Orient Blue Ray II(FAA02005D9) Hakkında

Hakkında Bilgi Almak İstediğiniz Saatleri Burada Sorabilirsiniz
Forum kuralları
Sayın Üyeler TSF'ye Hoş Geldiniz, Saat Danışma Platforumu Bölümünde Yeni Saatinizle İlgili Bütçe ve Marka/Model Bazlı Tavsiye ve Kullanıcı Tecrübesi Talebinde Bulunabilirsiniz. Düşünülen Kriterlerin Detaylı Olarak Belirtilmesi Üyelerin Daha Rahat Tavsiyelerde Bulunmasını ve Tecrübelerini Paylaşmalarını Sağlayacaktır. Lütfen Açtığınız Konulara Sadece X Model Yorumunuz Nedir Şeklinde Yazmayınız. Sorulan Saatin Model Fotoğrafı, Özellikleri ve Öncelikle Kendi Yorumlarınızı Ekleyerek Sorunuz.

İyi Forumlar Dileriz

TSF

Re: Orient Blue Ray II(FAA02005D9) Hakkında

Mesaj MeraklıAdam » 01 Eki 2018, 21:00

Nzmokur, bu hayatta birşeye ne gözle bakarsan, herşeyi öyle görürsün yalnız unutma. Herkes düşüncesinde özgürdür. Şöyle düşünelim istersen. Sen Rolexi savunuyorsan, bende Seikoyu ve Orienti savunurum sonuçta bireyim. Ve bu çok doğal bir davranıştır, ister çıldır ister çıldırma beni ilgilendirmez. Doğru ne ise ben onu savunurum. Rolex kullanıcısı olsamda aynı şeyleri burada tekrar yazarım.
Kullanıcı avatarı
MeraklıAdam

Orient Blue Ray II(FAA02005D9) Hakkında

Mesaj siyahpena » 01 Eki 2018, 21:00

gelir seviyesi üzerinden konuşmayı ve yorum yapmayı çok yanlış buluyorum. görgülü insanlar için böyle bir dünya yok,olmamalı da. ben saat ile hava atacak (hava atmak için saat edinecek) tarzdaki insanların burada barınamayacağını düşünüyorum. kaldıki bir çok pahalı markayı saat sevdalısı meraklısı olmayan insanlar bilmez

örneğin blancpain ile kim kime hava atabilir, hava atmak için aldın kim bilecek bu markayı eğer saat sevdalısı değilse. mercedes bmw değilki kapının önüne koyasın.enteresan saçma diyaloglar...
Kullanıcı avatarı
siyahpena

Mesaj rolexcollector » 01 Eki 2018, 21:05

MeraklıAdam yazdı:Nzmokur, bu hayatta birşeye ne gözle bakarsan, herşeyi öyle görürsün yalnız unutma. Herkes düşüncesinde özgürdür. Şöyle düşünelim istersen. Sen Rolexi savunuyorsan, bende Seikoyu ve Orienti savunurum sonuçta bireyim. Ve bu çok doğal bir davranıştır, ister çıldır ister çıldırma beni ilgilendirmez. Doğru ne ise ben onu savunurum. Rolex kullanıcısı olsamda aynı şeyleri burada tekrar yazarım.
Haklısın, klavyesi olan yazar.
Ağzı olan konuşur.

Senin örneğin şu, Yoğurt siyahtır ve kimse fikrimi değiştiremez diyorsun.

Düşünce özgürlüğü, yapacak birşey yok.

Ha benim rolex i savunduğum kanısına nasıl vardın o ayrı bir nokta, ama seninle artık hiçbir diyaloğa girmeyeceğim.

Maalesef iq su çok düşük bir arkadaşsın ve böyle öleceksin maalesef artma şansı yok bunun.

SM-G965F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
The best , or nothing..
Instagram : rolex.collector
Kullanıcı avatarı
rolexcollector

Mesaj MeraklıAdam » 01 Eki 2018, 21:06

siyahpena yazdı:gelir seviyesi üzerinden konuşmayı ve yorum yapmayı çok yanlış buluyorum. görgülü insanlar için böyle bir dünya yok,olmamalı da. ben saat ile hava atacak (hava atmak için saat edinecek) tarzdaki insanların burada barınamayacağını düşünüyorum. kaldıki bir çok pahalı markayı saat sevdalısı meraklısı olmayan kimse bilemez.
örneğin blancpain ile kim kime hava atabilir. enteresan saçma diyaloglar...

Yanlış anlama ama. Sen burada kimin kime hava attığını nasıl anlıyacaksın merak ettim doğrusu. Yüz yüze görüşmeden kimseyi yargılayamazsın. Ve karar veremezsin. Hava atanlar burada barınamaz diyorsun burada öyle tipler o kadar çok var ki şaşarsın, ama sonuçta halka açık bir forum yapacak birşey yok. Ve burada ki en egoist kişi olan ve en saçma yorumları bana bizzat yazan, nzmokur olduğu için ben onun nasıl bir kişi olduğunu anladım. Umarım sizde anlamışsınızdır.
Kullanıcı avatarı
MeraklıAdam

Mesaj rolexcollector » 01 Eki 2018, 21:12

siyahpena yazdı:gelir seviyesi üzerinden konuşmayı ve yorum yapmayı çok yanlış buluyorum. görgülü insanlar için böyle bir dünya yok,olmamalı da. ben saat ile hava atacak (hava atmak için saat edinecek) tarzdaki insanların burada barınamayacağını düşünüyorum. kaldıki bir çok pahalı markayı saat sevdalısı meraklısı olmayan insanlar bilmez

örneğin blancpain ile kim kime hava atabilir, hava atmak için aldın kim bilecek bu markayı eğer saat sevdalısı değilse. mercedes bmw değilki kapının önüne koyasın.enteresan saçma diyaloglar...
Ve siyahpena, inan sırf bazı ortamlarda yanlış anlaşılmasın diye saati gömlek altına sokarım.
Neyse, malum şahıs anlayamayacağı için dakika harcamak yersiz gerçekten.

SM-G965F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
The best , or nothing..
Instagram : rolex.collector
Kullanıcı avatarı
rolexcollector

Mesaj MeraklıAdam » 01 Eki 2018, 21:14

nzmokur yazdı:
MeraklıAdam yazdı:Nzmokur, bu hayatta birşeye ne gözle bakarsan, herşeyi öyle görürsün yalnız unutma. Herkes düşüncesinde özgürdür. Şöyle düşünelim istersen. Sen Rolexi savunuyorsan, bende Seikoyu ve Orienti savunurum sonuçta bireyim. Ve bu çok doğal bir davranıştır, ister çıldır ister çıldırma beni ilgilendirmez. Doğru ne ise ben onu savunurum. Rolex kullanıcısı olsamda aynı şeyleri burada tekrar yazarım.
Haklısın, klavyesi olan yazar.
Ağzı olan konuşur.

Senin örneğin şu, Yoğurt siyahtır ve kimse fikrimi değiştiremez diyorsun.

Düşünce özgürlüğü, yapacak birşey yok.

Ha benim rolex i savunduğum kanısına nasıl vardın o ayrı bir nokta, ama seninle artık hiçbir diyaloğa girmeyeceğim.

Maalesef iq su çok düşük bir arkadaşsın ve böyle öleceksin maalesef artma şansı yok bunun.

SM-G965F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi[/quote
Sen böyle konuştuğuna göre, eminim ki senin iq un benim iq um den daha düşüktür. Çünkü aq su düşük olan insan egoist ve çok bilmiş davranarak başkasını aşağılar. Sen kimsenin burada zekasını ve mantığını ölçme yetkilisi değilsin. Hadi sana Rolexinle hayatında mutluluklar dilerim.
Kullanıcı avatarı
MeraklıAdam

Mesaj Mandos » 01 Eki 2018, 21:20

MeraklıAdam yazdı:
Mandos yazdı:Forumda şimdiye kadar gördüğüm 1 kavga hariç bütün kavgalarda aynı kişi var. Her başlıkta garip bir giriş yapıyor.

Ve dikkat ederseniz eğer o kişi nzmokur.

Dikkat ediyorum ve maalesef yanlış anlamışsınız. "Paranı çöpe atsaydın daha iyiymiş o saate o parayı mı verdin" , "Onun bunun söylediğine takmayın zaten bir konu açıldımı herkes birşey söylüyor" , "Rolex para tuzağı Orient'ten fazlası falan yok" gibi şeyleri ilk kez sizden duydum. Neredeyse 6 yıldır da buradayım öyle düşünün. Forumda 300.000 TLlik saatler de gördüm ama daha kimsenin kimseye hava attığını ya da küçümsediğini görmedim.
Kullanıcı avatarı
Mandos

Mesaj MeraklıAdam » 01 Eki 2018, 21:27

Mandos yazdı:
MeraklıAdam yazdı:
Mandos yazdı:Forumda şimdiye kadar gördüğüm 1 kavga hariç bütün kavgalarda aynı kişi var. Her başlıkta garip bir giriş yapıyor.

Ve dikkat ederseniz eğer o kişi nzmokur.

Dikkat ediyorum ve maalesef yanlış anlamışsınız. "Paranı çöpe atsaydın daha iyiymiş o saate o parayı mı verdin" , "Onun bunun söylediğine takmayın zaten bir konu açıldımı herkes birşey söylüyor" , "Rolex para tuzağı Orient'ten fazlası falan yok" gibi şeyleri ilk kez sizden duydum. Neredeyse 6 yıldır da buradayım öyle düşünün. Forumda 300.000 TLlik saatler de gördüm ama daha kimsenin kimseye hava attığını ya da küçümsediğini görmedim.

Peki bu sizin görüşünüz saygı duymaktan başka yapacak birşey yok. Artık rica etsem bu konuyu burada kapatsak. Çünkü haklı olsak bile ister istemez yanlış davranışlar sergiliyor, ve yanlış anlaşılmaya sebebiyet veriyoruz.
Kullanıcı avatarı
MeraklıAdam

ÖncekiSonraki

Dön TSF Saat Danışma Platformu - Ask Your Next Watch

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Google [Bot] ve 196 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners