Casio dw5600 vs gwm5610

Hakkında Bilgi Almak İstediğiniz Saatleri Burada Sorabilirsiniz
Forum kuralları
Sayın Üyeler TSF'ye Hoş Geldiniz, Saat Danışma Platforumu Bölümünde Yeni Saatinizle İlgili Bütçe ve Marka/Model Bazlı Tavsiye ve Kullanıcı Tecrübesi Talebinde Bulunabilirsiniz. Düşünülen Kriterlerin Detaylı Olarak Belirtilmesi Üyelerin Daha Rahat Tavsiyelerde Bulunmasını ve Tecrübelerini Paylaşmalarını Sağlayacaktır. Lütfen Açtığınız Konulara Sadece X Model Yorumunuz Nedir Şeklinde Yazmayınız. Sorulan Saatin Model Fotoğrafı, Özellikleri ve Öncelikle Kendi Yorumlarınızı Ekleyerek Sorunuz.

İyi Forumlar Dileriz

TSF

Re: Casio dw5600 vs gwm5610

Mesaj yus49 » 13 Şub 2019, 12:46

Tercihimi g5600den yana kullandim, forum uzerinden gorkemk hocamdan ikinci el olarak satin aldim, sagolsun yardimci oldu, buyuk ihtimal ile yarin elime ulasacak.

Peki neden bu saati tercih ettim? Dw5600 klasik modeli malesef ulkemizde yuksek fiyatlarda(amazon uzerinden alindiginda cok daha uygun) ve normal pilli. İki model gorsel olarak hemen hemen ayni cok fark goremedim. İki modeli de deneme sansim oldu ikiside bilekte cok guzel durdu. Asil almak istedigim dw5600bb yi ise bulamadim. Benzer seri saatleri denedigimde fotolarda gordugum, hissettigim cekiciligi acikcasi cok bulamadim, ozellike bazi isik kosullarinda ekran okuyamama probleminden cok bahsediliyor, benzer serilerde de ayni problemi gordum.

G5600 tercihim ise hem 2.el uygun ve temiz, hem solar bir model. Gorsel acilardan bir fark olmasa da teknik olarak daha ustun. Hayirlisiyla elime ulastiginda daha bir kurcalayarak biraz daha uzatabilirim yaziyi belki de bir acilis yapabilirim. Ayni saati almak isteyeblere ufak bir bilgilendirme olur.
Kullanıcı avatarı
yus49

Re: Casio dw5600 vs gwm5610

Mesaj MrJingles » 25 Şub 2019, 00:47

Ankthas yazdı:Çok teşekkür ederim. Evet bazı açılardan ışık aldığında zorlaşıyor ama büyük bir sıkıntı çıkarmıyor:

Resim

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Bu modeli çok beğeniyorum ama sanırım içindeki makine F-91W’nin fonksiyonellik olarak bir tık üstü. Dünya saatleri modu yok. Gün isimleri de iki harfli.
Gerçek bir saat enerjisini pilden ve ışıktan değil sahibinden alır.
Kullanıcı avatarı
MrJingles

Önceki

• Similar topics
    Cevaplar
    Görüntüleme
    Yazar

Dön TSF Saat Danışma Platformu - Ask Your Next Watch

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 145 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners