LONGINES Presence L4.805.1.11.2

Hakkında Bilgi Almak İstediğiniz Saatleri Burada Sorabilirsiniz
Forum kuralları
Sayın Üyeler TSF'ye Hoş Geldiniz, Saat Danışma Platforumu Bölümünde Yeni Saatinizle İlgili Bütçe ve Marka/Model Bazlı Tavsiye ve Kullanıcı Tecrübesi Talebinde Bulunabilirsiniz. Düşünülen Kriterlerin Detaylı Olarak Belirtilmesi Üyelerin Daha Rahat Tavsiyelerde Bulunmasını ve Tecrübelerini Paylaşmalarını Sağlayacaktır. Lütfen Açtığınız Konulara Sadece X Model Yorumunuz Nedir Şeklinde Yazmayınız. Sorulan Saatin Model Fotoğrafı, Özellikleri ve Öncelikle Kendi Yorumlarınızı Ekleyerek Sorunuz.

İyi Forumlar Dileriz

TSF

Re: LONGINES Presence L4.805.1.11.2

Mesaj nyzozan » 05 Tem 2018, 11:37

Mandos yazdı:Resim

Saat bence gayet şık bir saat. Deri kayışı hoşuma gitmemişti ama kalite olarak değil tabi görüntü olarak. Teyfik Aydın saate uğramanızı tavsiye ederim. 1 Temmuzda tüm gruba zam geldi fiyatı hakkında bilgim yok ancak 4.500₺den ucuz olacağını düşünüyorum.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Deri kayış hakkında size katılıyorum. Böyle parlak değil de daha mat bir kayış olsa daha iyi olabilir. Evet daha önce etiketi 5000 idi sonra zamdan sonra 5550 oldu. Yardımınız için teşekkürler. %30-35 arası indirim alabilirsem düşünüyorum.
Kullanıcı avatarı
nyzozan

Re: LONGINES Presence L4.805.1.11.2

Mesaj nyzozan » 05 Tem 2018, 11:38

neperliva yazdı:Bence altın pvd de çelik kasa da çok iyi seçimler. Çok şık bir saat bulmuşsunuz. Şimdiden hayırlı olsun. :champ:

Teşekkür ederim
Kullanıcı avatarı
nyzozan

Önceki

Dön TSF Saat Danışma Platformu - Ask Your Next Watch

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 64 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners