Böyle Bir Omega Saatin Fiyatı Ne Kadar Olur?

Hakkında Bilgi Almak İstediğiniz Saatleri Burada Sorabilirsiniz
Forum kuralları
Sayın Üyeler TSF'ye Hoş Geldiniz, Saat Danışma Platforumu Bölümünde Yeni Saatinizle İlgili Bütçe ve Marka/Model Bazlı Tavsiye ve Kullanıcı Tecrübesi Talebinde Bulunabilirsiniz. Düşünülen Kriterlerin Detaylı Olarak Belirtilmesi Üyelerin Daha Rahat Tavsiyelerde Bulunmasını ve Tecrübelerini Paylaşmalarını Sağlayacaktır. Lütfen Açtığınız Konulara Sadece X Model Yorumunuz Nedir Şeklinde Yazmayınız. Sorulan Saatin Model Fotoğrafı, Özellikleri ve Öncelikle Kendi Yorumlarınızı Ekleyerek Sorunuz.

İyi Forumlar Dileriz

TSF

Böyle Bir Omega Saatin Fiyatı Ne Kadar Olur?

Mesaj promise1907 » 26 May 2010, 20:16

Muhakkak örnekte ki saat değil, ne bileyim 1950 -1960 ların hatta 70 li yılların izini taşıyan bir omega için yaklaşık olarak ne kadar gerekir ve nerede bulabilirim, bilgisi fikri olan var mı?

Resim
Kullanıcı avatarı
promise1907

Re: Böyle bir saatin fiyatı ne kadar olur?

Mesaj Frax » 26 May 2010, 20:25

Örnek konuyu vereyim: viewtopic.php?f=12&t=2178&start=0&hilit=vintage

Fiyatlar çok değişkendir.Çünkü yenileme ve orjinal parça gibi etmenler var.
Kullanıcı avatarı
Frax

Mesaj Frax » 27 May 2010, 08:55

Promise konuyu incelediysen fiyat konusunun nasıl değişken olduğunu görmüşsündür.Ben de baktım tekrar, yeni bir Tissot,Hamilton fiyatına güzel saat bulunabilir.Böyle bir durumda tercih edilir mi orası beğeni meselesi tabii.
Kullanıcı avatarı
Frax

Mesaj promise1907 » 27 May 2010, 10:36

teşekkür ederim frax,

linkte fiyat veya nerede bulunabileceğine ilişkin bişey göremedim... İnternet üzerinden böyle bir saati almak istemem hele 30-40 senelik bir saati yurt dışından alma riskine giremem. Tissot veya Hamilton fiyatına demişsiniz, yani 1500-2000 liraya istediğim gibi bişey bulabilir miyim sizce?

Beğeniden öte, benimle birlikte eskimemiş olsada ruhu olan bir saat istiyorum sebep bu...
Kullanıcı avatarı
promise1907

Mesaj Clk » 27 May 2010, 11:00

Promise, nerede yasadigini bilmiyorum ama eger Istanbulda yasiyorsan kapali carsi bedesten'te bu tip saatleri satan bir cok antikaci var. Bir göz atip fiyat sormakta fayda var diyorum.
TÜRK'üm!!! Ülkem TÜRKIYE CUMHURIYETI, bayragim TÜRK BAYRAGI ve milli icecegim RAKI'dir...
Kullanıcı avatarı
Clk

Mesaj promise1907 » 27 May 2010, 11:07

evet istanbuldayım "kapalıçarşı bedesten" adresi aldım teşekkürler.. Dürüstlüğüne güvenebileceğim, isim öneriniz olursa, pm yoluyla falan öneride bulunursanız sevinirim.
Kullanıcı avatarı
promise1907

Mesaj Clk » 27 May 2010, 11:10

Ilk etapta bence git dolas. Orada hic aklina gelmeyecek saatler var :) Kimileri ise gercekten iyi durumda. Tanidigim yok ama bir sonra ki gelisimde bende gidip bir göz atacagim.
TÜRK'üm!!! Ülkem TÜRKIYE CUMHURIYETI, bayragim TÜRK BAYRAGI ve milli icecegim RAKI'dir...
Kullanıcı avatarı
Clk

Mesaj Frax » 27 May 2010, 13:56

Ebay de baktım yani, eski konuda geçen saatler Ebay'de idi.
Bir de almadan önce mutlaka fotoğraf çekip Alan abi, clk ve diğerlerine sor.Onlar bu işin piri :)
Kullanıcı avatarı
Frax

Sonraki

Dön TSF Saat Danışma Platformu - Ask Your Next Watch

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 91 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners