1000TL'nin alt覺nda dalg覺癟 saati?

Hakk覺nda Bilgi Almak 襤stediiniz Saatleri Burada Sorabilirsiniz
Forum kurallar覺
Say覺n yeler TSF'ye Ho Geldiniz, Saat Dan覺ma Platforumu B繹l羹m羹nde Yeni Saatinizle 襤lgili B羹t癟e ve Marka/Model Bazl覺 Tavsiye ve Kullan覺c覺 Tecr羹besi Talebinde Bulunabilirsiniz. D羹羹n羹len Kriterlerin Detayl覺 Olarak Belirtilmesi yelerin Daha Rahat Tavsiyelerde Bulunmas覺n覺 ve Tecr羹belerini Paylamalar覺n覺 Salayacakt覺r. L羹tfen A癟t覺覺n覺z Konulara Sadece X Model Yorumunuz Nedir eklinde Yazmay覺n覺z. Sorulan Saatin Model Fotoraf覺, zellikleri ve ncelikle Kendi Yorumlar覺n覺z覺 Ekleyerek Sorunuz.

襤yi Forumlar Dileriz

TSF

1000TL'nin alt覺nda dalg覺癟 saati?

Mesaj Odinn21 » 20 Eyl 2018, 03:46

Merhabalar.
ubat 2019'da evlenecek bir dostum var. Kendisine saat hediye etmek istiyorum. Dal覺larla da alakas覺 olan biridir.
Biliyorum, 1000 lira u anda kurlar a癟覺s覺ndan k覺ymeti y羹ksek bir mebla deil ama b羹t癟em daha fazlas覺na el vermez.
Her 繹neriye a癟覺覺m. 襤nternette sat覺覺 olan sayfalara g繹z gezdirdim, Casio Edifice serisinin fiyat aral覺覺n覺 ve hakk覺ndaki yorumlar覺 g羹zel buldum ama buraya da, iin erbaplar覺na sormak daha doru olur diye d羹羹nd羹m.
Dalg覺癟 saati olmas覺 zorunlu da deil esas覺nda, tarz olarak spor tarzda olmas覺 ama smart casual bir k覺yafet se癟imiyle de giyilebilir olmas覺 esas d羹羹nce.

Arkada覺m覺n kay覺 olarak lastik kay覺 tercih edeceini sanmam. elik veya deri kay覺 iyi g繹r羹n羹yor. Kadran rengi olarak daha koyu renkleri tercih eder, boyut olarak ise 47mm 羹st羹 bileine ideal deil.
Akl覺ma gelen baka 繹nemli kriter yok u anda. Akl覺n覺za gelen her soruyu yan覺tlamaya 癟al覺覺r覺m tabi.

Her 繹neriye a癟覺覺m. Umar覺m yard覺mc覺 olursunuz. imdiden teekk羹rler.
Kullan覺c覺 avatar覺
Odinn21

Kay覺t: 20 Eyl 2018, 03:35

Re: 1000TL'nin alt覺nda dalg覺癟 saati?

Mesaj raven » 21 Eyl 2018, 01:21

https://m.n11.com/momentus-at500s-04rs1 ... lsrc=aw.ds
襤yi bir saattir arat覺r覺n ve en uygun fiyat veren yerden al覺n.
D羹羹n羹yorum 繹yleyse var覺m, d羹羹nemiyorum 繹yleyse mal覺m!
Kullan覺c覺 avatar覺
raven

Ya: 53
Kay覺t: 26 Nis 2013, 19:31

Mesaj omrfrka » 21 Eyl 2018, 01:40

襤nvicta pro diver olabilir balang覺癟 i癟in veya vostok amphibian

Tapatalk kullanarak iPhone arac覺l覺覺yla g繹nderildi
Kullan覺c覺 avatar覺
omrfrka

Kay覺t: 14 Ara 2017, 19:47

Mesaj Pardayan » 21 Eyl 2018, 01:44

raven yazd覺:https://m.n11.com/momentus-at500s-04rs1 ... lsrc=aw.ds
襤yi bir saattir arat覺r覺n ve en uygun fiyat veren yerden al覺n.

+1 :thumbup:

Orient Mako da hala arat覺r覺rsan覺z bulabilirsiniz gibime geliyor.
Birde tabi bu iin fiyat/performans kral覺 bir saat var ama T羹rkiye de yok . Yurtd覺覺ndan sipari etmeniz laz覺m . Casio Duro Marlin. Tabi bunlar ger癟ek derin dal覺 saati deil . 200 m water resistant.
Kullan覺c覺 avatar覺
Pardayan

Kay覺t: 12 Haz 2018, 00:44

Mesaj Maradona » 21 Eyl 2018, 03:15

Japon, otomatik bir diver i癟in b羹t癟e s覺k覺nt覺s覺 olacaksa yine Japon ama g羹ne enerjili bir diver olmal覺 derim ben... Baka markalardan ziyade, marka bilinirlii a癟覺s覺ndan da Seiko derim... Hem arkada覺n覺z hem de 癟evresi eminim memnun olacakt覺r... ;-)
Kullan覺c覺 avatar覺
Maradona

Ya: 46
Kay覺t: 30 May 2010, 05:43

Mesaj Pardayan » 21 Eyl 2018, 05:25

Maradona yazd覺:Japon, otomatik bir diver i癟in b羹t癟e s覺k覺nt覺s覺 olacaksa yine Japon ama g羹ne enerjili bir diver olmal覺 derim ben... Baka markalardan ziyade, marka bilinirlii a癟覺s覺ndan da Seiko derim... Hem arkada覺n覺z hem de 癟evresi eminim memnun olacakt覺r... ;-)

Maalesef Prospex solar diver lar覺n s覺f覺r fiyat覺 da 1000 tl yi 癟ok at覺 sevgili Maradona. Solar diverlar SKX lerden daha pahal覺. Belki 100 m WR seiko 5 falan olabilir 1000 limitinde .
Kullan覺c覺 avatar覺
Pardayan

Kay覺t: 12 Haz 2018, 00:44

Mesaj Maradona » 21 Eyl 2018, 14:26

Pardayan yazd覺:
Maradona yazd覺:Japon, otomatik bir diver i癟in b羹t癟e s覺k覺nt覺s覺 olacaksa yine Japon ama g羹ne enerjili bir diver olmal覺 derim ben... Baka markalardan ziyade, marka bilinirlii a癟覺s覺ndan da Seiko derim... Hem arkada覺n覺z hem de 癟evresi eminim memnun olacakt覺r... ;-)

Maalesef Prospex solar diver lar覺n s覺f覺r fiyat覺 da 1000 tl yi 癟ok at覺 sevgili Maradona. Solar diverlar SKX lerden daha pahal覺. Belki 100 m WR seiko 5 falan olabilir 1000 limitinde .

imdi bakt覺m da, ger癟ekten ne olmu 繹yle yaa solar Seiko fiyatlar覺 abi... Otomatiklere bakarken bunlar覺n fiyatlar覺 ka癟m覺 g繹z羹mden... Ger癟i benimki de ayr覺 ak覺nl覺k; otomatikler artarken bunlar yerinde mi sayacakt覺 sanki.... Offf offf...

Tavsiyem h羹k羹ms羹zd羹r... :-(
Kullan覺c覺 avatar覺
Maradona

Ya: 46
Kay覺t: 30 May 2010, 05:43

Mesaj Mandos » 21 Eyl 2018, 14:40

Seiko fiyatlar覺 nerede duracak merak ediyorum.
Kullan覺c覺 avatar覺
Mandos

Ya: 44
Kay覺t: 10 May 2013, 14:33

Sonraki

D繹n TSF Saat Dan覺ma Platformu - Ask Your Next Watch

Kimler 癟evrimi癟i

Bu forumu gezen kullan覺c覺lar: Hi癟 bir kay覺tl覺 kullan覺c覺 yok ve 79 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners