Geçici Business Casual saat önerisi

Hakkında Bilgi Almak İstediğiniz Saatleri Burada Sorabilirsiniz
Forum kuralları
Sayın Üyeler TSF'ye Hoş Geldiniz, Saat Danışma Platforumu Bölümünde Yeni Saatinizle İlgili Bütçe ve Marka/Model Bazlı Tavsiye ve Kullanıcı Tecrübesi Talebinde Bulunabilirsiniz. Düşünülen Kriterlerin Detaylı Olarak Belirtilmesi Üyelerin Daha Rahat Tavsiyelerde Bulunmasını ve Tecrübelerini Paylaşmalarını Sağlayacaktır. Lütfen Açtığınız Konulara Sadece X Model Yorumunuz Nedir Şeklinde Yazmayınız. Sorulan Saatin Model Fotoğrafı, Özellikleri ve Öncelikle Kendi Yorumlarınızı Ekleyerek Sorunuz.

İyi Forumlar Dileriz

TSF

Geçici Business Casual saat önerisi

Mesaj burkay88 » 16 Ara 2018, 15:24

Merhabalar herkese iyi hafta sonları dilerim,
Genellikle daha çok spor veya günlük tarzda giyinmekteyim bundan dolayı da saatlerimi de buna göre alıyordum. Fakat önümüzdeki bir kaç gün boyunca bir kaç görüşmeye katılmam gerekli ve bundan dolayı da business casual olarak adlandırılan giyim tarzına uygun saatim yok. Fakat bahsettiğim görüşmelerden sonra da bir daha bu tarzda saat ne zaman kullanırım bilmiyorum. Bundan dolayı düşük bütçeli sadece bir kaç gün kullanacağım geçici bir saat arıyorum.

Casio Mtp1183 modeli bana uygun gibi geldi, siyah deri kordon ile beni idare edebileceğini düşünüyorum. Bu saat hakkındaki yorumlarınıza ve önerebileceğiniz ihtiyacıma uygun saat önerilerine ihtiyacım var.

https://www.kosovalisaat.com/urun/casio ... gISYfD_BwE
Kullanıcı avatarı
burkay88

Re: Geçici Business Casual saat önerisi

Mesaj dkmbismarck » 16 Ara 2018, 17:52

herhalde seiko presage serisi sorunuzun tam olarak cevabıdır.bu arada benim de forumda tertemiz bir seiko presage ilanım bulunuyor.bakmanızı oneririm :D .
Kullanıcı avatarı
dkmbismarck

Mesaj burkay88 » 16 Ara 2018, 18:06

Hocam teşekkür ederim fakat fiyatı ihtiyacıma göre çok yüksek.
Kullanıcı avatarı
burkay88

Mesaj Maradona » 16 Ara 2018, 18:10

Birkaç gün için fiyatı ne olursa olsun gereksiz bir harcama olmaz mı sizce? Ödünç saat alabileceğiniz bir arkadaşınız yok mu yakınlarda?
Kullanıcı avatarı
Maradona

Mesaj coolfire » 16 Ara 2018, 19:08

Elinizdeki 8928 bence sırıtmaz takım elbiseyle. Two tone diverlar altının ağır duruşu sebebiyle uyuyor genelde takımlara. Ben daha önce kullandım takımla ve çok da uydu açıkçası.

Sent from my SM-N920C using Tapatalk
Kullanıcı avatarı
coolfire

Mesaj azizkaya » 16 Ara 2018, 19:10

Birkaç gün için olmayabilir belki. Bugün klasik sayılan datejust saati şort tişört kombinasyonu ile giyebileceğiniz gibi bir submariner'ı istediğiniz takım elbise ile giyebilirsiniz. Naçizane önerim siz bütçeniz ve beğeniniz doğrultusunda bir tercih yapın ve sonra saatinizin tadını çıkarın.
Bu noktada 500 tl bandında yer alan seiko 5 ve orient tristar saatler işinizi görecek, sonrasında da koleksiyonda kendilerine belki günlük kullanım için bile yer bulabilecektir.

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Alınca ya da satınca pişman olmadığım bir saat olmadı.
Kullanıcı avatarı
azizkaya

Mesaj MehmetKaratürk » 16 Ara 2018, 19:25

Benimde düşüncem aynı şekilde bir arkasaşınız veya tanıdığınızdan ödünç saat almanız yönünde sonrasında bir bakarsınız saatin modeli vazgeçilmeyenleriniz arasında yerini alır belki
Olmadı diye üzüldüğün dua'ya, gün gelir sevinirsin
Kullanıcı avatarı
MehmetKaratürk

Mesaj Ankthas » 16 Ara 2018, 19:32

Linkteki saat gayet güzelmiş, iş görür bence. İlerde de kullanılır illaki düğündü, yemekti. Bence yapıştırın :thumbup:
Deniz
Kullanıcı avatarı
Ankthas

Sonraki

Dön TSF Saat Danışma Platformu - Ask Your Next Watch

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 145 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners