşka Ufuklar açıyor :thumbup:
Karar moonwatch olarak ilk düşündüğüm şekilde oluştu şu an :champ:
Kullanıcı avatarı
Yuyanikatc

Mesaj Yuyanikatc » 18 Nis 2019, 19:01

Ayrıca Edip Saat ten omega alan oldu mu acaba? Bayi listesinde görünmüyorlar ama distribütör garantili getirdiklerini söylediler moonwatch için güvenilir midir ?
En son Yuyanikatc tarafından 18 Nis 2019, 21:38 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Kullanıcı avatarı
Yuyanikatc

Mesaj sieger » 18 Nis 2019, 20:36

ben edip saatten aldim, tertemiz kargo ile cok hizli gonderdiler, sonra ihtiyacim olmadi ama, o tecrubem tertemizdi.
instagram.com/archpatek
Kullanıcı avatarı
sieger

Mesaj Yuyanikatc » 18 Nis 2019, 20:44

Ne güzel 8-) güle güle kullanın hocam :thumbup:
Kullanıcı avatarı
Yuyanikatc

Mesaj tarkani » 19 Nis 2019, 10:40

rolexcollector yazdı:Doğru düşünüyorsunuz. Ama bence daytona alırsanız moonwatch almanıza gerek olmayacak.
Sub ı şiddetle tavsiye ederim daytona olmaz ise, ama bence yacht master almayın.

Moonwatch alırsam, mlm'nin kayışlarıyla saati iyice spor bir görüntüye kavuşturmak istiyorum. O yüzden daytona ile farklı zamanlarda kullanabilirim diye düşündüm. Daytona'yı bulayım da derdim o olsun :lol:

Yachtmaster için herkes aynı fikirde. :(

BarisFB yazdı:haklısınız uretimden kalktı da ikinci elde blnr kadar falan prim yapmadıgı icin mantıklı fiyatlara ikinci elde bulunabilir anlamına demistim.

Chrono24'te US$9-10K arasında bayağı bir secenek var..ucuz degil tabi ama digerlerine gore fena degil.

İş dönüp dolaşıyor ve Submariner ile GMT arasında kalakalıyor. Bu arada ikinci eller de fena. Birisi bana yeni durumda 2007 Pepsi GMT'yi 17k Dolara "buldu".

onuratamer yazdı:Yeni Airking olculeri ve ozellikleri itibariyle Milgauss'un ikiz kardesi olmasina ragmen kolda malesef bir Milgauss hissiyati vermiyor. OP daha yerinde bir secim olabilir.

Air King'i beğeniyorum aslında ama kullanış amaçları farklı olsa da onun yerine sub daha mantıklı duruyor. Milgauss'u da bir ben sevemedim galiba.

Mandos yazdı:Yönetimdekileri tebrik etmek lazım bir marka nasıl yönetilir dersi veriyorlar.

Aynen. Müthiş bir pazarlama becerisi. Eskiden kızıyordum, empati yapmaya başlayınca takdir etmeye başladım. :super:

Herkese yorumları için teşekkürler. Şu anda ibre Sub veya GMT'den hangisini yakalarsam ona dönecek gibi duruyor.
Kullanıcı avatarı
tarkani

Mesaj jukko » 26 Nis 2019, 14:44

Merhabalar;

Gray dial OP'yi kahverengi kayışla kullanınca da çok değişik bir hava veriyor. OP'ye gidilip çelik bilezikle ayrı, deri kayışla ayrı hava yakalanabilir.

https://www.instagram.com/p/BW0GVF4niaT/?utm_source=ig_share_sheet&igshid=15hlzairuoy56
Kullanıcı avatarı
jukko

ÖncekiSonraki

Dön TSF Saat Danışma Platformu - Ask Your Next Watch

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 80 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners