10.000 bin tl'ye Kadar Alternatif Öneriler

Hakkında Bilgi Almak İstediğiniz Saatleri Burada Sorabilirsiniz
Forum kuralları
Sayın Üyeler TSF'ye Hoş Geldiniz, Saat Danışma Platforumu Bölümünde Yeni Saatinizle İlgili Bütçe ve Marka/Model Bazlı Tavsiye ve Kullanıcı Tecrübesi Talebinde Bulunabilirsiniz. Düşünülen Kriterlerin Detaylı Olarak Belirtilmesi Üyelerin Daha Rahat Tavsiyelerde Bulunmasını ve Tecrübelerini Paylaşmalarını Sağlayacaktır. Lütfen Açtığınız Konulara Sadece X Model Yorumunuz Nedir Şeklinde Yazmayınız. Sorulan Saatin Model Fotoğrafı, Özellikleri ve Öncelikle Kendi Yorumlarınızı Ekleyerek Sorunuz.

İyi Forumlar Dileriz

TSF

10.000 bin tl'ye Kadar Alternatif Öneriler

Mesaj mertk » 04 Mar 2019, 14:51

Merhaba kuzenim yeni bir saat alıcak size danışayım dedim farklı opsiyonlar için.

Kafasında Oris Aquis var,ben soktum :D

Sizin de her turlü ikinci el dahil önerilerinizi bekliyorum.Farklı alnernatif saatlar olabilir.
IVAN BEBEK BİR GÜN TÜRKİYE'YE YOLUN DÜŞECEK!!!
Kullanıcı avatarı
mertk

Re: 10.000 bin tl'ye Kadar Alternatif Öneriler

Mesaj görkemk » 04 Mar 2019, 16:12

valla o ortamın kralını diver aleminde ben bilirim :D :D :D

fazla sallamadan

marine master 300, oris aquis, tag heuer aquracer, yeni longines hydroconquest, longines legend diver

marine master 300 - çok güzel kasa, dial ve mekanizma ama ağır ve hantal özellikle metal kordonla

oris aquis - yakışıklı - kordon çok iyi , mekanizma basit , ikinci eli tokat yemiş mahalle yetimi gibi değer kaybediyor

tag aquaracer - çelik kordon biraz yavan - kasa bezel kadran çok iyi - makine basit

legend diver - vintage görünüm çok hoş - her kordonla gidiyor değişiklik imkanı fazla, yeni çıkan küçümen varyasyonunu bilmem ama lug lar çok uzun , lume diğerleri kadar iyi değil, makine oris ve tag aquaracerden bir grade iyi

Hydroconquest- diğerlerinden bi tık aşağıda işçilik , crown guardlar ve saat kolları çirkin , makine oris ve tag aquaracerden bir grade iyi
Kullanıcı avatarı
görkemk

Mesaj cbmad » 04 Mar 2019, 16:17

yukaridaki önerilere ilave, ikinci el omega smp300
Kullanıcı avatarı
cbmad

Mesaj mertk » 04 Mar 2019, 16:54

görkemk yazdı:valla o ortamın kralını diver aleminde ben bilirim :D :D :D

fazla sallamadan

marine master 300, oris aquis, tag heuer aquracer, yeni longines hydroconquest, longines legend diver

marine master 300 - çok güzel kasa, dial ve mekanizma ama ağır ve hantal özellikle metal kordonla

oris aquis - yakışıklı - kordon çok iyi , mekanizma basit , ikinci eli tokat yemiş mahalle yetimi gibi değer kaybediyor

tag aquaracer - çelik kordon biraz yavan - kasa bezel kadran çok iyi - makine basit

legend diver - vintage görünüm çok hoş - her kordonla gidiyor değişiklik imkanı fazla, yeni çıkan küçümen varyasyonunu bilmem ama lug lar çok uzun , lume diğerleri kadar iyi değil, makine oris ve tag aquaracerden bir grade iyi

Hydroconquest- diğerlerinden bi tık aşağıda işçilik , crown guardlar ve saat kolları çirkin , makine oris ve tag aquaracerden bir grade iyi

Güzel öneriler gelmiş, legend diver'ı yazdım bir köşeye.
Kullanıcı avatarı
mertk

Mesaj mertk » 04 Mar 2019, 16:55

cbmad yazdı:yukaridaki önerilere ilave, ikinci el omega smp300

Yenileri bulunmuyorda,eskilerini bilemem.
Kullanıcı avatarı
mertk

Mesaj Ankthas » 04 Mar 2019, 17:28

Ne tarz giyinir, spor mu, klasik mi? Bilek kalınlığı nedir, büyük saat mi severler, küçük çaplı mı? Biraz kıstasları daraltmak lazım sanki doğru saati bulabilmek için, yoksa böyle sınırsız öneri gelir. Ben şahsen bir saate bu kadar bütçe ayırabilecek durumda olsam Tudor - Black Bay 36 alırdım:

Resim
Deniz
Kullanıcı avatarı
Ankthas

Mesaj debra » 04 Mar 2019, 19:05

Ankthas yazdı:Ne tarz giyinir, spor mu, klasik mi? Bilek kalınlığı nedir, büyük saat mi severler, küçük çaplı mı? Biraz kıstasları daraltmak lazım sanki doğru saati bulabilmek için, yoksa böyle sınırsız öneri gelir. Ben şahsen bir saate bu kadar bütçe ayırabilecek durumda olsam Tudor - Black Bay 36 alırdım:

Resim
Bezeli neden yok bunun :(

SNE-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Kullanıcı avatarı
debra

Mesaj copycat » 04 Mar 2019, 20:48

O fiyatlara 2. El breitling düşüyor mu bilmem. Bir ara steelfish kullandım arkadaşımın, bayağı keyifli bir saatti.

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Kullanıcı avatarı
copycat

Sonraki

Dön TSF Saat Danışma Platformu - Ask Your Next Watch

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 100 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners