2000 TL bütçe ile ikinci el saat önerisi

Hakkında Bilgi Almak İstediğiniz Saatleri Burada Sorabilirsiniz
Forum kuralları
Sayın Üyeler TSF'ye Hoş Geldiniz, Saat Danışma Platforumu Bölümünde Yeni Saatinizle İlgili Bütçe ve Marka/Model Bazlı Tavsiye ve Kullanıcı Tecrübesi Talebinde Bulunabilirsiniz. Düşünülen Kriterlerin Detaylı Olarak Belirtilmesi Üyelerin Daha Rahat Tavsiyelerde Bulunmasını ve Tecrübelerini Paylaşmalarını Sağlayacaktır. Lütfen Açtığınız Konulara Sadece X Model Yorumunuz Nedir Şeklinde Yazmayınız. Sorulan Saatin Model Fotoğrafı, Özellikleri ve Öncelikle Kendi Yorumlarınızı Ekleyerek Sorunuz.

İyi Forumlar Dileriz

TSF

2000 TL bütçe ile ikinci el saat önerisi

Mesaj sombrero » 07 Tem 2018, 12:54

Merhabalar herkese,

Bir süredir forumu sıkı takip ediyorum. Çok değerli paylaşımlar ve yardımsever üyeler var, emeğinize sağlık.

Kendime ikinci el saat için 2000 tl lik bütçe ayırdım. Saat modellerine bakmaktan kafamı da karıştırdım.

Bu bütçe için önerileriniz neler olur? Kadran kalabalık olmasın istiyorum, dress watch lar daha çok hoşuma gidiyor.

Otomatik makine ve safir cam mutlaka olsun diyorum, garantisi olmasa da olur, 38-41 mm kasa çapı ideal.

Önerilerinizi bekliyorum, selamlar :thumbup:
Kullanıcı avatarı
sombrero

Re: 2000 TL bütçe ile ikinci el saat önerisi

Mesaj debra » 07 Tem 2018, 13:04

sombrero yazdı:Merhabalar herkese,

Bir süredir forumu sıkı takip ediyorum. Çok değerli paylaşımlar ve yardımsever üyeler var, emeğinize sağlık.

Kendime ikinci el saat için 2000 tl lik bütçe ayırdım. Saat modellerine bakmaktan kafamı da karıştırdım.

Bu bütçe için önerileriniz neler olur? Kadran kalabalık olmasın istiyorum, dress watch lar daha çok hoşuma gidiyor.

Otomatik makine ve safir cam mutlaka olsun diyorum, garantisi olmasa da olur, 38-41 mm kasa çapı ideal.

azıcık daha koyup bunu alabilirsiniz mesh kordon çok şık: https://www.google.com.tr/shopping/prod ... FBCBNgjiAw

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Kullanıcı avatarı
debra

Mesaj sombrero » 07 Tem 2018, 13:57

Sağolun, bu arada Eterna'nın ikinci el saat ilanlarını gördüm forumda, harika saatler var, hep kaçmış :(
Kullanıcı avatarı
sombrero

Mesaj Mandos » 07 Tem 2018, 14:11

Hamilton vardı dün gitti sanırım güzel saatti o da. Bu bütçeye Alpina da oluyor. Bence bütçenizle birlikte takip etmeye devam edin ancak biraz tad kaçırıyor beklemek kaçırılan ilanlara bakıp ilan düşmedikçe :)

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Kullanıcı avatarı
Mandos

Mesaj Josery » 09 Tem 2018, 01:02

Ben Victorinox kullandım tavsiye ederim ayrıca Hamilton ve Tissot (Özellikle visodate) saatlere de bakmanızı tavsiye derim.
Saygılarımla,
Kullanıcı avatarı
Josery

Mesaj hozburun » 09 Tem 2018, 10:17

viewtopic.php?f=202&t=28927#axzz5Kjh6yfrE
Kullanıcı avatarı
hozburun

Mesaj amusaoglu » 09 Tem 2018, 14:50

Tissot,hamilton veya longines derim bunlardan herhangi biri harika olur :thumbup:
amusaoglu

Mesaj bediboy » 09 Tem 2018, 16:04

hozburun yazdı:

viewtopic.php?f=202&t=28927#axzz5Kjh6yfrE

Biraz ekleyip bundan alın bence :thumbup:

https://urun.n11.com/erkek-kol-saati/ti ... lsrc=aw.ds
*REFERANSLAR*
SAAT ALDIKLARIM:
cagri91
muhammed
timeluxury
ChrisKlein
akare
Kullanıcı avatarı
bediboy

Sonraki

Dön TSF Saat Danışma Platformu - Ask Your Next Watch

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 90 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners