Guess Guw0377g4 saat almak istiyorum oneriniz

Hakkında Bilgi Almak İstediğiniz Saatleri Burada Sorabilirsiniz
Forum kuralları
Sayın Üyeler TSF'ye Hoş Geldiniz, Saat Danışma Platforumu Bölümünde Yeni Saatinizle İlgili Bütçe ve Marka/Model Bazlı Tavsiye ve Kullanıcı Tecrübesi Talebinde Bulunabilirsiniz. Düşünülen Kriterlerin Detaylı Olarak Belirtilmesi Üyelerin Daha Rahat Tavsiyelerde Bulunmasını ve Tecrübelerini Paylaşmalarını Sağlayacaktır. Lütfen Açtığınız Konulara Sadece X Model Yorumunuz Nedir Şeklinde Yazmayınız. Sorulan Saatin Model Fotoğrafı, Özellikleri ve Öncelikle Kendi Yorumlarınızı Ekleyerek Sorunuz.

İyi Forumlar Dileriz

TSF

Re: Guess Guw0377g4 saat almak istiyorum oneriniz

Mesaj danGerfuLL » 02 Mar 2019, 22:02

Saat tutkunu degilseniz alin kullanin. Pilli bir saat yillarca sorunsuz calisir; ama saat hevesiniz var ise pilli saat sizi uzun bir sure boyunca tatmin etmeyecektir.

Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Kullanıcı avatarı
danGerfuLL

Mesaj morningstar » 02 Mar 2019, 22:09

Bu paraya bencede almak mantikli olmaz.300-350 TL arasina otomatik bir vostok getirtebilirsiniz.700-1000TL civarinda orient-seiko gibi markalardan güzel secenekler mevcut bunlari kisisel tecrubelerimden soyluyorum cekmecemde öyle duruyor yillar önce aldigim guess saatim.
Kullanıcı avatarı
morningstar

Mesaj Metehantr66 » 04 Mar 2019, 13:02

Kesinlikle arkadaşlara katılıyorum paranıza yazık hele garanti prosedürleri kanser etmişti beni

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Kullanıcı avatarı
Metehantr66

Mesaj raven » 04 Mar 2019, 14:20

Mertyldz yazdı:İyi gunler guw0377g4 kodlu guess marka saat almayi dusunuyorum distribütöru saat&saat olan bu markanin n11.com da Vanlılar saatte 350 tl gibi daha ucuza bulmus bulunmaktayim sizce guvenilir bir saatci mi yorumlarkni bekliyorum tesekkur ederim suan saatin normal fiyati 1440 tl n11 de 1080 tl dir

Çok fazla bütçeniz yoksa swiss military modellerine bakın. 350 TL olmasa da 1000 TL altı güzel modeller var. İlla otomatik almanız gerekmiyor. :thumbup:
Düşünüyorum öyleyse varım, düşünemiyorum öyleyse malım!
Kullanıcı avatarı
raven

Mesaj Mertyldz » 07 Mar 2019, 21:01

danGerfuLL yazdı:Saat tutkunu degilseniz alin kullanin. Pilli bir saat yillarca sorunsuz calisir; ama saat hevesiniz var ise pilli saat sizi uzun bir sure boyunca tatmin etmeyecektir.

Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Saat tutkunu degilim dolabimda tommy hilfiger tek bir tane saatim var sadece alma amacimda şık ve güzel bir görüntü 5 yıldır aynı saati taktigimdan dolayi sıkıldım seiko veya baska modellere baktigimda bana hitap etmiyor biraz cok duz sade izlenimi buyuk saati gibi duruyor sadece saat takma aliskanligim var ve erkek icin iyi bir aksesuar oldugunu dusunuyorum benim tek korkum vanlılar saatten alacagim icin sahte olabilir mi korkusuydu fiyat olarak uygun diye ama siparis verdim yorumlarida iyidi magazanin bakalim
Ve yorum yapan baska diger arkadaslarada tesekkur ederim
Kullanıcı avatarı
Mertyldz

Mesaj Ankthas » 07 Mar 2019, 22:10

Vanlılar saat sahte saat satmaz o konuda içiniz rahat olsun. Hayırlı olsun ne diyelim :)
Deniz
Kullanıcı avatarı
Ankthas

Mesaj vollkan59 » 19 Mar 2019, 23:09

Hayırlı olsun. Siz beğendiyseniz , bize hayırlı olsun demek düşer. Şunu da aklımızın bir yerinde tutmakta fayda var diye düşünüyorum;

Burada arkadaşlar önerilerini söyler iken, yeni başlayan, meraklı olan veya bir anlık heves edip hangisini alayım diye soran arkadaşlara naçizane görüşlerini belirtiyorlar. Bazı şeyleri dikkate almak gerek. Zira aynı yoldan kendileri de geçtiler.

Bu aslında bizler için bulunmaz nimet, kendilerinin zamanında çıktıkları bu yolda, gördüğü yanlışları bizlere sunuyorlar, bunu da ücretsiz yapıyorlar :thumbup:

Hani biraz kulak kabartmak gerek, tekrar hayırlı olsun.
Kullanıcı avatarı
vollkan59

Önceki

Dön TSF Saat Danışma Platformu - Ask Your Next Watch

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 144 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners