2.000 TL B├╝t├želi ─░lk Otomatik Saat ├ľnerisi?

Hakk─▒nda Bilgi Almak ─░stedi─činiz Saatleri Burada Sorabilirsiniz
Forum kurallar─▒
Say─▒n ├ťyeler TSF'ye Ho┼č Geldiniz, Saat Dan─▒┼čma Platforumu B├Âl├╝m├╝nde Yeni Saatinizle ─░lgili B├╝t├že ve Marka/Model Bazl─▒ Tavsiye ve Kullan─▒c─▒ Tecr├╝besi Talebinde Bulunabilirsiniz. D├╝┼č├╝n├╝len Kriterlerin Detayl─▒ Olarak Belirtilmesi ├ťyelerin Daha Rahat Tavsiyelerde Bulunmas─▒n─▒ ve Tecr├╝belerini Payla┼čmalar─▒n─▒ Sa─člayacakt─▒r. L├╝tfen A├žt─▒─č─▒n─▒z Konulara Sadece X Model Yorumunuz Nedir ┼×eklinde Yazmay─▒n─▒z. Sorulan Saatin Model Foto─čraf─▒, ├ľzellikleri ve ├ľncelikle Kendi Yorumlar─▒n─▒z─▒ Ekleyerek Sorunuz.

─░yi Forumlar Dileriz

TSF

2.000 TL B├╝t├želi ─░lk Otomatik Saat ├ľnerisi?

Mesaj Peleponnes » 07 Kas 2018, 00:38

Merhaba arkada┼č yeni bir saat almak istiyorum ama bir t├╝rl├╝ karar veremedim yard─▒mc─▒ olursan─▒z ├žok mutlu olurum.Bu benim ilk otomatik saatim olaca─č─▒ i├žin hemen karar vermek istemedim konu hakk─▒nda bilgisi olan birilerine sormak istedim.├ľzellikleri a┼ča─č─▒da belirterek se├ženekleri en aza indirmeye ├žal─▒┼čaca─č─▒m.
2000 tl b├╝t├že
Otomatik mekanizma
Kadran siyah olsa kafi a┼ča─č─▒daki ├Ârnekte hepsi siyah buna benzer spor bir model genelde kot pantolon giydi─čim i├žin s─▒r─▒tmaz diye d├╝┼č├╝n├╝yorum
kordon olarak tercihim metalden yana ├ž├╝nk├╝ saati s├╝rekli takmay─▒ d├╝┼č├╝n├╝yorum
├žap olarak 42 ve ├╝st├╝ (bilekeler biraz kal─▒n)
tarz olarak buna benzer https://urun.n11.com/erkek-kol-saati/seiko-ska687p-erkek-kol-saati-P79472915?gclid=EAIaIQobChMIheaRy9zA3gIViqsYCh0tkg6jEAQYASABEgKJtvD_BwE&gclsrc=aw.ds

Resim
En son Peleponnes taraf─▒ndan 07 Kas 2018, 13:20 tarihinde d├╝zenlendi, toplamda 1 kere d├╝zenlendi.
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
Peleponnes

Kay─▒t: 20 ┼×ub 2017, 15:47

Re: 2000 tl b├╝t├želi otomatik saat ├Ânerebilecek????

Mesaj eraslani » 07 Kas 2018, 06:57

Kriterler i├žerisinde tekrar d├╝┼č├╝n├╝lmesi gereken durum,pvd kaplama bilezik ve s├╝rekli kullan─▒m.Metal bilezik ┼čartsa bence siyahtan vazge├žin.
Ge├ženlerde ┼ču modeli vitrinde g├Âr├╝p denemi┼čtim.Fiyati b├╝t├ženin biraz ├╝zerinde (2700 yanl─▒┼č hatirlamiyorsam).Kal─▒nl─▒─č─▒ d─▒┼č─▒nda ben ├žok be─čendim.Resim

SM-G930F cihaz─▒mdan Tapatalk kullan─▒larak g├Ânderildi
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
eraslani

Ya┼č: 42
Kay─▒t: 26 Oca 2012, 13:03

Mesaj debra » 07 Kas 2018, 09:37

https://www.jomashop.com/orient-watch-faa02003b9.html b├╝t├ženin baya─č─▒ bir alt─▒nda ama

Tapatalk kullanarak iPhone arac─▒l─▒─č─▒yla g├Ânderildi
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
debra

Kay─▒t: 16 Nis 2018, 21:43

Mesaj ozgtegin » 07 Kas 2018, 11:33

41 mm ├žap bence ├žo─ču bilek i├žin uygun bir ├žap. Bu y├╝zden sat─▒l─▒k saatler b├Âl├╝m├╝nde Sn. Maradona'n─▒n sat─▒l─▒k Seiko Snzh67j1 model saatine de bir bak─▒n isterseniz... Kalan parayla bir de resmi (dress) saat al─▒rs─▒n─▒z gerekirse. Bir ta┼čla 2 ku┼č... [emoji16]
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
ozgtegin

Kay─▒t: 01 A─ču 2018, 11:27

Mesaj Peleponnes » 07 Kas 2018, 11:43

ozgtegin yazd─▒:41 mm ├žap bence ├žo─ču bilek i├žin uygun bir ├žap. Bu y├╝zden sat─▒l─▒k saatler b├Âl├╝m├╝nde Sn. Maradona'n─▒n sat─▒l─▒k Seiko Snzh67j1 model saatine de bir bak─▒n isterseniz... Kalan parayla bir de resmi (dress) saat al─▒rs─▒n─▒z gerekirse. Bir ta┼čla 2 ku┼č... [emoji16]

Sat─▒lm─▒┼č ka├ž─▒rd─▒k 4 g├╝n ile eyv
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
Peleponnes

Mesaj Peleponnes » 07 Kas 2018, 11:47

eraslani yazd─▒:Kriterler i├žerisinde tekrar d├╝┼č├╝n├╝lmesi gereken durum,pvd kaplama bilezik ve s├╝rekli kullan─▒m.Metal bilezik ┼čartsa bence siyahtan vazge├žin.
Ge├ženlerde ┼ču modeli vitrinde g├Âr├╝p denemi┼čtim.Fiyati b├╝t├ženin biraz ├╝zerinde (2700 yanl─▒┼č hatirlamiyorsam).Kal─▒nl─▒─č─▒ d─▒┼č─▒nda ben ├žok be─čendim.Resim

SM-G930F cihaz─▒mdan Tapatalk kullan─▒larak g├Ânderildi

Hakl─▒s─▒n─▒z metal bilezik istememin nedeni ├žok terliyorum deri koku yap─▒yor.Siyahtan yana tercih kullanmam─▒n sebebi ise k─▒yafetlerimin renklerinden ├Ât├╝r├╝ en son bulamad─▒m yine deri kordon alaca─č─▒m gibi
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
Peleponnes

Mesaj ozgtegin » 07 Kas 2018, 12:41

Bence de metal bilezik tercih sebebi olabilir ama kasay─▒ da siyah, pvd kaplama tercih etmi┼čsiniz. Siyah kadran, ├želik kasa ve bilezik deseydiniz alternatifler ├žo─čalabilir.
2000 TL ye kadar otomatiklerden Seiko, Orient, Citizen, Vostok gibi markalardan ve Roamer, Epos, Swiss Military gibi uygun fiyatl─▒ ─░svi├žre mekanizmal─▒ alternatiflerden se├žim yapabilirsiniz.
N11 de Seiko Snzg17j. ┼×amil saat de uygun fiyatl─▒... Resim
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
ozgtegin

Mesaj Peleponnes » 07 Kas 2018, 13:17

ozgtegin yazd─▒:Bence de metal bilezik tercih sebebi olabilir ama kasay─▒ da siyah, pvd kaplama tercih etmi┼čsiniz. Siyah kadran, ├želik kasa ve bilezik deseydiniz alternatifler ├žo─čalabilir.
2000 TL ye kadar otomatiklerden Seiko, Orient, Citizen, Vostok gibi markalardan ve Roamer, Epos, Swiss Military gibi uygun fiyatl─▒ ─░svi├žre mekanizmal─▒ alternatiflerden se├žim yapabilirsiniz.
N11 de Seiko Snzg17j. ┼×amil saat de uygun fiyatl─▒... Resim

Hocam dedi─čin gibi sadece kadranda s─▒n─▒rlasak ├želik kasa ve bilezik ├Âneriniz ne olur ┼čuan d├╝┼č├╝n├╝yorumda ├želik her t├╝rl├╝ k─▒yafete gider birazda spor olursa kot pantolonda s─▒r─▒tmaz san─▒r─▒m
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
Peleponnes

Re: 2.000 TL B├╝t├želi ─░lk Otomatik Saat ├ľnerisi?

Mesaj ozgtegin » 07 Kas 2018, 13:51

Seiko ve Orient saatlerden bunlar olabilir. Hepsi 41 ve ├╝st├╝ ├žapl─▒ 2000 TL alt─▒ al─▒nabilecek saatler. Fiyatlar sat─▒c─▒larda farkl─▒ olabilir... ResimResimResimResimResimResimResimResim
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
ozgtegin

Mesaj Peleponnes » 11 Kas 2018, 21:45

Bu saat hakk─▒nda yorumunuz nedir t├╝rkiyede yurt d─▒┼č─▒ fiyat─▒yla kafa kafaya denk bir fiyat buldum s─▒f─▒r sizce nas─▒l? Saat hakk─▒nda hi├ž bir yerde bir yorum bulamad─▒m. ─░ki kelam etseniz ├žok mutlu edersiniz
Seiko Otomatik SSA381K
REF: SSA381K

Seiko Otomatik SSA381K Erkek Kol Saati
Otomatik
Kalibre 4R37
Paslanmaz ├želik kasa
100 m su ge├žirmezlik
42.4 mm kasa ├žap─▒
Siyah kadran
Hardlex cam (*Patenti Seiko'ya ait g├╝├žlendirilmi┼č mineral cam)
Vidal─▒, ┼čeffaf arka kapak
Kilitli tokal─▒, paslanmaz ├želik bilezik
https://www.jomashop.com/seiko-neo-spor ... 381k1.html
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
Peleponnes

Mesaj Okanito » 12 Kas 2018, 00:01

https://www.aydinsaat.com/p-4008-seiko- ... zg15j.aspx

Bu saatin haki rengini ben zaman─▒nda 250 TL'ye alm─▒┼čt─▒m, ┼čimdi ne fiyatlara geldi inanam─▒yorum ama g├╝venilir bir modeldir ve ma─čazada eminim bu etiket fiyat─▒ndan daha uygununa al─▒rs─▒n─▒z, ├želik kordonla da iyi gider.

https://urun.n11.com/erkek-kol-saati/se ... lsrc=aw.ds

Bu da iyi ve kriterlerinize uyuyor.

├ľzg├╝r abi (ozgtegin) de iyi ├Ânerilerde bulunmu┼č, ben de ona istinaden ┼čunu ekleyeyim..http://shop.aslansaat.com.tr/orient/ori ... 001b9.html

Edit: ├ľzg├╝r abiyle ayn─▒ ┼čeyleri ├Ânermi┼čim ┼čimdi farkettim :lol:
"The sky has never been the limit. We are our own limits."
instagram: mrokanito / Okan (eski: Brera)
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
Okanito

Ya┼č: 24
Kay─▒t: 10 May 2012, 13:49

D├Ân TSF Saat Dan─▒┼čma Platformu - Ask Your Next Watch

Kimler ├ževrimi├ži

Bu forumu gezen kullan─▒c─▒lar: Hi├ž bir kay─▒tl─▒ kullan─▒c─▒ yok ve 7 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners