Lacoste saat için kordon

Hakkında Bilgi Almak İstediğiniz Saatleri Burada Sorabilirsiniz
Forum kuralları
Sayın Üyeler TSF'ye Hoş Geldiniz, Saat Danışma Platforumu Bölümünde Yeni Saatinizle İlgili Bütçe ve Marka/Model Bazlı Tavsiye ve Kullanıcı Tecrübesi Talebinde Bulunabilirsiniz. Düşünülen Kriterlerin Detaylı Olarak Belirtilmesi Üyelerin Daha Rahat Tavsiyelerde Bulunmasını ve Tecrübelerini Paylaşmalarını Sağlayacaktır. Lütfen Açtığınız Konulara Sadece X Model Yorumunuz Nedir Şeklinde Yazmayınız. Sorulan Saatin Model Fotoğrafı, Özellikleri ve Öncelikle Kendi Yorumlarınızı Ekleyerek Sorunuz.

İyi Forumlar Dileriz

TSF

Lacoste saat için kordon

Mesaj tskrn3434 » 29 Ara 2018, 23:45

Selamlar forumda yeniyim umarım konuyu yanlış başlığa açmamışımdır. Elimde lac 2010655 modeli var ve ben bu modele deri kordon takmak istiyorım fakat kordonun saat kasasıyla birleştiği yeryerde pim kısa, bu tarza uygun deri kordon bulması zor olduğu için notmal bir deri kordon taksam kötü mü durur kasaya göre kordon ince kalır gibime geliyorda
https://i.hizliresim.com/r5Z6MB.jpg
https://i.hizliresim.com/7aM7gm.jpg
https://i.hizliresim.com/P1Pnkv.jpg
Kullanıcı avatarı
tskrn3434

Re: Lacoste saat için kordon

Mesaj burkay88 » 30 Ara 2018, 00:52

Merhabalar bana kalırsa düz deri kordon saate göre çok ince kalır. Saat çok spor bir tarzda deri kordonun çok yakışmayacağını düşünüyorum. Şu anki görünüşünü bence bozmayın gayet güzel görünüyor
Kullanıcı avatarı
burkay88

Mesaj infinity » 30 Ara 2018, 10:50

Bir saatçide istediğiniz mm eninde kordon beğenin. Kordonun birleşim yerlerini saatin lug aralığına göre keser ayarlar ve monte eder.
Kullanıcı avatarı
infinity

Mesaj tskrn3434 » 30 Ara 2018, 11:45

Cevaplar için teşekkür ederim deri takmak istememin sebebi silikonun rahatsız etmesi infinity nickli arkadaşımızın dediği benimde aklıma gelmişti ama yapan olmaz diye tahmin ediyordum yine de bir saatçiye sorayım
Kullanıcı avatarı
tskrn3434

Mesaj emirca » 30 Ara 2018, 18:25

bana kalırsa saatin spor havasını bozar,bence hiç ellemeyin yada farklı bir silikon kayış deneyin
Kullanıcı avatarı
emirca

Dön TSF Saat Danışma Platformu - Ask Your Next Watch

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 57 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners