1500 TL`ye kadar diver.

Hakkında Bilgi Almak İstediğiniz Saatleri Burada Sorabilirsiniz
Forum kuralları
Sayın Üyeler TSF'ye Hoş Geldiniz, Saat Danışma Platforumu Bölümünde Yeni Saatinizle İlgili Bütçe ve Marka/Model Bazlı Tavsiye ve Kullanıcı Tecrübesi Talebinde Bulunabilirsiniz. Düşünülen Kriterlerin Detaylı Olarak Belirtilmesi Üyelerin Daha Rahat Tavsiyelerde Bulunmasını ve Tecrübelerini Paylaşmalarını Sağlayacaktır. Lütfen Açtığınız Konulara Sadece X Model Yorumunuz Nedir Şeklinde Yazmayınız. Sorulan Saatin Model Fotoğrafı, Özellikleri ve Öncelikle Kendi Yorumlarınızı Ekleyerek Sorunuz.

İyi Forumlar Dileriz

TSF

Re: 1500 TL`ye kadar diver.

Mesaj CptOz » 04 Eki 2018, 22:02

İlandaki J modeli; creationwatchesda 219$. Kargo, ile belki de gümrük vergisi eklenirse 280-290$ civarına gelir. Yani TL olarak şuan 1700 civarı diyelim...

Sent from my SM-C7000 using Tapatalk
Kullanıcı avatarı
CptOz

Mesaj Ankthas » 04 Eki 2018, 22:29

ozgtegin yazdı:Ben de bunu gördüm. Saat 0 ise fiyat da alinabilir gibi geldi...

https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci- ... 2324/detayResim

İlanda "Saat uzak doğu değildir, Japon'dur." diyor ama yalan söylüyor K kodlu SKX'lerden. Made in Japan olanlarda kadranda bu ibare oluyor ve "diver's 200" yazısının altında jewel sayısı da oluyor. Bu arada forumda daha birkaç gün önce 1150 TL'ye satıldı, beklenirse daha uygun fiyata bulunabilir.
Deniz
Kullanıcı avatarı
Ankthas

Mesaj burakyigit » 04 Eki 2018, 22:35

Ankthas yazdı:

İlanda "Saat uzak doğu değildir, Japon'dur." diyor ama yalan söylüyor K kodlu SKX'lerden. Made in Japan olanlarda kadranda bu ibare oluyor ve "diver's 200" yazısının altında jewel sayısı da oluyor. Bu arada forumda daha birkaç gün önce 1150 TL'ye satıldı, beklenirse daha uygun fiyata bulunabilir.

+1
oztegin size mesaj attım. bu satıcıyı kimseye tavsiye etmiyorum. uzak durun bence :thumbup:
Kullanıcı avatarı
burakyigit

Mesaj CptOz » 04 Eki 2018, 22:56

Evet nedense ilandaki saatin kadranına dikkat etmedim. O zaman K modelidir. (Gerçi bence aralarında kalite farkı yok) ilanı tavsiye isteyen morningstar için paylaşmıştım... Sakıncalı ve güvenilmez satıcılardan uzak durmak lazım...

Kullanıcı avatarı
CptOz

1500 TL`ye kadar diver.

Mesaj gozdentunay » 05 Eki 2018, 03:10

morningstar yazdı:Peki bir kaç sorum daha var Resim

Bu saatin modeli samurai olarak geçiyor galiba 1600 TL ye buldum sıfır olarak.Ne dersiniz yoksa sumo daha mı iyidir?

İkinci sorum forumda gördüğüm bu saatin etrafındaki çember koruma gibi olan şey nedir her modele takılabiliniyor mu?

Resim

Üçüncü sorumda seramik bezel ve safir camla ilgili alınacak saat herhangi bir seiko olsun seramik bezel ve safir cam takılabilir mi bunlardan birine?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Bu foto (baby tuna )bana ait Sn Morning Star ,telif istıyorum [emoji1]

Kullanıcı avatarı
gozdentunay

Mesaj gozdentunay » 05 Eki 2018, 03:13

Maradona yazdı:1. Bildiğim kadarıyla Sumo daha iyi...

2. O zımbırtı o saate özel...

3. Eğer çokça modlanan bir saat alırsanız seramik bezel ve safir cam sonradan da takılır... Fazla modlama talebi gören bir saat olmalı ki 3. şahıslar tarafından böyle bir seçenek üretilebilsin ve sunulabilsin... Mesela Seiko SKX bu konuda uçuyor... ;-)

Sn Maradona ,özellikle safir cam arayışına girdiğimde nedense işte sirkecide belkı takılabilir oda cok zor gibi negatif yorumlar duydum:) şimdi herhangi mineral camlı bir saatime safir cam ben taktırmak istesem ne yapmalıyım? Aydınlatanilirseniz sevinirim[emoji120]

Kullanıcı avatarı
gozdentunay

Mesaj Pardayan » 05 Eki 2018, 05:20

Turgay beyle daha önce bir alışveriş yapmıştım. Saat sorunsuz olarak tarif edildiği gibi bana ulaşmıştı. 007 nin şu an Jomashop fiyatları vergi hariç 200 usd + 35 usd nakliye, Amazonda bir tık daha pahalı.
Kullanıcı avatarı
Pardayan

Mesaj Pardayan » 05 Eki 2018, 05:26

Ankthas yazdı:

J ve K kodlu Seiko lar arasında herhangi bir kalite farkı olduğunu sanmıyorum sevgili Ankthas. Hatırlarsın belki bu konudaki düşüncelerimi bir başlık altında paylaşmıştım.
Kullanıcı avatarı
Pardayan

ÖncekiSonraki

Dön TSF Saat Danışma Platformu - Ask Your Next Watch

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Google [Bot] ve 145 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners