Greenwich nas覺ld覺r

Hakk覺nda Bilgi Almak 襤stediiniz Saatleri Burada Sorabilirsiniz
Forum kurallar覺
Say覺n yeler TSF'ye Ho Geldiniz, Saat Dan覺ma Platforumu B繹l羹m羹nde Yeni Saatinizle 襤lgili B羹t癟e ve Marka/Model Bazl覺 Tavsiye ve Kullan覺c覺 Tecr羹besi Talebinde Bulunabilirsiniz. D羹羹n羹len Kriterlerin Detayl覺 Olarak Belirtilmesi yelerin Daha Rahat Tavsiyelerde Bulunmas覺n覺 ve Tecr羹belerini Paylamalar覺n覺 Salayacakt覺r. L羹tfen A癟t覺覺n覺z Konulara Sadece X Model Yorumunuz Nedir eklinde Yazmay覺n覺z. Sorulan Saatin Model Fotoraf覺, zellikleri ve ncelikle Kendi Yorumlar覺n覺z覺 Ekleyerek Sorunuz.

襤yi Forumlar Dileriz

TSF

Re: Greenwich nas覺ld覺r

Mesaj manil » 31 Ara 2018, 11:36

infinity yazd覺:Adam覺n biri "hafif bir kad覺n" a a覺k olmu ne ailesi ne arkadalar覺 o kadar dil d繹kmelerine ramen vazge癟irememiler; g繹n羹l bu, g繹n羹l de senin, para da senin, zevk de senin, e o zaman bover, g羹le g羹le kullan kardeim.
Bu airlik, s繹zc羹klere yans覺yan bilgelik ve naiflik bana birini hat覺rlat覺yor... Eline, emeine sal覺k usta...

Sent from my E6633 using Tapatalk
Some people feel the rain. Others just get wet.

Bob Marley
Kullan覺c覺 avatar覺
manil

Kay覺t: 14 ub 2014, 12:33

Mesaj barkodd » 06 Oca 2019, 01:44

Bana 繹yle eli y羹z羹 d羹zg羹n, g繹n羹l rahatl覺覺yla koluma tak覺p dolaabileceim, temiz aile terbiyesi alm覺 biri laz覺m diyerek g羹n羹birlik ilikilere son verdim, imdi nian-d羹羹n masraflar覺 fazla tutmayacak, g繹nl羹me sinecek ancak beni maddi olarak da zorlamayacak aday ar覺yorum, hay覺rl覺s覺...
襤nternette sat覺s yapan sitelerin fiziki sat覺 maazas覺 var m覺 acaba, varsa oraya yolu d羹en oluyor mu, ya da Sirkeci'ye yolu d羹羹p de benim ad覺ma belirteceim bir iki modelde fiyat sorup pazarl覺k yapabilecek birileri var m覺d覺r acaba?
Kullan覺c覺 avatar覺
barkodd

Kay覺t: 20 Oca 2011, 11:59

Mesaj barkodd » 08 Oca 2019, 09:45

bu arada say覺n infinity'nin mesaj覺n覺 okumayanlar覺n ciddi ciddi evlenme haz覺rl覺覺nda olup da eya arar gibi e aday覺 tarifi yap覺p oradan da nianda kullan覺lacak saat aray覺覺nda olduumu d羹羹nebilecekleri bir mesaj olmu, gece gece foruma yaz覺nca biraz ucu a癟覺k bir mesaj gibi ka癟m覺, d羹zelteyim istedim, mesajdaki maksat forumdaki bilgi/tecr羹be olarak bizden b羹y羹klerimizin tasvip etmedii, ancak ya olarak olmasa bile g繹rg羹 olarak forumun k羹癟羹羹 olan benim ge癟ici bir ak覺l 癟elinmesiyle alma hevesine kap覺ld覺覺m Greenwich saati geri g繹ndermi olmamd覺, yaln覺z geri kalan k覺s覺m doru, 襤stanbul'a pek yolum d羹mediinden (daha dorusu bu s覺ralar gelme plan覺m olmad覺覺ndan), gelsem de arad覺覺m modelleri canl覺 g繹rebilme ans覺m olmayabileceinden, Sirkeci gibi bir merkeze veya bildii bir saat galerisine arada urayan, yolu d羹en, belki bende olduu gibi kendi zevki olarak kime olursa olsun saat bakmaktan holanan birileri varsa birka癟 marka model bilgisi verip eer m羹mk羹nse fiyat sormas覺n覺/olabildii kadar da pazarl覺kl覺 bir son fiyat almas覺n覺 kendisinden rica edebilirim, eer m羹mk羹n olursa
Kullan覺c覺 avatar覺
barkodd

Kay覺t: 20 Oca 2011, 11:59

Mesaj avcioglu » 22 ub 2019, 11:11

Greenwich hangi 羹lkenin 羹retimi ve markas覺d覺r.
Kullan覺c覺 avatar覺
avcioglu

Kay覺t: 22 ub 2019, 11:05

Mesaj burakyigit » 25 ub 2019, 11:29

avcioglu yazd覺:Greenwich hangi 羹lkenin 羹retimi ve markas覺d覺r.

yerli marka. 羹retim romanya diye hat覺rl覺yorum.
Kullan覺c覺 avatar覺
burakyigit

Ya: 38
Kay覺t: 01 Eyl 2017, 20:13

nceki

D繹n TSF Saat Dan覺ma Platformu - Ask Your Next Watch

Kimler 癟evrimi癟i

Bu forumu gezen kullan覺c覺lar: Hi癟 bir kay覺tl覺 kullan覺c覺 yok ve 129 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners