Seiko SKX007 Hakkında

Hakkında Bilgi Almak İstediğiniz Saatleri Burada Sorabilirsiniz
Forum kuralları
Sayın Üyeler TSF'ye Hoş Geldiniz, Saat Danışma Platforumu Bölümünde Yeni Saatinizle İlgili Bütçe ve Marka/Model Bazlı Tavsiye ve Kullanıcı Tecrübesi Talebinde Bulunabilirsiniz. Düşünülen Kriterlerin Detaylı Olarak Belirtilmesi Üyelerin Daha Rahat Tavsiyelerde Bulunmasını ve Tecrübelerini Paylaşmalarını Sağlayacaktır. Lütfen Açtığınız Konulara Sadece X Model Yorumunuz Nedir Şeklinde Yazmayınız. Sorulan Saatin Model Fotoğrafı, Özellikleri ve Öncelikle Kendi Yorumlarınızı Ekleyerek Sorunuz.

İyi Forumlar Dileriz

TSF

Re: Seiko SKX007 Hakkında

Mesaj CpoeT » 07 Ara 2018, 15:48

ozgtegin yazdı:Seiko SKX saatler ikonik ve saat meraklıları tarafından iyi bilinen ve kullanılan bir modeldir. Burda meraklısı, ilgilisi ve sahibi olan o kadar kullanıcı size bilgi veriyor. Eğer SKX saatin halen bütün bu açıklamalara rağmen orijinal veya Seiko ürünü olduğunu düşünmüyorsanız almayın, başka bir saat bakın...

Bakın kullanıcı bilgisi ile alakası yok söylediğimin. Bir saat resmi olarak satılıyorsa internet sitesinde bir açıklaması olur, ben olmayan bir saat görmedim bunun haricinde, dediğim gibi resmi bir yerde bu saat satılmıyor bunu anlatmaya çalışıyorum.
Kullanıcı avatarı
CpoeT

Mesaj CptOz » 07 Ara 2018, 15:58

Seiko 1000 lerce model saat ureten ve üretmiş bir firma olup daha once üretilmiş veya halen üretilen bir modeli resmi sitesinde bulacaksınız diye birşey yok. Genelde yeni ürünlerini ve belirlediklerini koyarlar. Burası da kullanıcıların ve meraklılarının olduğu bir forumdur. Dolayısıyla kullanıcılara danışıyorsunuz. Tatmin olmuyorsanız Seiko resmi sitesine mail atıp irtibat kurmanızı veya resmi kanallardan bilgi sahibi olmanızı tavsiye ederim. Cevap alınca bizi de bilgilendirirseniz SKX sahipleri çakma saatlerinden kurtulurlar veya gönül rahatlığı ile kullanmaya devam ederler belki

Ben de almayı düşünüyordum kıllandım şimdi, bekleyelim bakalım. [emoji16]
En son CptOz tarafından 07 Ara 2018, 16:04 tarihinde düzenlendi, toplamda 2 kere düzenlendi.
Kullanıcı avatarı
CptOz

Mesaj cbmad » 07 Ara 2018, 16:00

seikonun yüzlerce serisi binlerce modeli vardır, bütün modellerin markanın resmi sitesinde güncel olarak yer alması gerekmez
Kullanıcı avatarı
cbmad

Mesaj danGerfuLL » 07 Ara 2018, 16:29

O kadar efsane modeldir ki 7S mekanizma kullanir. [emoji846] Ustelik dalgic saatidir. Oteki tarafta 100 metrelik Seiko 5 elle kurma + otomatik + hack 4R mekanizma kullanirken sag olsun Seiko 7S'yi hak gormus bu saate.

Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Kullanıcı avatarı
danGerfuLL

Mesaj iskampavya » 07 Ara 2018, 16:53

CpoeT yazdı:Bilgisi olan yok mudur?
Bilgisi olan çok.. hatta vakit gibi kıymetli zamanını size ayırıp cevap yazan bilgi veren arkadaşlarımızda çok gördüğünüz gibi de.. Siz o bilgiyi almak mı istiyorsunuz? Yoksa olmayan bilginiz ile size vakit ayırıp bilgilendiren kişilerle iddialaşmak mı istiyorsunuz? Anlayamadım..

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Kullanıcı avatarı
iskampavya

Mesaj CpoeT » 07 Ara 2018, 16:56

cbmad yazdı:seikonun yüzlerce serisi binlerce modeli vardır, bütün modellerin markanın resmi sitesinde güncel olarak yer alması gerekmez

Teşekkür ederim
Kullanıcı avatarı
CpoeT

Mesaj Mandos » 07 Ara 2018, 16:58

CpoeT yazdı:Endişemin yersiz olduğunu düşünmüyorum, şuanda böyle bir saat üretiyorlarsa en azından siteye koymadılar ama bi Instagram vs. de saatin fotoğrafını paylaşmaları gerekmez mi? Hemde bütün diğer modelleri paylaşıyorken, bu yüzden bana çok saçma geliyor ve gerçekliğine şuanlık inanmıyorum, Abt Saat Vs. Saat farketmiyor kimsenin babasının saat şirketi değil orası ki doğru söylesinler yada yanlış bile biliyor olabilirler. Dünya garantisini kutunun içine koymakta zor birşey değil, bu orijinalliğini doğrulamaz.

İlginç gerçekten. Aydın Saat’in kim olduğunu biliyor musunuz?
Kullanıcı avatarı
Mandos

Mesaj CpoeT » 07 Ara 2018, 16:58

iskampavya yazdı:
CpoeT yazdı:Bilgisi olan yok mudur?
Bilgisi olan çok.. hatta vakit gibi kıymetli zamanını size ayırıp cevap yazan bilgi veren arkadaşlarımızda çok gördüğünüz gibi de.. Siz o bilgiyi almak mı istiyorsunuz? Yoksa olmayan bilginiz ile size vakit ayırıp bilgilendiren kişilerle iddialaşmak mı istiyorsunuz? Anlayamadım..

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Tabiki de bilgiyi almak istiyorum herkesede teşekkür ederim, sadece yeterli gelmediği için daha somut bir kanıt istemiştim
Kullanıcı avatarı
CpoeT

ÖncekiSonraki

Dön TSF Saat Danışma Platformu - Ask Your Next Watch

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 92 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners