Black Bay 58 veya Oyster 34

Hakkında Bilgi Almak İstediğiniz Saatleri Burada Sorabilirsiniz
Forum kuralları
Sayın Üyeler TSF'ye Hoş Geldiniz, Saat Danışma Platforumu Bölümünde Yeni Saatinizle İlgili Bütçe ve Marka/Model Bazlı Tavsiye ve Kullanıcı Tecrübesi Talebinde Bulunabilirsiniz. Düşünülen Kriterlerin Detaylı Olarak Belirtilmesi Üyelerin Daha Rahat Tavsiyelerde Bulunmasını ve Tecrübelerini Paylaşmalarını Sağlayacaktır. Lütfen Açtığınız Konulara Sadece X Model Yorumunuz Nedir Şeklinde Yazmayınız. Sorulan Saatin Model Fotoğrafı, Özellikleri ve Öncelikle Kendi Yorumlarınızı Ekleyerek Sorunuz.

İyi Forumlar Dileriz

TSF

Re: Black Bay 58 veya Oyster 34

Mesaj h8832009 » 03 Eyl 2018, 15:07

Oncelikle herkese tesekkur ediyorum. Tudor alirsam deri kayisla kullanmayi dusunuyorum aslinda, rolexin ise kadran rengi cok hosuma gidiyor. Aslinda bilek kalinligim musait olsa aklimda Panerai sahibi olmak var. Belki Sub’i satarak boyle bir tercih de yapabilirim. Sub bilegimde soyle duruyor:Resim

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Kullanıcı avatarı
h8832009

Mesaj ibrahim223 » 03 Eyl 2018, 22:12

h8832009 yazdı:Oncelikle herkese tesekkur ediyorum. Tudor alirsam deri kayisla kullanmayi dusunuyorum aslinda, rolexin ise kadran rengi cok hosuma gidiyor. Aslinda bilek kalinligim musait olsa aklimda Panerai sahibi olmak var. Belki Sub’i satarak boyle bir tercih de yapabilirim. Sub bilegimde soyle duruyor:Resim

Submariner satılır mı? [emoji7]
Canana kıyılır mı? [emoji173]

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Kullanıcı avatarı
ibrahim223

Mesaj tpskl » 03 Eyl 2018, 22:28

h8832009 yazdı:Oncelikle herkese tesekkur ediyorum. Tudor alirsam deri kayisla kullanmayi dusunuyorum aslinda, rolexin ise kadran rengi cok hosuma gidiyor. Aslinda bilek kalinligim musait olsa aklimda Panerai sahibi olmak var. Belki Sub’i satarak boyle bir tercih de yapabilirim. Sub bilegimde soyle duruyor:Resim

Bileğiniz boyut olaral 34 mm çapa uygun diyorum:)Resim

SM-G965F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Kullanıcı avatarı
tpskl

Önceki

Dön TSF Saat Danışma Platformu - Ask Your Next Watch

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 74 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners