Yeni al─▒nacak saat i├žin tavsiye....

Hakk─▒nda Bilgi Almak ─░stedi─činiz Saatleri Burada Sorabilirsiniz
Forum kurallar─▒
Say─▒n ├ťyeler TSF'ye Ho┼č Geldiniz, Saat Dan─▒┼čma Platforumu B├Âl├╝m├╝nde Yeni Saatinizle ─░lgili B├╝t├že ve Marka/Model Bazl─▒ Tavsiye ve Kullan─▒c─▒ Tecr├╝besi Talebinde Bulunabilirsiniz. D├╝┼č├╝n├╝len Kriterlerin Detayl─▒ Olarak Belirtilmesi ├ťyelerin Daha Rahat Tavsiyelerde Bulunmas─▒n─▒ ve Tecr├╝belerini Payla┼čmalar─▒n─▒ Sa─člayacakt─▒r. L├╝tfen A├žt─▒─č─▒n─▒z Konulara Sadece X Model Yorumunuz Nedir ┼×eklinde Yazmay─▒n─▒z. Sorulan Saatin Model Foto─čraf─▒, ├ľzellikleri ve ├ľncelikle Kendi Yorumlar─▒n─▒z─▒ Ekleyerek Sorunuz.

─░yi Forumlar Dileriz

TSF

Yeni al─▒nacak saat i├žin tavsiye....

Mesaj toudainiwa » 26 Oca 2019, 15:10

ResimResim

Herkese selam ├Âncelikle. Yeni alaca─č─▒m saat i├žin tavsiye ve ├Ânerilere ihtiyac─▒m var. ─░stedi─čim saat asl─▒nda her┼čeyi ile resimdeki Longines Conquest modelinde var ancak kendisi Quartz oldu─ču i├žin se├ženek olmaktan ├ž─▒k─▒yor. Bu renk ve kombinasyonlar ise HydroConquest modelinde olmad─▒─č─▒ i├žin bana biraz dudak b├╝kt├╝r├╝yor.

Sizden bekledi─čim bana tamamen bu renk ve bileklik kombinasyonlar─▒nda 1000- 2000dolar aras─▒ fiyat─▒ olan m├╝mk├╝nse Gmt ( ┼čart de─čil )olan iyi bir marka saat ├Ânermeniz olacak. Herkese ┼čimdiden te┼čekk├╝rler.

Gesendet von iPhone mit Tapatalk
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
toudainiwa

Kay─▒t: 09 Ara 2018, 16:02

Re: Yeni al─▒nacak saat i├žin tavsiye....

Mesaj raven » 26 Oca 2019, 15:37

Quartz olmas─▒ Longines'i Longines olmaktan ├ž─▒karmaz. Bence ├žok ┼č─▒k bir model :thumbup:
─░lla otomatik olacaksa Seiko ve Orient Star'a bak─▒n :thumbup:
Dusunuyorum oyleyse varim, dusunemiyorum oyleyse malim!
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
raven

Ya┼č: 48
Kay─▒t: 26 Nis 2013, 19:31

Mesaj Ufkynl » 26 Oca 2019, 15:46

Kullan─▒c─▒ avatar─▒
Ufkynl

Kay─▒t: 18 Eki 2015, 18:09

Mesaj toudainiwa » 26 Oca 2019, 15:46

raven yazd─▒:Quartz olmas─▒ Longines'i Longines olmaktan ├ž─▒karmaz. Bence ├žok ┼č─▒k bir model :thumbup:
─░lla otomatik olacaksa Seiko ve Orient Star'a bak─▒n :thumbup:

Tabii ki ├ž─▒karmaz ama g├Ân├╝l otomatik olsun istiyor i┼čte. Bir de san─▒r─▒m 2018 Basel da tan─▒tt─▒klar─▒ Master serisi Annual Calender modeli var otomatik ama biraz klasik ka├ž─▒yor gibi.
Resim

Kullan─▒c─▒ avatar─▒
toudainiwa

Mesaj azizkaya » 26 Oca 2019, 16:02

Ufkynl yazd─▒:http://forum.saatforumu.com/viewtopic.php?f=202&t=30316#axzz5dd4AfceK
Alin i┼čte bunu?
https://r.tapatalk.com/shareLink?url=http%3A%2F%2Fwww%2Eforum%2Esaatforumu%2Ecom%2Fviewtopic%2Ephp%3Ft%3D30159&share_tid=30159&share_fid=32466&share_type=t
Bu da fena de─čil sanki.

SM-N910C cihaz─▒mdan Tapatalk kullan─▒larak g├Ânderildi
Al─▒nca ya da sat─▒nca pi┼čman olmad─▒─č─▒m bir saat olmad─▒.
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
azizkaya

Kay─▒t: 14 Nis 2017, 01:02

Mesaj toudainiwa » 26 Oca 2019, 16:13

Ufkynl yazd─▒:http://forum.saatforumu.com/viewtopic.php?f=202&t=30316#axzz5dd4AfceK
Alin i┼čte bunu?

Evet bu g├╝zelmis. Kendi sitesinde nasilsa g├Ârememistim ben bunu. Forumun faydalari iste. Cok tesekk├╝rler.
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
toudainiwa

Mesaj Cagri91 » 26 Oca 2019, 19:57

toudainiwa yazd─▒:ResimResim

Herkese selam ├Âncelikle. Yeni alaca─č─▒m saat i├žin tavsiye ve ├Ânerilere ihtiyac─▒m var. ─░stedi─čim saat asl─▒nda her┼čeyi ile resimdeki Longines Conquest modelinde var ancak kendisi Quartz oldu─ču i├žin se├ženek olmaktan ├ž─▒k─▒yor. Bu renk ve kombinasyonlar ise HydroConquest modelinde olmad─▒─č─▒ i├žin bana biraz dudak b├╝kt├╝r├╝yor.

Sizden bekledi─čim bana tamamen bu renk ve bileklik kombinasyonlar─▒nda 1000- 2000dolar aras─▒ fiyat─▒ olan m├╝mk├╝nse Gmt ( ┼čart de─čil )olan iyi bir marka saat ├Ânermeniz olacak. Herkese ┼čimdiden te┼čekk├╝rler.

VHP lerin tasar─▒m ve renk kombinasyonlar─▒n─▒ ben de uzun zamand─▒r ├žok be─čeniyorum, klasik conquest lerden ├žok daha ho┼č durdu─ču kesin longines bu kadran kombinasyonlar─▒n─▒ neden otomatik conquest lerde yapm─▒yor anlamak ger├žekten g├╝├ž

HUAWEI VNS-L31 cihaz─▒mdan Tapatalk kullan─▒larak g├Ânderildi
"...takvimle saatle alakas─▒ olmayan; sanat─▒n, ihtirasla, imanla ya┼čanm─▒┼č hayat─▒n ve tarihin bu ┼čehrin havas─▒nda ebedi bir mevsim gibi ayarlad─▒─č─▒ vel├╗d ve yekp├óre bir zaman..."
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
Cagri91

Kay─▒t: 10 May 2018, 20:40

D├Ân TSF Saat Dan─▒┼čma Platformu - Ask Your Next Watch

Kimler ├ževrimi├ži

Bu forumu gezen kullan─▒c─▒lar: Hi├ž bir kay─▒tl─▒ kullan─▒c─▒ yok ve 52 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners